MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Kiek esate maziausiai susimokeje pareigunams "i kisene" ? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2554)

Adodas 2009-09-11 00:08

Kiek esate maziausiai susimokeje pareigunams "i kisene" ?
 
Papasakokime trumpai aplinkybes apie tai kiek maziausiai yra teke sumoketi ir uz koki prasizengima musu angelams sargams ? :)))

Adodas 2009-09-11 00:10

Taigi pradesiu pats:

Uz eismas draudziamas zenklo nepaisyma Kaune Nemuno gatveje, kertant kampa tarp Karaliaus mindaugo ir Birstono gatviu, pries 5 metus 19 lituku metaliniais pinigeliais pestiesiems pareigunams :))) buvo vos kelios savaites tepraejusios po teisiu issilaikymo. Pro sali vaziaves troleibusas(viesajam transportui zenklo apribojimas buvo netaikomas) pilnas zmoniu mate kaip as tuo momentu sutaupiau 81 lita(skirtumas nuo minimalios baudos uz prasizengima).

Dievs2 2009-09-11 07:21

15lt metaliniais uz draudimo neturejima :D

30lt uz virsijima 28km/h + draudimo neturejima + 70 zenklo neturejima + gesintuvo ir vaistineles neturejima (patikrino) :D

Bratuska 2009-09-11 13:04

MAn teko 13 lt susimoket uz dirzus :) Pries pora metu .tai 10 poperinis o 3 centukais . Vyram ant arbatos :xx:

vantage 2009-09-11 15:39

26km/h virsijau greiti mieste, cia shia vasara, paleido uzdyka :)))

Edgaras 2009-09-11 21:41

bunant nepilnameciams su draugais teko vaziuot i palanga. aisku be teisiu :xx:
autostradiniai pareigunai paime maga ir elipses is galines palanges :xx:

Aistė 2009-09-11 21:45

Sustabde uz kelio zenklu nepaisyma. tai tik bart gavau. ir namo siulesi palydet. bet cia ko gero daznai merginoms taip buna :xx:

nissen29 2009-09-12 09:57

sekasi toms merginoms su policininkais :), na man teko pakloti 100Lt. uz dirzus ir 500Lt. uz greiti , biski skaudziai buvo.

Tomskis 2009-09-12 11:02

neskaitant kad nemokamai paleido kelis kart, isimintinausias buvo toks:

isgeriau tris bonkas alaus, variau per miesta 100km/h, pralekiau raudona sviesofora, uz jo stovejo mentai, bet abi mirgalkes melynos spalvos, gal kokia komisariatiniai nzn. paklause ar geriau alkoholi, pasakiau kad ne, ir patikejo, nors pats jauciau kaip liezuvis pinasi, paklause kodel per raudona vaziavau, sakiau kad slidu, nespejau sustot, paklause gal pergreit vaziavau, pasakiau kad ne, greicio nematavo. tai atidaviau 20lt, daugiau neturejau :)

mariukaz 2009-09-12 11:22

suradote kuom girtis
gyvenime nemokejau i kisene.. ir nemokesiu

Tomskis 2009-09-12 11:38

nu kai turi 4 galiojancius nusizengimus, o uz kita gresia atemimas teisiu, tai geriau sumoket i kisene ir toliau ramiai vazinet :)

AndreArmani 2009-09-12 13:05

''ramiai vazineti'' netikiu Tomski :D

nova 2009-09-12 14:56

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 38616)
suradote kuom girtis
gyvenime nemokejau i kisene.. ir nemokesiu

nes turi pazinciu? :)

kaif9607 2009-09-13 11:22

vaziavome be teisiu aiksteleje, 180lt paklojom :)

Edgaras 2009-09-13 17:49

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 38645)
nes turi pazinciu? :)

gal ir neturi. as pats pazystu kelis zmones kurie nusistate pries kysio davima, moka oficialias baudas ir buna labai laimingi :xx:
ir labai puiku kad tokiu zmoniu yra, nes tada ir visi kiti gali duoti i "kisene" juk pareigunai privalo ir oficialiu baudu parvest :xx:

