MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   BLOGI atsiliepimai apie servisus, parduotuves, zmones. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10201)

Markko 2012-07-16 15:21

BLOGI atsiliepimai apie servisus, parduotuves, zmones.
 
Neradau tokios temos,manau praverstu visiems klubo nariams.

Is karto pildau :)

Veiksmas Vilniuje,servizas RL2.
Masina nuvaryta ispauti varikli bei dugna,uzmaciau kad servizo meistras plauna sport.oro filtra(vis truksta laiko isigyti ta skysti paciam) paprasiau kad atlikti ir man sport.filtro plovima.Sutarem.
Varikli turejo nuplauti ryte, atvykus 15 val apziureti darbu eiga masina radau ten kur palikau,servizo priemejo komentaras : "Nuplausim rytoj,sian nespejom bahuras tik filtra isplove"
Padekojau uz greitai atlikta darba ir isvaziavau.
Ivariau i garaza ir galvoju paziuresiu kaip sutvarke...
Is 6 vnt tvirtinimu liko tik 3.. i viena kampa ivarytas varztas,filtro deze skilo...
http://img33.imageshack.us/img33/8906/20120716031.jpg

Uploaded with ImageShack.us

woodoooo 2012-07-16 15:43

buciau nemokejes, sakyciau nusimk ta guma ir palik kaip buvo. kur cia tas servisas?

SSS klase 2012-07-16 15:47

Teko ir man pas juos apsilankyt ir pamirst ta kelia amziams :xx:

Fanax 2012-07-16 15:54

"Rokra"

http://www.rokra.lt/

Siem zmonem geriau patiketi permontuot ratus ir panasiai, nes ciudikai ten dirba. Kai dar E46 turejau reikejo kazka tvarkyt po kapotu, tai zodziu po savaites laiko pradejo netraukt gerai, pasirodo, kad kazkas sukeite oro srauto matuokles. Draugui golfo lempa bestumdami sulauze. Tai tepalo virs normos ipila (triju rusiu tepalai, bet visi is vienos backos...)

Apple 2012-07-16 15:57

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 221784)
buciau nemokejes, sakyciau nusimk ta guma ir palik kaip buvo. kur cia tas servisas?

Pašilaičiuose prie pieno žvaigdžių, visai šalia Tomskio metalinių garažų :)

O Markko vietoje aš taip nepalikčiau. Važiuočiau pas juos aiškintis. Aišku, jie dabar sakys, kad jie viską gerai padarė, nes iškarto nepažiūrėjai, bet vistiek nuvažiuočiau.

juozavas 2012-07-16 16:00

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 221787)
Siem zmonem geriau patiketi permontuot ratus ir panasiai, nes ciudikai ten dirba.

Ratus pakeist dar irgi reikia mokėt:) ir įrangą turėt:)

Tomskis 2012-07-16 16:03

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 221789)
Pašilaičiuose prie pieno žvaigdžių, visai šalia Tomskio metalinių garažų :)

O Markko vietoje aš taip nepalikčiau. Važiuočiau pas juos aiškintis. Aišku, jie dabar sakys, kad jie viską gerai padarė, nes iškarto nepažiūrėjai, bet vistiek nuvažiuočiau.

e sekly morka :) as isvis minejau kad turiu garazus ir kur jie yra? :) is kur zinai?

Markko 2012-07-16 16:06

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 221789)
Pašilaičiuose prie pieno žvaigdžių, visai šalia Tomskio metalinių garažų :)

O Markko vietoje aš taip nepalikčiau. Važiuočiau pas juos aiškintis. Aišku, jie dabar sakys, kad jie viską gerai padarė, nes iškarto nepažiūrėjai, bet vistiek nuvažiuočiau.

Skambinau,na pasiunte mazdaug.... sako koks mersas?kada? musu bahuras negalejo taip padaryti.... Pasakiau kad mb1 forume bus visa informacija apie ju veikla,seip jiems "dzyn"..

Apple 2012-07-16 16:07

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 221793)
Skambinau,na pasiunte mazdaug.... sako koks mersas?kada? musu bahuras negalejo taip padaryti.... Pasakiau kad mb1 forume bus visa informacija apie ju veikla,seip jiems "dzyn"..

Baisu... Bent jau nei vienas iš mūsų daugiau ten tikria nevažiuos.

