MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

samagonas 2011-09-08 08:27

Dukrai dovanojau telefona,tai klausiau kokio nori ar iphona ar nokia 8. Ishsirinko nokia ir sako yra labai laiminga :) O man iphonas atrodo pats rimchiausias. Paemu ash ta jos nokia ir nezhinau,ka su ja daryti, vaikui,gal ir patogu, fotikas geras ir tt...
Pats laukiu iphono 5 :)

kosmaras 2011-09-08 08:37

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 164490)
nu jau tokia susdu kruva su senu softu



tai ir samsung ir htc android ;) kokiu dar funkciju mazai tu bent isnaudoji ismaniojo tel galimybes ar tik fb vartai pvz pas mane telefu namie valdomas telikas namu kinas ir dar dafiga visko.pranasumai ne tik 2branduoliai o dar svoris, plonumas, baterija, ekrano raisk, full hd filmavimas ir atkurimas. pabreziu full hd o ne hd redy :)

siuo metu nera geriau negu s2 :)

gal ir geresnis samsungas savo savybem. bet jie man nelimpa nors tu ka.:) savo ismaniojo nespejau gerai isanalizuoti.:) gal gali placiau, kaip tlf valdyt kitus prietaisus? :)

pucenas 2011-09-08 09:58

Kazin koke ta kaina bus. Nes 3 ir 4 tai kainos labai panasios + - ;)

Edgaras 2011-09-08 10:07

Citata:

Pradžioje rašė kosmaras (Post 164518)
gal ir geresnis samsungas savo savybem. bet jie man nelimpa nors tu ka.:) savo ismaniojo nespejau gerai isanalizuoti.:) gal gali placiau, kaip tlf valdyt kitus prietaisus? :)

Pas tave iphonas ? Siaip kad valdyt kitus prietaisus jie turi but prijungti prie interneto, atsisiusk splashtop ir į kompa ir į tel. Galėsi is betkur valdyt kompa

vampyras 2011-09-08 10:09

nezinau kaip su nauju iphonu bus, bet su senuoju neina comand online prijungti prie neto, tai naujom masinom jis bevertis :)

kosmaras 2011-09-08 10:21

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 164524)
Pas tave iphonas ? Siaip kad valdyt kitus prietaisus jie turi but prijungti prie interneto, atsisiusk splashtop ir į kompa ir į tel. Galėsi is betkur valdyt kompa

Nea. pas mane HTC:)

ruffis 2011-09-08 21:57

nepirkit tu sudinu samsungu ir niekam nesiulykit. per 3 menesius darbe 2 telefonus reikejo keisti, nes pas abu uzgeso ekranai, tiksliau pamelynavo, garantinis sako, kad cia tipo negarantinis ir tt, o niekas ju normaliai neremontuoja, sumokejom 600lt uz vieno remonta ir vistiek tas pats.
veikia jis greiciau nei iphone pirmus du menesius, poto taip lagina, kad net nokia greiciau veikia.
aj, dar kol samsungui randi apps'us normalius, tai galva skaudet pradeda.

dar turiu klausima, ar kas jungiat obuoli per bluetoof'a prie laisvu ranku irangos masinoj? nes pas mane rodo, kad suranda ir prijungia, bet kalbeti neiseina, o pvz su nokia viskas ok. gal kam yra taip buve?

woodoooo 2011-09-08 23:30

Citata:

Pradžioje rašė kosmaras (Post 164518)
gal ir geresnis samsungas savo savybem. bet jie man nelimpa nors tu ka.:) savo ismaniojo nespejau gerai isanalizuoti.:) gal gali placiau, kaip tlf valdyt kitus prietaisus? :)

tv su telefu per varlesa o su kompu per neta yra tam skirtos programkes :)
Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 164628)
nepirkit tu sudinu samsungu ir niekam nesiulykit. per 3 menesius darbe 2 telefonus reikejo keisti, nes pas abu uzgeso ekranai, tiksliau pamelynavo, garantinis sako, kad cia tipo negarantinis ir tt, o niekas ju normaliai neremontuoja, sumokejom 600lt uz vieno remonta ir vistiek tas pats.
veikia jis greiciau nei iphone pirmus du menesius, poto taip lagina, kad net nokia greiciau veikia.
aj, dar kol samsungui randi apps'us normalius, tai galva skaudet pradeda.

dar turiu klausima, ar kas jungiat obuoli per bluetoof'a prie laisvu ranku irangos masinoj? nes pas mane rodo, kad suranda ir prijungia, bet kalbeti neiseina, o pvz su nokia viskas ok. gal kam yra taip buve?

nelaimelis :D kaip jis gali ispardziu veikt normaliai o poto lagint? tai operatyvke isvalyk, softa atnaujink. samsung kaip ir htc kaip ir lg kaip ir fdaugelis kitu yra android tai ko tu nerandi jiem visi apasai vienodi :) turiu pas save samsunge viska ka tu obuolyje, reikia zinot kur ieskot ;)

obuiolys risasi tik su apple produkcija su niekuo kitu jis nesirisa :)

Mb 140 2011-09-08 23:57

Iphone5 atsiras rugsejo vidury,bent jau pas mane UAE,naujoviu jame daug bus,kaina irgi bus pigesne nei buvo iphone4,pastoviai seku naujienas
laukiu as ir jo,bandysiu ipirkt

Marozas 2011-09-09 01:22

Nezinau, iphone man kaip mersas. Zinai, kad jis veiks ir tarnaus. Kitiem patinka mechaniniai subaru, man jie baisus kaip sikancio japono veidas. Taip pat ir su telefais. Apple meniu grazesnis,patogesnis, idomesni appsai, daugiau priedu ir tt (aisku galima sakyt, kad imanoma viska customizuoti androide)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.