Adodas 2009-09-14 23:51

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 38600)
bunant nepilnameciams su draugais teko vaziuot i palanga. aisku be teisiu :xx:
autostradiniai pareigunai paime maga ir elipses is galines palanges :xx:

Vos nenukritau nuo kedes sita perskaites :DDDDDDDDD

Pofka32 2009-09-15 13:34

:) gerai kad dar lietinius nenusuko... :)

Marozas 2009-09-15 20:18

Jo, as irgi niekad nemokejau ir nemokesiu. Dar neilgai vazineju ( apie puse metu) bet jau kokius 5 kartus uz dyka susitariau :D tai be lempu, tai be dirzo, tai greitis :D

Luckis 2009-09-15 22:22

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 38988)
Jo, as irgi niekad nemokejau ir nemokesiu. Dar neilgai vazineju ( apie puse metu) bet jau kokius 5 kartus uz dyka susitariau :D tai be lempu, tai be dirzo, tai greitis :D

o po to klausia kaip karas keliuose vyksta, per puse metu 5 kart tariasi zmogus :wacko:

yamato 2009-09-15 23:23

tpfu tpfu tpfu per kairi peti, bet dar susimoketi neteko, dar nebaustas :)

idomu, kaip ten butu, jei pvz: sustabde pareigunas, kuris masina pasislepes, ateini i masina, su viskuo sutinki, o kai duoda pasirasyt, kad sutinki su viskuo, parasyt:

"su niekuo nesutinku. tarnybinis automobilis buvo pasislepes" ar pan. Kaip tada reaguotu ponai policajai? :)))))

Aistė 2009-09-15 23:35

O as esu is tu zmoniu, kurie i kisene policininkam nemoka. :geda:
Kolkas buvau sustabdyta per beveik 10 vairavimo metu, tiek Lietuvoje tiek uzsienyje 2 kartus. Abu kartus geri policininkai pasitaike.

P.S. Ispanijoj teko matyti nerealu vaizdeli. Remontuojamoj sankryzoj piko metu visada stovi policininkai ir reguliuoja eisma. Sviesaforai veikiantys, taciau jei eisma reguliuoja pilicinikai, kaip zinia reikia klausyti ju. o Viena moteriske pamate kad jai dega zalia, eme ir vaziavo, nors pagal policininko reguliavimus jai nebuvo galima vaziuoti. Zinoma, ja sustabde. O moteriske islipo is automobilio, apreke policininka (tipo koks tu asilas nemoki reguliuot), isedo i masina ir nuvaziavo :juokiasi::juokiasi::juokiasi:. Policininkas taip ir liko stovet be zado :)

Edgaras 2009-09-15 23:43

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 39040)
Kolkas buvau sustabdyta per beveik 10 vairavimo metu, tiek Lietuvoje tiek uzsienyje 2 kartus.

2 kartus ???? nu geras... ot sekasi...
mane i savaite du kartus sustabdo :xx: cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"

yamato 2009-09-15 23:47

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 39041)
cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"

ir ka tu jiem vargsam padares esi, kad jie tau taip? :D

Aistė 2009-09-15 23:48

hahaha. nesiseka tau. idomuo kuo tu jiems taip patikai :juokiasi::juokiasi::juokiasi:

samagonas 2009-09-15 23:55

Na ash jau 11-12 metu gyvenu Ispanijoje,tai irgi sustabde buvo,na max. 3 kartus,bet ir tai,kai budavo praleidinejamos mashinos po viena ,nelabai ir sustabdymas skaitosi:) Uzhvakar 3 nakties ishvazhiavau ish garazho,ir prie pat namu ish abieju pusiu zhiedo,praleidinejo mashinas ir pusti dave.Sustojau atsidariau langa,sakau,kas chia dabar bus? Tai sako reidas alchogolio.Paklause ish kur vazhiuoju,pasakiau ish namu,katik atsibudau.Jau norejo ta soske atgal i kishene kishtis,bet pats paprashiau,nes niekad neteko pusti:))) Visai idomiai:) Nieko nepripuchiau,nors buvau alaus buteli priesh 4 valandas izhgeres.
tfiu,tfiu,tfiu,kad neprisishnekechiau:)