Markko 2012-07-16 16:16

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 221795)
Manau del blogu atsiliepimu jiems galva neskauda:) Nes iveski i googla R2L ,pamatysi kiek skundu visur ismeta:)

Tikrai neskauda,kalbejo taip lyg tai daro kasdien :)

Markko 2012-07-16 16:20

Galima dar padaryti atskirai "Geri atsiliepimai ir tdp"manau bus naudinga,as paemiau is bmw-klubas tos dalykus ,kai turejau E30 tikrai praversdavo paskaityti apie servizus..

tomosius 2012-07-16 19:26

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 221780)
Neradau tokios temos,manau praverstu visiems klubo nariams.

Is karto pildau :)

Veiksmas Vilniuje,servizas RL2.
Masina nuvaryta ispauti varikli bei dugna,uzmaciau kad servizo meistras plauna sport.oro filtra(vis truksta laiko isigyti ta skysti paciam) paprasiau kad atlikti ir man sport.filtro plovima.Sutarem.
Varikli turejo nuplauti ryte, atvykus 15 val apziureti darbu eiga masina radau ten kur palikau,servizo priemejo komentaras : "Nuplausim rytoj,sian nespejom bahuras tik filtra isplove"
Padekojau uz greitai atlikta darba ir isvaziavau.
Ivariau i garaza ir galvoju paziuresiu kaip sutvarke...
Is 6 vnt tvirtinimu liko tik 3.. i viena kampa ivarytas varztas,filtro deze skilo...
http://img33.imageshack.us/img33/8906/20120716031.jpg

Uploaded with ImageShack.us

nuvaziuot ir plot per ausi tokiam meistrui:angry:

Hunter 2012-07-16 19:33

su golfo lazda

Marozas 2012-07-16 20:16

mano vienos drauges tevas savininkas, arba akcininkas to r kazkokio serviso. Tai kazkada sakau o tai gal pas ji galeciau nuvezt? sako tai tu geriau pats tvarkykis kitur:D viska net savi paaiskina

BLEIDAS 2012-07-16 20:33

Kaune toks servisas Hitra yra. Reklamuojasi per visur ir visur, o dirba tai baisiai. Mano automobili tik is ketvirto karto sutvarke kaip priklauso. Meistru kvalifikacija baisi, nezino net kam amortizatoriaus apsaugine guma reikalinga... Aplamai, ten priima dirbti bet ka, kas desimties rakta skiria nuo kryzminio atsuktuvo skiria. Tikrai nerekomenduoju jiems patiketi savo automobilio.

Markko 2012-07-19 10:10

http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...022902748.html

Padaviau uzstata uz vaira,turejo nuimti savaitgali,nuo sekmadienio telefonas isjungtas,garazas uzdarytas..Garazas randasi salia oro uosto Vilniuje.

ufonautas 2012-07-19 11:40

Jei netycia kam reikes variklio remonto ar kas susije su juo,tai turekit galvoj jei naudosites GRC(Galvuciu remonto centras Alytuje): jie darbus atlieka kaip priklauso,bet jei rekomenduotu toki Stasi(is Venciunukaimuku prie pat Alytaus),tai nesugalvokit jokiais budais duoti jam kisti nagus.
Man tvarke W140 varikli,tai dedamas grandine ir visa kita tvarkydamas padare,kad variklis suko atvirkstine tvarka(kuriant ora trauke per duslika,o pute per oro filtra),o po to dar ir zvaklaidzius turbut pagal pitagoro teorema sudeliojio.To pasekoja variklis kelis kart kuriant sove ir uzmuse Oro srauto matuokle bei sklende.:cenzura:

Adodas 2012-07-19 11:47

Citata:

Pradžioje rašė ufonautas (Post 222289)
Jei netycia kam reikes variklio remonto ar kas susije su juo,tai turekit galvoj jei naudosites GRC(Galvuciu remonto centras Alytuje): jie darbus atlieka kaip priklauso,bet jei rekomenduotu toki Stasi(is Venciunukaimuku prie pat Alytaus),tai nesugalvokit jokiais budais duoti jam kisti nagus.
Man tvarke W140 varikli,tai dedamas grandine ir visa kita tvarkydamas padare,kad variklis suko atvirkstine tvarka(kuriant ora trauke per duslika,o pute per oro filtra),o po to dar ir zvaklaidzius turbut pagal pitagoro teorema sudeliojio.To pasekoja variklis kelis kart kuriant sove ir uzmuse Oro srauto matuokle bei sklende.:cenzura:

:xx::xx::xx::xx::xx: Sitas geras... Nesijuokiu is tavo bedos, is sugebejimu meistro...

