MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   W220 pirkimo klausimai, diagnostika Vilniuje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14643)

erikasaves 2014-05-26 14:11

W220 pirkimo klausimai, diagnostika Vilniuje
 
Sveiki :roll:

Planuoju pirkti W220 automobilį, turiu įvairių klausimų.

1 klausimas dėl variklio. Galvoju imti dyzelį arba benziną su įstatyom dujom. Esu girdėjęs, kad 4.0 dyzeliniai varikliai yra kur kas retesni nei 3.2, todėl gali būt bėdų su jų remontu, t.y. bus brangiau. Ar tai tiesa? Jei iš dalies tiesa, tai ar, jūsų nuomone, verta sukt galvą ir vien dėl to imt 3.2 variklį? :huh:

2 klausimas - į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant šį modelį? Kokios yra jų "ligos" ir pan., ką galėčiau pamatyti plika akimi nebūdamas mechanikas ir pan. Anksčiau MB nevairavęs. Galbūt yra variklių, kurių apskritai neapsimoka imt, nes jie genda (kaip pvz. BMW E46 2.0d varikliai su 100kW)

3 klausimas - gal yra forume žmonių, turinčių galimybę pasijungt prie kompo mašiną ir atlikti diagnostiką VILNIUJE? Aš tada pasiimčiau tokį žmogų automobilio apžiūrai ir sumokėčiau kažkiek, kiek sutartume už jo laiko gaišinimą.

Iš anksto dėkui,
Erikas.

alteroja 2014-05-26 14:15

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 333159)
Sveiki :roll:

Planuoju pirkti W220 automobilį, turiu įvairių klausimų.

1 klausimas dėl variklio. Galvoju imti dyzelį arba benziną su įstatyom dujom. Esu girdėjęs, kad 4.0 dyzeliniai varikliai yra kur kas retesni nei 3.2, todėl gali būt bėdų su jų remontu, t.y. bus brangiau. Ar tai tiesa? Jei iš dalies tiesa, tai ar, jūsų nuomone, verta sukt galvą ir vien dėl to imt 3.2 variklį? :huh:

2 klausimas - į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant šį modelį? Kokios yra jų "ligos" ir pan., ką galėčiau pamatyti plika akimi nebūdamas mechanikas ir pan. Anksčiau MB nevairavęs. Galbūt yra variklių, kurių apskritai neapsimoka imt, nes jie genda (kaip pvz. BMW E46 2.0d varikliai su 100kW)

3 klausimas - gal yra forume žmonių, turinčių galimybę pasijungt prie kompo mašiną ir atlikti diagnostiką VILNIUJE? Aš tada pasiimčiau tokį žmogų automobilio apžiūrai ir sumokėčiau kažkiek, kiek sutartume už jo laiko gaišinimą.

Iš anksto dėkui,
Erikas.

šiaip literatūros apie w220 šitam forume tai visai savaitei skaityti. aš kai savo pirkau tai ir skaitinėjausi ilgai ir nuobodžiai - paieškoti tik reikia. 4l dyzelis ir yra tas motoras kurio bent aš nepatarčiau pirkti. 5 kart geriau penkialitris padujintas. tau pasisekė, kad forumietis hunter iš vilniaus. jis tau ir diagnostiką padarys ir sutartum nuvažiuot pažiūrėt manau. o ir šiaip vargu ar yra čia forume geriau išmanančių w220 be jo.

KK 2014-05-26 14:53

W220 turi du pagrindinius minusus. Reikia prabrėžti, kad vienas minusas praktiškai pliusas.

1. Dažysi į metus 1~2 kartus. (Sparnai, galinės arkos)
2. Jeigu bus problemų su Airmatic / ABC sistema, kainuos palyginus nemažai. (Čia tas minusas, bet tuo pačiu pliusas)

Sakyčiau dėl antro minuso paskaitinėk, kas rašoma forume apie airmatic. Sakyčiau neišsigask šito, bet ankščiau ar veliau ko gero visi w220 su šitu gedimu susiduria, dažniausiai žiemos metu.