Edgaras 2009-09-15 23:56

tai kad nieko nepadariau. nu jie gal dar pyksta del to kad dirza seguosi po pazastim. ir negali prisikabint nes dirzas vistiek uzsegtas :)
o nakti tai su betkokia kita masina galiu ramiai vazinet, o mersa stabdo... patikrina bagazine salona ir paleidzia. matyt labai jau pacanska ta mano masina :confused:

yamato 2009-09-16 00:00

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 39046)
o nakti tai su betkokia kita masina galiu ramiai vazinet, o mersa stabdo... patikrina bagazine salona ir paleidzia. matyt labai jau pacanska ta mano masina :confused:

aha, kazkaip ir mane buvo cia sustabde dar rugpjucio apie viduri nakti... taip pat liepe visiems islipti, apziurejo salona, daiktadeze per viduri sedyniu, bagazine, zapaske, kazko ilgai ziurejo i abu stiprintuvus ir subus :confused:

idomu, kas cia nutiko :xx:


Samagonai - as ir snekejau kazkada, kad dar nei karto nesu putes, tai pasitaike karta tokia savaite, kad kiekviena miela diena vakare tekdavo pust, karta net 3 kartus per vakara :xx::xx:

samagonas 2009-09-16 00:02

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 39046)
tai kad nieko nepadariau. nu jie gal dar pyksta del to kad dirza seguosi po pazastim. ir negali prisikabint nes dirzas vistiek uzsegtas :)
o nakti tai su betkokia kita masina galiu ramiai vazinet, o mersa stabdo... patikrina bagazine salona ir paleidzia. matyt labai jau pacanska ta mano masina :confused:

O pas mane atvirkschiai, solidi ir gera skoni reishkianti mashina.Chigonai su tokiom nesivazhineja,nes benzino daug reikia:)) Narko trafikantai,per daug i akis kristu:) Vienu zhodzhiu dieduku modelis:)))


Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 39047)


Samagonai - as ir snekejau kazkada, kad dar nei karto nesu putes, tai pasitaike karta tokia savaite, kad kiekviena miela diena vakare tekdavo pust, karta net 3 kartus per vakara :xx::xx:

Tu chia man neprikarksek :ne:

yamato 2009-09-16 00:09

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 39048)
Tu chia man neprikarksek :ne:

tai ne ne ne :lithuania:


spjaunam tris kartus per kairi peti :1:


na gal as pats isprovakavau juos tiem trim kartam per vakara :) nes miestas buvo apytustis, o as vazinejau 25-35km/h per visa miesta su savo blizganciu MB :gazuoja:

samagonas 2009-09-27 23:42

Nu va prisishnekejau :confused: Vakar nukirto uzh greiti,zhenklas 60km/h. nupaveikslavo 97km/h. Jei per 30 dienu susimokesiu tai 98€,jei veliau 130€. Gavosi,kad sheshtadieni padirbau veltui :(
dar du tashkus nueme.

ruffis 2009-09-28 10:39

kai panaikino balus, nemoku i kisene

jonukas2 2009-09-28 12:00

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 39041)
2 kartus ???? nu geras... ot sekasi...
mane i savaite du kartus sustabdo :xx: cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"

as kai nupirkau kupa tai mane per diena stabdydavo po 3 kartus jau zadejau parduot masina :) o saknys tame kad pries mane ji turejo renginiu vadovas toks pacanas tai vazinejo su raudonais numereis be teh ir draudimo tai ji visi mientai pazinojo,stabdydavo o jis jiems pakvietimu i rengini duoda ir paleidzia. tai kol visi ekipazai manes neperstabde po 2 kartus tol neapsiramino. dabar jau ramai vazinet galiu:) nors tas c124 modelis labai krenta i akis tiems agurkams paskutine bauda sumokejau 400lt:confused: tai pries balta lenta nusove vazavau 100 tai sako gyvenvete jug , sakau pries zenkla nusovei o ten galima buvo vaziuoti 90 tai niekaip nejo su juo susikalbeti tai sakau skusiu tave kad klaidingai matavai greiti o jis jau buvo praneses per racija tai numete greiti iki 85 ir israse 400lt bauda kuriadar turejau vaziuoti i kita miesta susimoketi dar visa diena kelionei:confused: + kuras
nekenciu as policijos agurkai jie nezones

