MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Mindaugo w211 e280 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22010)

MPXΞ 2018-10-19 17:10

Citata:

Pradžioje rašė mindaugas777 (Post 508062)
SUNKIAI EINA IKELTI NUOTRAUKAS

https://mb1.ltd arba viršuje yra foto/video talpinimas. Gal bus lengviau.
Sveikas prisijungęs. Forumiečiai teisūs - elegance, R20... Šiaip kas liečia Mercedes, patarimas dėti kas priklauso. Nes darant tokias išdaigas, mersas praranda važiavimo malonumą ir tampa nebe mersas :confused: . Gailiuosi aš su R18 ant savo C.

amerika 2018-10-19 17:47

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 508077)
kaip man patinka zmoniu komentarai apie dropa ir zemo profilio padangas, kai niekada gyvenime nera vaziave su tokiom :xx: :cenzura:

mindaugas777, grazus mersas, sveikas prisijunges ;) ratai skonio reikalas, bet su dropu situacija bus geresne manau :)

esi važiaves linkolnu,buiku,ar kadilaku (ne tuo europos rinkai skirtu),baisiausiu kaimo keliu jausi lengva supima,pabandyk su žemo profilio ir didelio skersmens ratais ,bei dropu ,bent 5 km nuvažiuoti,ne tik kad ratus išmesi,bet ir pačiam remontuotis gali tekt,nera normaliu keliu musu šalije su tokiais ratais važinetis,arba turi labai apriboti savo galimybes-ne ten nevažiuosiu,prastas kelias.....čia aš apie važiavima prie ežero,ar i kokia sodyba.

utiutiu 2018-10-19 18:41

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 508082)
esi važiaves linkolnu,buiku,ar kadilaku (ne tuo europos rinkai skirtu),baisiausiu kaimo keliu jausi lengva supima,pabandyk su žemo profilio ir didelio skersmens ratais ,bei dropu ,bent 5 km nuvažiuoti,ne tik kad ratus išmesi,bet ir pačiam remontuotis gali tekt,nera normaliu keliu musu šalije su tokiais ratais važinetis,arba turi labai apriboti savo galimybes-ne ten nevažiuosiu,prastas kelias.....čia aš apie važiavima prie ežero,ar i kokia sodyba.

Man jau su savo r18 baisu vazinetis lt keliais. Kazkada galvojau apie r19 ant savo c"skes. Bet praktiskumo butu 0. Taburete su pristabdybu ties kiekviena mini duobe
Su dabartine keliu situacija reikia r 16 max 195/70. :daro:

Rykštė 2018-10-19 19:18

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 508077)
kaip man patinka zmoniu komentarai apie dropa ir zemo profilio padangas, kai niekada gyvenime nera vaziave su tokiom :xx: :cenzura:

mindaugas777, grazus mersas, sveikas prisijunges ;) ratai skonio reikalas, bet su dropu situacija bus geresne manau :)

Vanix,tu buvai estetas seniau,o čia koks vaizdas? Per katę su pakelta uodega gali pralekt neuzkabines......

vanix 2018-10-19 19:30

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 508085)
Vanix,tu buvai estetas seniau,o čia koks vaizdas? Per katę su pakelta uodega gali pralekt neuzkabines......

tai as ir parasiau, kad su dropu gal pasikeis vaizdas i geraja puse :)
Del paciu ratu irgi parasiau, kad skonio reikalas :) pats asmeniskai tokiu tikrai nedeciau.

simaso 2018-10-19 19:31

Sveikas prisijungęs, gražus mersas tik ratai nekažką. Jie tiesiog nemerso stliaus :)

vanix 2018-10-19 19:36

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 508082)
esi važiaves linkolnu,buiku,ar kadilaku (ne tuo europos rinkai skirtu),baisiausiu kaimo keliu jausi lengva supima,pabandyk su žemo profilio ir didelio skersmens ratais ,bei dropu ,bent 5 km nuvažiuoti,ne tik kad ratus išmesi,bet ir pačiam remontuotis gali tekt,nera normaliu keliu musu šalije su tokiais ratais važinetis,arba turi labai apriboti savo galimybes-ne ten nevažiuosiu,prastas kelias.....čia aš apie važiavima prie ežero,ar i kokia sodyba.

sprendi pagal save :) ne visi kaimo keliais vazineja ir ne visu sodybos su blogu privaziavimu :wave: as pvz nevazineju zvirkeliais ar misko keliukais, paprastais keliais diskomforto nejauciu su zemintu w203 ir R19 ratlankiais su dar stipresne izolke vietoj padangu nei pas temos autoriu :) Pravaziavau jau 35k km su tokiu setupu, pakaba remontuot reikejo pries 3 metus labai minimaliai ir tai buvo ne dropo/zemo profilio padangu pasekmes, o tiesiog laikas tam atejo :) faktas, kad komfortas kencia, bet pvz mano atveju stock amg pakaba buvo tokia pat kieta kaip ir dabar su bilstein coil-overiais issuktais i zemiausia padeti :) zodziu kam ko reikia. Man taip graziau ir smagiau, dariau pagal save, o ne tam, kad atkreipt i save demesi :)

Audrius 2018-10-19 21:02

Jo vazineju metai laiko su r20 jokio diskomforto net su ... Nejauciu:)) kauno keliai jau tam tinka! jei vaziuokle tvarkinga viskas gerai:) tiesa dar HnR spiruokles :)

Willeris 2018-10-20 07:37

Nuo ryto juoko dozė, kolegos :aciu:
Pritariu kiekvienam Vanixo žodžiui :)

mindaugas777 2018-10-20 09:08

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 508082)
esi važiaves linkolnu,buiku,ar kadilaku (ne tuo europos rinkai skirtu),baisiausiu kaimo keliu jausi lengva supima,pabandyk su žemo profilio ir didelio skersmens ratais ,bei dropu ,bent 5 km nuvažiuoti,ne tik kad ratus išmesi,bet ir pačiam remontuotis gali tekt,nera normaliu keliu musu šalije su tokiais ratais važinetis,arba turi labai apriboti savo galimybes-ne ten nevažiuosiu,prastas kelias.....čia aš apie važiavima prie ežero,ar i kokia sodyba.

Taip yra teke senu amerikieciu pavairuoti, dirbant niujorke. del galimybiu apribojimu tu visiskai teisus, bet kur as siuo metu gyvenu asfalto danga yra gera, vaziuokle visiskai tvarkinga. tai labai didelio diskomforto nejauciu. o kas liecia sodyba, ezera turiu darbine masina tokiom ekstremalesnem situacijom:)

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 508077)
kaip man patinka zmoniu komentarai apie dropa ir zemo profilio padangas, kai niekada gyvenime nera vaziave su tokiom :xx: :cenzura:

mindaugas777, grazus mersas, sveikas prisijunges ;) ratai skonio reikalas, bet su dropu situacija bus geresne manau :)

turejau susizemines audine tai cigareciu pakelis pastatytas po apacia netilpdavo, zinau ka reiskia zemo profilio padangos ir suzeminimas iki maksimumo ka tuo metu buvo galima isspausti palei galimybes:)

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 508100)
Nuo ryto juoko dozė, kolegos :aciu:
Pritariu kiekvienam Vanixo žodžiui :)

Kaip man patinka tokie zmones kaip tu, kurie viska daro ir supranta labai ,,gerai":)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.