Adodas 2012-07-19 11:51

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 221787)
"Rokra"

http://www.rokra.lt/

Siem zmonem geriau patiketi permontuot ratus ir panasiai, nes ciudikai ten dirba. Kai dar E46 turejau reikejo kazka tvarkyt po kapotu, tai zodziu po savaites laiko pradejo netraukt gerai, pasirodo, kad kazkas sukeite oro srauto matuokles. Draugui golfo lempa bestumdami sulauze. Tai tepalo virs normos ipila (triju rusiu tepalai, bet visi is vienos backos...)

na jo, rokroj man masinos sparna ilenke, pripyle i greiciu deze kazkada tepalu 1,5 litro per daug, draugui bako pludes fiske nulauze... Na zodziu... Yra ten toks meistras Aleksandras, toks neaukstas zmogelis. Kas del visokiu vaziuokliu ir tokiu paprastu remontu tai galite sakyti kad pas ji butinai darytu jusu auto, juom galima pasitiketi iki tiek, kiek darbui atlikti nereikia ypatingu techniniu ziniu apie naujesnius auto. Darba jis atlieka kruopsciai, bent jau atlikdavo...

mersas123456 2017-02-24 17:31

Sveiki, trumpai nupasakosiu savo patirti su Kauno servisais.
Vairuoju MB W203 C270

1. AUTURA.
GEDIMAS: Mersas labai dumino baltais dumais, padidejusios sanaudos.
REMONTAS: Buvo atlikta visu penkiu purkstuku diagnostika, nustatyta, kad 1 purkstukas myza, o kitas yra idetas nuo netinkamo modelio. Atveziau kitus du purkstukus, juos patikrino - su jais viskas ok. Sudejo viska atgal, sumokejau, isvaziavau. 140+ Eur.
PROBLEMA: Po triju menesiu pradejau jausti nemalonia dyzelio smarve salone, tad nusprendziau nusiimti apsaugas ir paziuret kas vyksta ten po kapotu. Ka as matau: vienas purkstukas pradejo leisti kura ir taskyti ant bloko. Susitariau su Autura kad sutvarkytu tas savo nesamones, tai sutvarke viska uz dyka. BET! Pagalvokim is kitos puses, jeigu tarkim masina vairuotu moteris kuri nieko nejaucia svarbu vaziuoja masina? Tai ji ir butu vazinejus tol kol tas purkstukas jai butu issoves kiauriai kapota. Tai gerai kad pastebejau, kad kazkas yra negerai, nes pasekmes yra brangios.

2. DIZRIDA
GEDIMAS: Griztant i Kauna pastebejau rukstancius dumus is po kapoto, atidares pamaciau kad visas priekis (Skyvai, dirzai) aptaskyti dyzeliu. Susikambinau su Dizrida, susitariau kada atvaziuot.
REMONTAS: Buvo nustatytas auksto slegio siurblio gedimas - Reikia perrinkt visa siurbli. Remonto Kaina 250eur.
PROBLEMA: Telefono pokalbio metu pasakiau, kad perskambinsiu ir informuosiu ka darom - ar remontuojam ar ne. Paskambinau i ta pacia Autura papasakojau problema jie man pasake iskart kaina 140eur "Jeigu atvezi nuimta" Paskambinau dar Raimiui kur dirba prie akropolio jis ir panasiai kalbejo 130-140. Skambinu i dizrida, sakau ok, israsom faktura uz jau atliktus darbus, siurbli dedam i bagazine, 2 val begyje atvaziuosiu issitempsiu mersa, jie iskart pradejo klausineti kaip? kas? Sakau radau kur uz 140 padarys. Long story short, visgi remontavau siurbli Dizridoje, sumokejau uz viska 180eur. Po remonto praejo 2 menesiai, atsidarau kapota, ir ka as matau, siurblys yra siek tiek apibeges keliose vietose. Rytoj as ji nusivalysiu su nefrasu ir jeigu is tiesu pasiteisins, kad vel siurblys leidzia teks vaziuot atgal, kad jie taisytu savo nesamones. Dar + kartais karstas motoras vedasi gal 0.5s - 1s ilgiau.