;)

Somesword 2014-05-26 16:30

nepirk naudoto lietuvoje.
galiu patarti tiek.

o kur ziureti perkant, cia jau litanija visa :)
pavartyk visa forumo tema apie S klase, pamatysi visas pagrindines bedas :)

Hunter 2014-05-26 21:42

Reikia ziureti kebula, pirkti su 4.3 arba 5L motoru.
Ar longa ar ne, tai spresk pats, nes longas turi daugiau vietos gale, bet ryskiai blogesnis manevringumas
Noresi, tai rasyk galesiu pajungt kompa, gal kazka parodyt nes pats su w220 vazineju ir tvarkau

erikasaves 2014-05-27 08:38

Ačiū visiems už atsakymus.

Planavau ieškot 3.2 dyzelio, bet jei žiūrėt apsimoka tik 4.3 ir 5.0, tai galvoju imt kažką iš šitų su įstatytom dujom arba statytis dujas, jei jų dar nėra.

Dabar nusižiūrėjau čia skelbimą vieną Vilniuj, galvoju reik žiūrėt:
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3593378.html

Kokiu metu tu būni laisvas, Hunter? Ar tu su savim pasiimi kompą diagnostikai, ar mašiną reiktų iki tavęs atvežt apžiūrai? Paprasčiau būtų tave paimt su kompu ir nuvažiuot iki mašinos, bet turbūt ne problema būtų ir mašiną atvežt. Gal gali duot savo kontaktą, susiskambintume? Ir kiek už tokią paslaugą prašytum?

Somesword 2014-05-27 08:56

Tai, kad tam skelbime plikas, uz per didele kaina....

Nebent tau nereikia nieko is tu kas daro butent s klase isskirtine?

P3 2014-05-27 09:03

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 333277)
Ačiū visiems už atsakymus.

Planavau ieškot 3.2 dyzelio, bet jei žiūrėt apsimoka tik 4.3 ir 5.0, tai galvoju imt kažką iš šitų su įstatytom dujom arba statytis dujas, jei jų dar nėra.

Dabar nusižiūrėjau čia skelbimą vieną Vilniuj, galvoju reik žiūrėt:
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3593378.html

Kokiu metu tu būni laisvas, Hunter? Ar tu su savim pasiimi kompą diagnostikai, ar mašiną reiktų iki tavęs atvežt apžiūrai? Paprasčiau būtų tave paimt su kompu ir nuvažiuot iki mašinos, bet turbūt ne problema būtų ir mašiną atvežt. Gal gali duot savo kontaktą, susiskambintume? Ir kiek už tokią paslaugą prašytum?

Zinau sita masina. Metai 1998. Duju anksciau nebuvo, prikelta is lavono. Pirkta labai pigiai, viskas sutvarkyta, tik nezinau kokios detales sudetos. Manau stovis jos 7/10. As asmeniskai nepirkciau.

KK 2014-05-27 09:06

Dažnai stovi centre jis :) Išvaizda nebloga dažniausiai nuplautas, bet kaip tech stovis neaišku.
Bėja gali ieškot ir 3.2 benzino, važiuoja užtektinai sanaudos ne kosmosas. Nes apsiribot tik 430 ar 500 neverta :) Nors 3.2 benzinų neperdaugiausiai normalių... :)

alteroja 2014-05-27 09:13

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 333277)
Ačiū visiems už atsakymus.

Planavau ieškot 3.2 dyzelio, bet jei žiūrėt apsimoka tik 4.3 ir 5.0, tai galvoju imt kažką iš šitų su įstatytom dujom arba statytis dujas, jei jų dar nėra.