Cukierka 2009-09-29 10:29

Neperseniausiai buvau ukrainoj ir tokia nemaloni situacija buvo, navigacija rodo kelia kur uzdetas zenklas "eismas draudziamas" kito kelio nezinom o ir pries mus belenkiek masinu pravaziavo tai ir mes is paskos.... :ralis: nuvaziavom apie 200km ir GI mus sustabdo.... :unreal: galvojom gal siaip o tas liepe paimt zemelapi ir praeit i masina. o ten pasake kad sitam kely kuriuo vaziuojam vyksta kazkokie bandymai ir jis jau senokai uzdarytas, todel mum reiks gryzt atgal ir ieskot kito kelio. :cenzura: arba..... duodi i kisene ir jis pasakys pro kur vaziuot kad nesutikt daugiau GI patrukiu... :uuu: na tai ka davem jam 10 doleriu.... arba apie 24lt tai zmogus rankom tryne mum leido toliau vaziuot, pasake artimesni kelia, nubraize zemelapy apylankas ir pasake kur kolonele rast. :uuu: cia buvo nerealu uz 10$ :aciu:

Tomskis 2009-09-29 12:03

sovietu sajungos tai normali kaina :) uz 30km virsytus 5 eurus palikau baltarusijoje.

KoBalD 2009-10-08 07:38

Uoj

Edgis 2009-10-08 10:47

Mažiausiai esu sumokėjęs 2 šeimynines picas ir padažų rinkinį:xx: Buvo toks reikalas, kad nukirto važiuojant prieš eismą. Čia dar dirbau su Mazda 323F ryyyškiai raudona. Situacija tokia, kad vežiau picą ir grįždamas nutariau trumpint kelią.Nes ta gatve į vieną pusę gali važiuoti visi, o grįžti tik autobusai:) Nu aš ir apsimečiau autobusu:xx: Žaliasis užmate važiuodamas ir įsijungęs diskoteką paskui mane, o aš ramiai 65km/h sau važiuoju. Sustabdė ir sako, kad man bauda bus 200lt ir t.t. O jam papietaut pasiūliau, sakau 2 šeimyninės picos su padažais bus ok? Sako vežk į komisariatą:xx: Grįžau į piceriją, šefui pasakiau,kad reikia 2 picų mentam, iškepė picas, aš nuvežiau ir likau be baudos ir už picas nieko nemokėjau:) Pasisekė man tada:)

kaif9607 2009-10-11 13:54

anksciau buvo tokia situacija,kad sustabde ir paklause kur klevo lapas,tada buvo gera nuotaika pas mane ir atsakiau:nu virsininke... ant mersedeso klevas? :D atidave dokumentus ir pasake gerai vaziuok o vakar zali uz klevo lapa paeme 20lt =D geriau mokesiu ,bet kleva tikrai ant merso nedesiu :D

yamato 2009-10-11 14:50

kazkaip keistai... apie metus vazinejau su mb, kai reikejo klevo, ir neklausinejo nei karto...

bmw taip pat turejau, tada dar 70 zenklo reikejo, tai del jo taip pat tik karta bande kabintis, bet atsakiau, kad masina pardavimui, nes raudonais numeriais vazinejau :D

Tomskis 2009-10-11 17:50

nematau gedos nei klevo, nei 70 zenklo uzsiklijuot, nei dirzo prisisegt, nei posukio rodyt.

Diavolis 2009-10-11 18:56

Koks skirtumas su tuo lapu ar ne as ir ferrari turedamas jej reiktu det ta lapa uzsideciau :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.