Dar nerekomenduociau Elektriko Aredo. Jis nera rimtas elektrikas, apsiima tik menkniekius. Tris savaites bandziau pas ji nuvaziuot bet vis mazinosi kad pasuk kita savaite. Galu gale pasiunciau ji ant triju raidziu ir nuvaziavau i CARPRO. CARPRO serviso paslaugu kainos yra gan nemazos, bet jie savo darba atlieka.

Kolkas tiek.

Artunas 2017-02-24 17:41

Su dizrida irgi turėjau problemų, na tik tokių kad absoliučiai nesiskaito su klientais ir nesilaiko žodžio. Ko pasekoje po savaitės atsiemiau auto net nepradėta tvarkyt, nors kalbėta ir žadėta daug. Labai ten nerimta

artez 2017-03-05 13:12

juokingiausia kai paprasai fakturos servisuose, tai sako dar plius PVM'a sumokek:D nu cia tai blemba virsune.

Rawwslt 2017-03-09 08:19

Mano istorija. Nuvariau auto pas viliu i serviza. Patikrino vaziuokle rado visokiu guminiu ivoriu paplysusiu. Nu ok. Paskaiciavo viska, su darbais 90€. Ok. Kita diena nuvarau auto ant 8h ryto ir palieku. Gan ilgokai jie ten krapstosi paskambinu apie 2h. Klausiu kaip reikalai? Sako, dar nepadaryta. Nu gerai laukiu dar... paskambinu 4h sako ten viska pakeitem bet vistiek kaskas dar braska, tai dar tvarkom. Atvaziuok ant 18h. Nu gerai vaziuoju siek tiek pries 18h. Skambina man jie, kaip tik pakeliui. Sako jau padaryta. Atvaziuoju i vieta sako: viskas sutvarkyta 240€. O as pinigineje turiu 200€. Tai kaip??? Ar neturejo jie manes informuoti, kad remonto darbai isaugo x2.5 karto? :daro:

pucenas 2017-03-09 08:34

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 465261)
Mano istorija. Nuvariau auto pas viliu i serviza. Patikrino vaziuokle rado visokiu guminiu ivoriu paplysusiu. Nu ok. Paskaiciavo viska, su darbais 90€. Ok. Kita diena nuvarau auto ant 8h ryto ir palieku. Gan ilgokai jie ten krapstosi paskambinu apie 2h. Klausiu kaip reikalai? Sako, dar nepadaryta. Nu gerai laukiu dar... paskambinu 4h sako ten viska pakeitem bet vistiek kaskas dar braska, tai dar tvarkom. Atvaziuok ant 18h. Nu gerai vaziuoju siek tiek pries 18h. Skambina man jie, kaip tik pakeliui. Sako jau padaryta. Atvaziuoju i vieta sako: viskas sutvarkyta 240€. O as pinigineje turiu 200€. Tai kaip??? Ar neturejo jie manes informuoti, kad remonto darbai isaugo x2.5 karto? :daro:

mano atsiliepimai apie sita "skyle" taipat nieko gero. o seip informuoti turi (mano manymu). man buvo su mocu toks nutikimas, nuvariau einama aptarnavima daryti tai jie pakeite ten man (ale dylanciu detaliu) daug ir t.t. viso sumoi vietoi + - 150 gavosi 680e. tai as su jais ir sneku, sakau, o kas jai as tureciau tik 200. nu tai pazystami ir t.t. atvestum kada nors:) bet mano manymu siais laikais pats blogiausias dalykas ( kai yra telefonai) neinformuoti klijento apie pasikeitimus darbu ir kainu.

Rawwslt 2017-03-09 08:50

Tai va. Mane pastate i nepatogia padeti ir jie sau uzsidejo minusa. Daugiau nevaziuosiu ten.
Pats didziausias servizu minusas kad nera komunikacijos tarp klijento jeigu darbai keiciasi.
:confused:
Tas draugas kuris mane veze atsimt masinos, tai kai suzinojo labai, labai daug pasake :cenzura:

wzikas 2017-03-09 09:14

Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate :) Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga :)

Rawwslt 2017-03-09 09:33

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465266)
Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate :) Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga :)

Nu wzikai cia jau diskriminacija is tavo puses.
Pagarba turi buti betkokios profesijos darbininkui. Ar tai valytojas, ar batsiuvys, ar tai direktorius.

pucenas 2017-03-09 09:41

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465266)
Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate :) Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga :)

vieni apie ratus kiti apie batus. Gal nesako, kad daug, bet kodel nepasiderina su klijentu, kad atirado daugiau nenumatytu darbu, ir tai kainuos vos ne 3 kart daugiau nei buvo pasakyta.

wzikas 2017-03-09 09:53

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 465268)
Nu wzikai cia jau diskriminacija is tavo puses.
Pagarba turi buti betkokios profesijos darbininkui. Ar tai valytojas, ar batsiuvys, ar tai direktorius.