Dabar nusižiūrėjau čia skelbimą vieną Vilniuj, galvoju reik žiūrėt:
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3593378.html

Kokiu metu tu būni laisvas, Hunter? Ar tu su savim pasiimi kompą diagnostikai, ar mašiną reiktų iki tavęs atvežt apžiūrai? Paprasčiau būtų tave paimt su kompu ir nuvažiuot iki mašinos, bet turbūt ne problema būtų ir mašiną atvežt. Gal gali duot savo kontaktą, susiskambintume? Ir kiek už tokią paslaugą prašytum?

už tiek šaibų jau gali ir į feisliftą pasidairyti. O jei nori, tai ir pirk dyzelį, 3.2 yra puikus variklis. tik aišku benziną su mažesne rida rasti yra daugiau galimybių plius komplektacija greičiausiai bus pilnesnė.
O ir šiaip, puls čia tave esų savininkai jei ne polną nusipirksi :D

Hunter 2014-05-27 09:18

Jeigu yra minciu apie dujas, tada dyzeli pamirsk, nes dyzeliu vaziuot ir aptarnaut bus brangiau. Pigiausia 4.3 ir 5.0 ne 4matic

alteroja 2014-05-27 09:20

pigiausiai šert ir aptaurnaut yra padujintą 3.2 taip, kad nepasakok :P

Hunter 2014-05-27 09:50

+4 zvakes cia ne aptarnavimas. Uztat jeigu reiketu kita deze ar varikli pirkt, tai 3.2 bus zymiai brangesnis, bet aisku nei 3.2 nei kitu motoru turbut nereikes keist gyvenime nes ju kainos srotuose viska pasako. Duju sanaudos +1L (4.3), +2L (5.0)
Apie trauka nekalbesiu, nes isvis kita dimensija lyginant su 3.2
Aisku 3.2 siek tiek pigesne ir duju iranga ir vietos po kapotu simboliskai daugiau.
Bet jeigu dabar ieskociau w220, tai pirkciau tik 4.3 arba 5.0
P.S. gal pigiau dar butu sert 2.8 tik tokiu praktiskai nera ir jis isvis nevaziuos, tiktu taksui :D

alteroja 2014-05-27 10:15

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 333289)
+4 zvakes cia ne aptarnavimas. Uztat jeigu reiketu kita deze ar varikli pirkt, tai 3.2 bus zymiai brangesnis, bet aisku nei 3.2 nei kitu motoru turbut nereikes keist gyvenime nes ju kainos srotuose viska pasako. Duju sanaudos +1L (4.3), +2L (5.0)
Apie trauka nekalbesiu, nes isvis kita dimensija lyginant su 3.2
Aisku 3.2 siek tiek pigesne ir duju iranga ir vietos po kapotu simboliskai daugiau.
Bet jeigu dabar ieskociau w220, tai pirkciau tik 4.3 arba 5.0
P.S. gal pigiau dar butu sert 2.8 tik tokiu praktiskai nera ir jis isvis nevaziuos, tiktu taksui :D

taigi pats sakei tau 3.2 ėmė 16,5 o dabar 18 su kapeikom ima. tai čia jau +2 litrai. žvakės, laidai, draudimai, dujos ir pan susideda. o jei ramiai važiuoji, tai nėra tolko pirkti tą v8, nes ir to 3,2 pilnos akys. o dar jei žmogus iš e46 2l dyzelio perlips, tai išvis jam kosmosas bus.
nors aišku man w220 idealiausias šiai dienai būtų juodas/žydras/mėlynas/bordavas feisliftas
4,3 su 7g dėže ir aišku ne longas ir su airmatik, ne abc. o iš navarotų tai tas pats ką turiu tik plius distronikas.

Hunter 2014-05-27 10:28

Dabar 17.5L sakiau, su 3.2 16.5L :)
Jeigu imt facelift, tai tik su pilna NTG1 sistema, kitaip nera prasmes is to facelift'o. Comand 2.0 galima isidet uz 500lt del vaizdo, o skaidrios lempos pas 50% prefacelift jau buna sudetos, be to facelift porankis nepatogus lyginant su prefacelift
Jeigu jau taip pilnai rasyt koki dabar imciau jeigu butu didelis pasirinkimas, tai 4.3 arba 5.0 ne 4matic prefacelift (arba facelift tik su NTG1), su Keyless go, distroniku, xenonais, parktronikais, sildomom/ventiliuojamom sedynem, bagazines liftu, duru pritraukejais, soliariniais stiklais ir sildomu vairu, odinem panelem, lubom ir saldytuvu :D Bet be galines klimato kontroles, nes dingsta labai patogi vedinama daiktadeze porankyje
O ar Long ar ne tai cia jau reiketu gerai pagalvot, nes pirmus metus su longu tai jautesi diskomfortas ankstose aikstelese po trumpo modelio

