MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W140 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=231)
-   -   W140 Variklio urzgimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17397)

zeimeris 2015-10-31 15:30

W140 Variklio urzgimas
 
Sveiki. W140 3,5TD 94m.Greitejant girdimas variklio urzgimas,vaziuojant 90kmh. pats didziausias. Turejau toki pati,sito garso nebuvo,vaziavo be jokiu garsu,kaip priklauso S klasiai. O sitas blyn urzgia.Garso izoliacijos sveikos,niekas neislupineta.Tas urzgimas didziausias ties 2200apsuku ir nepriklausomai nuo greicio,butent priklauso nuo apsuku o ne nuo greicio,vibracijos nera tik garsas.Garsas didesnis pvz.vaziuojant i kalna,arba stipriai greitejant,kai gauna apkrova.
Gal kas buvot susiduria su tokia problema. Ko tik nedariau,niekas nepadeda.

Gadget 2015-10-31 15:50

Citata:

Pradžioje rašė zeimeris (Post 407655)
Sveiki. W140 3,5TD 94m.Greitejant girdimas variklio urzgimas,vaziuojant 90kmh. pats didziausias. Turejau toki pati,sito garso nebuvo,vaziavo be jokiu garsu,kaip priklauso S klasiai. O sitas blyn urzgia.Garso izoliacijos sveikos,niekas neislupineta.Tas urzgimas didziausias ties 2200apsuku ir nepriklausomai nuo greicio,butent priklauso nuo apsuku o ne nuo greicio,vibracijos nera tik garsas.Garsas didesnis pvz.vaziuojant i kalna,arba stipriai greitejant,kai gauna apkrova.
Gal kas buvot susiduria su tokia problema. Ko tik nedariau,niekas nepadeda.

Variklio pagalves pasede, arba plyse?

vytis 2015-10-31 15:53

papasakok ka darei,gal atkris dalis minciu. kazkodel persasi mintis jog tas ''urzgimas'' del ismetimo sistemos,t.y ismetimo kolektorius,arba su juo duslintuva jungianti jungtis.

zeimeris 2015-10-31 15:56

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 407658)
Variklio pagalves pasede, arba plyse?

Neplysia,desinia pakeiciau i nauja,niekas nepasikeite. Ant laisvu vibracijos nera.

zeimeris 2015-10-31 16:01

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 407660)
papasakok ka darei,gal atkris dalis minciu. kazkodel persasi mintis jog tas ''urzgimas'' del ismetimo sistemos,t.y ismetimo kolektorius,arba po su juo duslintuva jungianti jungtis.

Duslintuvo gumas sudejau naujas,gofra sveikutele kaip nauja,duslintuvas ne ant itempimo.

Greiciu dezes pagalve irgi pakeiciau,niekas nepasikeite. Pakabinamas guoli pakeiciau.

zeimeris 2015-10-31 16:06

Citata:

Pradžioje rašė zeimeris (Post 407663)
Duslintuvo gumas sudejau naujas,gofra sveikutele kaip nauja,duslintuvas ne ant itempimo.

Greiciu dezes pagalve irgi pakeiciau,niekas nepasikeite. Pakabinamas guoli pakeiciau.

Variklis geguzia po kapitalinio buvo pirmas stumoklis pradegias bet tas urzgimas buvo ir pries kapitalini.

gapsis 2015-10-31 20:33

Citata:

Pradžioje rašė zeimeris (Post 407664)
Variklis geguzia po kapitalinio buvo pirmas stumoklis pradegias bet tas urzgimas buvo ir pries kapitalini.

Man taip ira ant 124 merso ce230 . pas mane kaltas automatas . pakeiciau irgi viska, nuo kardanu iki padusku kol supratau , labiausiai jauciasi kai staigiai greiteji .
Bet jai pries mindamas ant stabdziu spaudi is kartu gaza palaikai buna gerai tam kartui matyt slegis dezej sukyla , taip ir issiaiskinau . pabandyk gal pas tave tas pats, man ta beda jau 9 metai blogyn neina , nors ir kupas koki 1000 km per metus prasuka:D

zeimeris 2015-11-01 06:47

Citata:

Pradžioje rašė gapsis (Post 407685)
Man taip ira ant 124 merso ce230 . pas mane kaltas automatas . pakeiciau irgi viska, nuo kardanu iki padusku kol supratau , labiausiai jauciasi kai staigiai greiteji .
Bet jai pries mindamas ant stabdziu spaudi is kartu gaza palaikai buna gerai tam kartui matyt slegis dezej sukyla , taip ir issiaiskinau . pabandyk gal pas tave tas pats, man ta beda jau 9 metai blogyn neina , nors ir kupas koki 1000 km per metus prasuka:D

Ok reks pabandyt.

Hunter 2015-11-01 08:47

bus dezes guolis koks

zeimeris 2015-11-24 16:23

Ar gali buti tas urzgimas,rezonansas,vibracija del dezes pusles ?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.