Jeigu zmones atlieka savo darba kokybiskai ir profesionaliai tai gerbiu tokius darbininkus ir negaila ten kazka permoket toj pacioj betygalos g., bet siuo atveju murziai ir tiek

wzikas 2017-03-09 09:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 465270)
vieni apie ratus kiti apie batus. Gal nesako, kad daug, bet kodel nepasiderina su klijentu, kad atirado daugiau nenumatytu darbu, ir tai kainuos vos ne 3 kart daugiau nei buvo pasakyta.

Na, as visada turiu iproti kai man pasako atvaziuot masina pasiimt ar priveza ja tai paklausiu kiek sumoj gavosi kad nereiketu po bankomatus vazinet. Savo meistrai be abejo perspes ir paklaus ka kaip daryt, taciau pasitaikoi kai randa dar ko papildomai ir tiesiog nespeja kada suderint.

Rawwslt 2017-03-09 10:05

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465277)
Na, as visada turiu iproti kai man pasako atvaziuot masina pasiimt ar priveza ja tai paklausiu kiek sumoj gavosi kad nereiketu po bankomatus vazinet. Savo meistrai be abejo perspes ir paklaus ka kaip daryt, taciau pasitaikoi kai randa dar ko papildomai ir tiesiog nespeja kada suderint.

Joa pasitaiko, bet kiek skambinau, tai dar tvarkoma ir tiek ziniu. As irgi nusiemiau daugiau nei 90. Bet to nepakako. Tai, manau betkokiu atveju jie rade kaskokia didesne beda, nei numateme sanderio pradzioje turi mane informuoti. 1000 priezasciu gali buti, kad as neturesiu daugiau pinigu nei numateme. Gal as tada prijimsiu kita sprendima, pvz: atkelsiu remontus kai lesos leist ta daryti ar pas pazystama uz pigiau padarysiu. Zodziu, kad nera komunikacijos.

Rawwslt 2017-03-09 12:43

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465301)
panasiai prigavo mane sfinkse - pavalgyt pavagem bet kai prasidejo pjanke jie po 50 gramu nesiojo henesiu dar gerai pamenu po 50 litu uz taure tai virs 3k pasisedejom net neprigere. Tada man buvo be galo skaudi suma.

Su servisais dar buna nesusikalbejimai kai klientas ateina pasako pvz sutvarkykit man vaziuokle arba pakeiskit visus skyscius tai taip ir daro biudzetu nuo 100 iki tukstanciu. Arba kai konkreciai pasakai: paemi rakta ant 14, atsuki ta varzta, isleidi tepalo kiek iseina, pamatuoji kieki, uzsuki varzta ir uzpyli va sita kur imeciau i bagazine tiek kiek isejo ir paskambini. Tada mazdaug zinai kad 10 eur, max 20 bus.

Taigi buvo paskaiciuota samata 90€. Pakeite viska nessprende bedos, tai savavaliskai be jokios informacijos remontavo per naujo ir kaina isaugo daugiau nei x2,5 karto. Tai ar as kaltas delto? Ar man reikejo stovet uz nugaros nuo 8 iki 18?

Esme tame, jeigu vaziuosite tenais, tai issiaiskinkit iki galo, kad nenutiktu kaip man atsitiko.
Nu as piniginei be reikalo nesinesioju po 300 ar daugiau euru.

Butu pasake isanksto buciau pasiruoses pinigelius.

Apple 2017-03-09 13:08

oficealiai darei ar be dokumentu?
Oficealiai darant jie neturi teisės daryti daugiau darbų, nei nurodyta užsakymo akte nesusitarus su tavim. Jei padarė - tu turi teise nemokėti už tuos darbus.