justinasm 2014-05-27 10:30

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 333299)
Dabar 17.5L sakiau, su 3.2 16.5L :)
Jeigu imt facelift, tai tik su pilna NTG1 sistema, kitaip nera prasmes is to facelift'o. Comand 2.0 galima isidet uz 500lt del vaizdo, o skaidrios lempos pas 50% prefacelift jau buna sudetos, be to facelift porankis nepatogus lyginant su prefacelift
Jeigu jau taip pilnai rasyt koki dabar imciau jeigu butu didelis pasirinkimas, tai 4.3 arba 5.0 ne 4matic prefacelift (arba facelift tik su NTG1), su Keyless go, distroniku, xenonais, parktronikais, sildomom/ventiliuojamom sedynem, bagazines liftu, duru pritraukejais, soliariniais stiklais ir sildomu vairu, odinem panelem, lubom ir saldytuvu :D Bet be galines klimato kontroles, nes dingsta labai patogi vedinama daiktadeze porankyje
O ar Long ar ne tai cia jau reiketu gerai pagalvot, nes pirmus metus su longu tai jautesi diskomfortas ankstose aikstelese po trumpo modelio

kodel ne 4matic?

Hunter 2014-05-27 10:33

Bereikalingos islaidos, aptarnavimo kastai, remonto islaidos, kuro sanaudos. Be to priekine pakaba gaunasi is vienos sakes, o ne 2 svirciu. Priekines pakabos detales tik original, nes aftermarket nera. Problematiskiau su aftermarket ir naudotais priekiniais amortikais ir t.t..
Pusantru metu kasdien vazinejau is uzmiescio kur blogai valomi arba isvis nevalomi keliai, tai per akis buvo nauju Bridgestone noranza 2 evo dygliuotu padangu ir galimybes airmatic'u pasikelt masina.
O vasara is to 4matic isvis jokios prasmes

Aisku mano isvardintas variantas turbut 1 per metus ir atsiranda toks uz kokius 25k lt prefacelift be duju :D

alteroja 2014-05-27 10:34

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 333299)
Dabar 17.5L sakiau, su 3.2 16.5L :)
Jeigu imt facelift, tai tik su pilna NTG1 sistema, kitaip nera prasmes is to facelift'o. Comand 2.0 galima isidet uz 500lt del vaizdo, o skaidrios lempos pas 50% prefacelift jau buna sudetos, be to facelift porankis nepatogus lyginant su prefacelift
Jeigu jau taip pilnai rasyt koki dabar imciau jeigu butu didelis pasirinkimas, tai 4.3 arba 5.0 ne 4matic prefacelift (arba facelift tik su NTG1), su Keyless go, distroniku, xenonais, parktronikais, sildomom/ventiliuojamom sedynem, bagazines liftu, duru pritraukejais, soliariniais stiklais ir sildomu vairu, odinem panelem, lubom ir saldytuvu :D Bet be galines klimato kontroles, nes dingsta labai patogi vedinama daiktadeze porankyje
O ar Long ar ne tai cia jau reiketu gerai pagalvot, nes pirmus metus su longu tai jautesi diskomfortas ankstose aikstelese po trumpo modelio

tai tu čia surašei tą, ką ir taip jau turi... :D kadangi 7g dežė skaityk nuo 2004 metų, tai ntg jau tikrai bus. o ir šiaip n kartų daugiau naudos iš naujos dežės nei iš ntg. čia bent man.

Hunter 2014-05-27 10:37

O as kaip tik neimciau su 7g deze, nes pirmi gamybos metai su visais bugais ir papildomom islaidom. Per akis man ir 5G, kuriai sugedus gali ja apspjaut ir ismest i konteineri, o kita paimt uz 200-300lt

O siaip ka surasiau daug ko neturiu ir turiu galine klima, kai pries tai turetas modelis neturejo ir labai ivertinau vedinamos daiktadezes privalumus ir manevringuma del trumpesnes bazes :D
Kita vertus jeigu issirinkt toki modeli, tai veliau bus labai brangu ir sunku issirinkt naujesni, nes gi keista butu sest i naujesni modeli kuris neturi privalumu tokiu kokius turi 7-8 metais senesnis pirmtakas

O siaip tai isvis pirkciau ne w220, o w215 su viskuo kas isvardinta :D

erikasaves 2014-05-27 11:03

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 333296)
taigi pats sakei tau 3.2 ėmė 16,5 o dabar 18 su kapeikom ima. tai čia jau +2 litrai. žvakės, laidai, draudimai, dujos ir pan susideda. o jei ramiai važiuoji, tai nėra tolko pirkti tą v8, nes ir to 3,2 pilnos akys. o dar jei žmogus iš e46 2l dyzelio perlips, tai išvis jam kosmosas bus.
nors aišku man w220 idealiausias šiai dienai būtų juodas/žydras/mėlynas/bordavas feisliftas
4,3 su 7g dėže ir aišku ne longas ir su airmatik, ne abc. o iš navarotų tai tas pats ką turiu tik plius distronikas.

Aš nuo 3 litrų dyzelio E46 pereisiu, tai norėčiau, kad važiuotų minimum taip pat :D

Dar reiktų paminėt, kad aš galiu skirti iki 18 000 Lt.

Abidna, kad iš skelbimų nelabai yra ką žiūrėt :thumbsdown:

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3597307.html

Čia dar vienas variantas Vilniuj, tik kad tas salonas pilkas man tas pobaisis.

alteroja 2014-05-27 11:11

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 333316)
Aš nuo 3 litrų dyzelio E46 pereisiu, tai norėčiau, kad važiuotų minimum taip pat :D

Dar reiktų paminėt, kad aš galiu skirti iki 18 000 Lt.

Abidna, kad iš skelbimų nelabai yra ką žiūrėt :thumbsdown:

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3597307.html

Čia dar vienas variantas Vilniuj, tik kad tas salonas pilkas man tas pobaisis.

degęs lavonas čia nusisuk ir bėk kuo toliau nuo tokio.

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3614763.html
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3584177.html prašau pora variantų.

Hunter 2014-05-27 11:13

Nu jo neblogas :D Dar amerika neturi TV sistemos reiketu paminet, kas stipriai apriboja comand galimybes kad ir kokios jos ten bebutu

alteroja 2014-05-27 11:18

ir dar sugalvoja už tokį šrotą prašyt debesio pinigų. čia Tadas tokį galėtų paimt pažerimui už 1800 eur...

Hunter 2014-05-27 11:23

neturint 20k siulyciau ieskot prefacelift
s350 su 3.7L motoru neziureciau, nes pakankamai retas variantas, kuris ejo labai trumpai ir tik keliuose modeliuose
Va dabar ir pasirodys kaip ten tie w220 atpige :D pigiu pilna tik nera i ka ziuret

simaso 2014-05-27 11:30

jau geriau dyzelis nei dujintas. apskritai nieko gero nepaimsi be kokio 20k, o dar dujų įranga 3-4k. nelabai pritarčiau hunteriui, kad dyzelio remontas brangesnis nei benzo.

Hunter 2014-05-27 11:42

Apie remonto ir prieziuros kainas jau isdiskutuota anksciau, CDI dyzelis turi 10 kartu daugiau mazgu potencialiems gedimams negu atmosferinis benzas
Jau nekalbant apie 3,2cdi deziu hidrotransformatorius, kurie pavargsta turbut 100 kartu dazniau nei benzu, detaliu kainas, variklio susilima ziema, reikluma prieziurai ir t.t..
3.2 dyzeli verta imti nebent jeigu gauni dyzelio is sono nemokamai arba uz puse kainos