Rawwslt 2017-03-09 13:13

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 465309)
oficealiai darei ar be dokumentu?
Oficealiai darant jie neturi teisės daryti daugiau darbų, nei nurodyta užsakymo akte nesusitarus su tavim. Jei padarė - tu turi teise nemokėti už tuos darbus.

Nu kaip ir skaitosi oficialiai. Tai va man pradziai kilo mintis duot viska ka turiu pinigineje ir fsio. Bet jie man verkt pradejo kad vien tik atraminiai guoliai 150€ kainavo. Draugas sako lai issiema tas naujas dalis, sako o jeigu tu tiek bapkiu neturi kas tada.

tomasgarliava 2017-03-09 13:35

As "pas Viliu" tvarkiau Mazdai vaziuokle rudeni, sutvarke gerai dave garantija, pakeite tas dalis kur kartu paziurejom, daugiau nieko nekeite, uz nupjaustytus varztus atskirai moket nereikejo.
Tiesa pasiemiau kita diena nes kalbejo kad sutvarkys iki pietu o isejo tik rytoj..
Paziureju I tvarkomas masinas mano mazda tuo metu buvo pigiausia is stovejusiu boksuose, neverta manau tiketis is tokiu vyru pazangiu klientu aptarnavimo - informavimo darbo metodu, sutvarke gerai, nebrangiai, vaziuodamas ten super aptarnavimo ir nesitikiu.

Rawwslt 2017-03-09 13:47

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 465313)
As "pas Viliu" tvarkiau Mazdai vaziuokle rudeni, sutvarke gerai dave garantija, pakeite tas dalis kur kartu paziurejom, daugiau nieko nekeite, uz nupjaustytus varztus atskirai moket nereikejo.
Tiesa pasiemiau kita diena nes kalbejo kad sutvarkys iki pietu o isejo tik rytoj..
Paziureju I tvarkomas masinas mano mazda tuo metu buvo pigiausia is stovejusiu boksuose, neverta manau tiketis is tokiu vyru pazangiu klientu aptarnavimo - informavimo darbo metodu, sutvarke gerai, nebrangiai, vaziuodamas ten super aptarnavimo ir nesitikiu.

Tikra tiesa! Nu svarbu garantija dave ir viskas baigesi laimingai. Nu dar dave nemokama vaziuokles patikra per garantini laikotarpi. Dar kvapuku dave :)

KK 2017-03-10 09:38

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 221780)
Neradau tokios temos,manau praverstu visiems klubo nariams.

Is karto pildau :)

Veiksmas Vilniuje,servizas RL2.
Masina nuvaryta ispauti varikli bei dugna,uzmaciau kad servizo meistras plauna sport.oro filtra(vis truksta laiko isigyti ta skysti paciam) paprasiau kad atlikti ir man sport.filtro plovima.Sutarem.
Varikli turejo nuplauti ryte, atvykus 15 val apziureti darbu eiga masina radau ten kur palikau,servizo priemejo komentaras : "Nuplausim rytoj,sian nespejom bahuras tik filtra isplove"
Padekojau uz greitai atlikta darba ir isvaziavau.
Ivariau i garaza ir galvoju paziuresiu kaip sutvarke...
Is 6 vnt tvirtinimu liko tik 3.. i viena kampa ivarytas varztas,filtro deze skilo...
http://img33.imageshack.us/img33/8906/20120716031.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mums teko dirbti su jais :) Labai daug reklamuojasi, tačiau darbų kokybė labai prasta... Nevažiuočiau ir nelinkėčiau niekam ten lankytis.

Robertas1993 2017-03-10 09:49

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 465419)
Mums teko dirbti su jais :) Labai daug reklamuojasi, tačiau darbų kokybė labai prasta... Nevažiuočiau ir nelinkėčiau niekam ten lankytis.

buvom ten nuvare su pirkeju tikrint auto tai jie pamate kad praputineja vienas purkstukas, tai pirkejai blondinei meistrai pasake variklis visas suvarytas ir reikes daryt kapitalini remonta.... nors pilnai uztektu isvalyt suodzius ir pakeist tarpine po purkstuku... :D

brasil181 2017-03-10 09:56

A cia tie patys kur per autopilota ar ne vienas kelyje reklamuojasi ?

KK 2017-03-10 10:01

Citata:

Pradžioje rašė brasil181 (Post 465422)
A cia tie patys kur per autopilota ar ne vienas kelyje reklamuojasi ?

Tie patys...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.