simaso 2014-05-27 11:48

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 333325)
Apie remonto ir prieziuros kainas jau isdiskutuota anksciau, CDI dyzelis turi 10 kartu daugiau mazgu potencialiems gedimams negu atmosferinis benzas
Jau nekalbant apie 3,2cdi deziu hidrotransformatorius, kurie pavargsta turbut 100 kartu dazniau nei benzu, detaliu kainas, variklio susilima ziema, reikluma prieziurai ir t.t..
3.2 dyzeli verta imti nebent jeigu gauni dyzelio is sono nemokamai arba uz puse kainos

yra šeimoj cdi, nieks ten negenda. ir kiek buvo šeimoj dyzeliu su varykliu problemų nebuvo nei su vienu, benzui irgi gali primest tų gedimų milijoną, o jei dar padujintas, dar papildomai galvos skausmo gausi. mane pvz užknisa, jei reikia remontuot mašina. man gaila laiko važynėt po servisus. tu mėgsti krapštytis prie mašinų todėl kitaip mąstai.nei vieno žmogaus gyvai nepažįstu, kuriam patiktų dujinta mašina. jei yra kas įsidėję tai tik į drožiamą mašiną ir važiuoja kol užsilenks, o kas į normalias mašinas buvo įsidėję, tai daugiau niekad gyvenime nebedės ir dabar su dyzeliais važynėja arba benzu.

Markko 2014-05-27 11:49

Ziurek italuose..vokietijoje..gal su defektu kokiu ..galima pigiai paimt..mano draugas tokios spalvos kaip alterojos paeme dabar is italu uz 7500 lt be pervezimo..krites visas.liniuote tik keite ir dar ten kazkas..seip masina lb tvarkinga.

alteroja 2014-05-27 12:01

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 333328)
Ziurek italuose..vokietijoje..gal su defektu kokiu ..galima pigiai paimt..mano draugas tokios spalvos kaip alterojos paeme dabar is italu uz 7500 lt be pervezimo..krites visas.liniuote tik keite ir dar ten kazkas..seip masina lb tvarkinga.

nu jo iš italų tai bus dar su gyvu kėbulu.
o dėl benzasvs dyzelis remonto kaštų, tai čia vieni vartai benzo naudai. kad tau negedo, tai džiaukis, nes sugesti tikrai yra kam. aišku patikimas motoras, bet gerokai sudetingesnis.

Hunter 2014-05-27 12:03

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 333327)
yra šeimoj cdi, nieks ten negenda. ir kiek buvo šeimoj dyzeliu su varykliu problemų nebuvo nei su vienu, benzui irgi gali primest tų gedimų milijoną, o jei dar padujintas, dar papildomai galvos skausmo gausi. mane pvz užknisa, jei reikia remontuot mašina. man gaila laiko važynėt po servisus. tu mėgsti krapštytis prie mašinų todėl kitaip mąstai.nei vieno žmogaus gyvai nepažįstu, kuriam patiktų dujinta mašina. jei yra kas įsidėję tai tik į drožiamą mašiną ir važiuoja kol užsilenks, o kas į normalias mašinas buvo įsidėję, tai daugiau niekad gyvenime nebedės ir dabar su dyzeliais važynėja arba benzu.

Butent kad pats viska tvarkau todel ir zinau kiek yra galimai probleminiu vietu pas viena ir pas kita, o ne servisu pasaku klausau

Markko 2014-05-27 12:11

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 333331)
nu jo iš italų tai bus dar su gyvu kėbulu.
o dėl benzasvs dyzelis remonto kaštų, tai čia vieni vartai benzo naudai. kad tau negedo, tai džiaukis, nes sugesti tikrai yra kam. aišku patikimas motoras, bet gerokai sudetingesnis.

Sake rado pora rudeliu :) bet smulkmena.. pamirsau pamineti kad 3.2 benzinas

simaso 2014-05-27 13:00

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 333333)
Butent kad pats viska tvarkau todel ir zinau kiek yra galimai probleminiu vietu pas viena ir pas kita, o ne servisu pasaku klausau

gerai tiek benzininiai motorai, tiek dyzeliai, jei tvarkingi ir nenuvaikyti.

Bombardier 2014-05-27 13:04

http://suchen.mobile.de/auto-inserat...Mileage=200000 ?

KK 2014-05-27 13:10

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 333318)
degęs lavonas čia nusisuk ir bėk kuo toliau nuo tokio.

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3614763.html
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3584177.html prašau pora variantų.

Nesiūlyk tu tokių žydrų mersų... Tragiška spalva, nieko asmeniško ;) :D

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 333316)
Aš nuo 3 litrų dyzelio E46 pereisiu, tai norėčiau, kad važiuotų minimum taip pat :D

Dar reiktų paminėt, kad aš galiu skirti iki 18 000 Lt.

Jis nevažiuos , taip kaip važiavo tavo 330d... Visiškai skirtingos mašinos tiek savo klase, tiek pojūčiu vairuojant. Elementariai to greičio kaip ir visose didelėse mašinose nesijaučia, reikia sekti skydelio parodymus. Jeigu su bmw lakstei, Mersas šitam reikalui netiks ir nepatiks 101% :))) Pats turejau 3 bmw E38 7er skirtingais varikliais tiek benzinas tiek dyzelis , kai persedau i W220 tai skirtumas kaip diena ir naktis. Mersas važiuoja, bet atitinkamai ir važiuot reikia :)

Jeigu tokie finansai neskubėk, bus tų variantų. :) Nepatariu pirkt jeigu teturi 18k ir poto atsitikus nelaimėj su airmatic neturėsi laisvo tūkstančio gal dviejų, o tai ko gero neišvengiama ankščiau ar veliau, dar dažyt reikės po pusmečio 99% :D Vienu žodžiu pagalvok ar patempsi apskritai šita S klase. Nes yra veikėjų kurie nupirkt nuperka, o tvarkyt jau nebėra už ką...

erikasaves 2014-05-27 13:29

Citata:

Pradžioje rašė Klaidas (Post 333352)
Nesiūlyk tu tokių žydrų mersų... Tragiška spalva, nieko asmeniško ;) :D



Jis nevažiuos , taip kaip važiavo tavo 330d... Visiškai skirtingos mašinos tiek savo klase, tiek pojūčiu vairuojant. Elementariai to greičio kaip ir visose didelėse mašinose nesijaučia, reikia sekti skydelio parodymus. Jeigu su bmw lakstei, Mersas šitam reikalui netiks ir nepatiks 101% :))) Pats turejau 3 bmw E38 7er skirtingais varikliais tiek benzinas tiek dyzelis , kai persedau i W220 tai skirtumas kaip diena ir naktis. Mersas važiuoja, bet atitinkamai ir važiuot reikia :)

Jeigu tokie finansai neskubėk, bus tų variantų. :) Nepatariu pirkt jeigu teturi 18k ir poto atsitikus nelaimėj su airmatic neturėsi laisvo tūkstančio gal dviejų, o tai ko gero neišvengiama ankščiau ar veliau, dar dažyt reikės po pusmečio 99% :D Vienu žodžiu pagalvok ar patempsi apskritai šita S klase. Nes yra veikėjų kurie nupirkt nuperka, o tvarkyt jau nebėra už ką...

Aš ir nenoriu lakstyt, nes ne ta klasė lakstymui, bet noriu tiesiog, kad važiuotų :D

Iš užsienio nenoriu imt, nes imi katę maiše, nebent turi patikimų pažinčių, kas gali apžiūrėt ir pan., o aš tokių neturiu.

Finansai mano normalūs, tikrai nėra taip, kad gaunu minimumą ir iš paskutinių santaupų galvoju S'ą nusipirkt :D

Aš tai nelabai suprantu, kodėl taip kainos tos skiriasi, nes gana daug mašinų po 10-13k, bet aš kažkaip iki 14k net nežiūriu ir nežinau, ar gerai darau. Ir ar yra skirtumas tarp pvz. 1999 pre-facelift'o ir 2002 pre-facelift'o? Nes keistai atrodo, kai vienas pre-facelift'as už 18,5k, o kitą panašų randi už 12k. Tai ir klausimas, ar tie pigūs lavonai, ar tie brangūs tiesiog per daug nori ir niekad tiek negaus.

Dar klausimas, ar apsimoka pigiau pasiimt pre-facelift'ą su tom baisiom neskaidriom lempom ir pasikeist jas į skaidrias ir kiek tas kainuotų +/-?

KK 2014-05-27 13:36

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 333355)
Aš ir nenoriu lakstyt, nes ne ta klasė lakstymui, bet noriu tiesiog, kad važiuotų :D

Iš užsienio nenoriu imt, nes imi katę maiše, nebent turi patikimų pažinčių, kas gali apžiūrėt ir pan., o aš tokių neturiu.

Finansai mano normalūs, tikrai nėra taip, kad gaunu minimumą ir iš paskutinių santaupų galvoju S'ą nusipirkt :D

Aš tai nelabai suprantu, kodėl taip kainos tos skiriasi, nes gana daug mašinų po 10-13k, bet aš kažkaip iki 14k net nežiūriu ir nežinau, ar gerai darau. Ir ar yra skirtumas tarp pvz. 1999 pre-facelift'o ir 2002 pre-facelift'o? Nes keistai atrodo, kai vienas pre-facelift'as už 18,5k, o kitą panašų randi už 12k. Tai ir klausimas, ar tie pigūs lavonai, ar tie brangūs tiesiog per daug nori ir niekad tiek negaus.

Dar klausimas, ar apsimoka pigiau pasiimt pre-facelift'ą su tom baisiom neskaidriom lempom ir pasikeist jas į skaidrias ir kiek tas kainuotų +/-?

Na žiūrėt reikia viską, kitą kartą gali būt nerimtas defektas... Bet gerai kad nežiūri piguvos, nes jų techninis stovis tikriausiai nekoks. Facelift`o gero be 20 nėra ką galvot, gera turiu omeny normalia spalva, komplektacija, kebulo stovis , tech stovis... Vienu žodžiu pigiai ir gerai čia nebus :) Kažkas patiko mesk čia ir hebra pasakys verta neverta važiuot žiūrėt ;)

Galinės FL lempos kainuoja įvairiai kitaiskos 300 lt už komplekta , originalas gali kainuot 600lt gali ir 400lt nėra kosmosas, bet deficitas. Sakau ieškojau gan ilgai, nes skelbimų daug o niekas neturi... Priekis kainuos daugiau 1000 ~ 2000 jeigu neklystu, kitaiskos gal pigiau galima paimt. Dar galima command pasikeist iki pilnos laimės kad būtų "FL" bet čia jau stiprus deficitas kainuos nuo 600~1200lt ir jų tiesiog nėra...

PS: Tavo buves 330d ne sampano spalvos ? Nesi bmw forume ? :)

Hunter 2014-05-27 13:38

uz tavo pinigus facelift'as neiseina ir tu i ji gali net neziuret, nes faceliftas uz 15-18 bus kaip prefacelift uz 10-11
Greicio ir pagreicio pojucio S klaseje nera.
Tiesa dar labai geras dalykas pas MB kad labai patogioje vietoje posukiu rankenele, nereikia po sedyne lyst, kad posuki ijungt ;D
Del lempu tai nebera jau tokiu kainu, ypac priekiniu po 2k lt :D

KK 2014-05-27 13:51

Hunter, gerai originalai FL priekinių su xennon komplektas ? :))) Kas liečia galines faras kaip nėra tokių kainų, pats ieškojau mėnesį laiko, niekas jų neturi arba paprašo kaip už naujų kaina... Nesumeluosiu kokių 20~30 skelbimų praskambinau kol pagavau :))))

alteroja 2014-05-27 13:53

nu jo už 2k turbūt jau ir visas feisliftinis priekis išeitų...

KK 2014-05-27 13:57

Tai pagal jus kiek kainuotų priekinės faros FL su xenon ? Kitaicus komplektus po 1000 lt pardavinėja, originalai turėtų ženkliai daugiau kainuot.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.