MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   om642 grandine ir kt. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21198)

Eutoris 2018-02-25 17:24

om642 grandine ir kt.
 
Sveiki, w211 om642. Šaltukas atskleide kad reikia keisti grandine :)
Klausimas butu toks, kokio gamintojo grandine pirkti? Žmogus kuris taisys man siulo febi, nes kiek automobiliu keites, nei vienam jokiu problemu nebuvo. Gal iš jusu kas žino kas šitiems varikliams, gamina OEM grandines? Ir kokia jusu nuomone kokio gamintojo pirkti? Kiek ieškojau yra SWAG ir FEBI. Taip pat priedo, reikia ir įtempeja keisti ar ne ? Nes visokiu nuomoniu prisiklausiau :D

Ir dar toks klausimas, ka sudeja i numeriu apšvietima? Turejau led lemputes iš parduoves (raudonas ipakavimas, spalvotas užrašas kaina apie 7e) iš pradžiu gerai šviete, ir galios nebuvo per daug, kad šviesa kristu ant kelio, tačiau dabar užvedus pašviečia, pradeda mirguliuoti ir nustoja šviesti... Gal kas turi ka patarti kokias įsideti? :)
Dekui visiem už nuomones.

Willeris 2018-02-25 17:29

dėl grandinės nepatarsiu, bet dėl led nežinau, ką perkat, bet dedu vienus pigesnių (faktorius ne kaina, bet spalva pati), šviečia virš metų, susidėjau naujus varžtelius į korpusą, tarpinės buvo geros, drėgmės nė trupučio nėra ir gerai laiko. :love:

Rawwslt 2018-02-25 17:30

itenpejas greiciau nueina nei grandine todel neturi buti klausymu. Nesvarbu kokios firmos pirksi vistiek vienas fabrikas gamina. Bus nuo to pacio konvejerio tik kokybe skirstoma. i oem ir kita rusi.
Va prisiminiau. Bus pagaminta iwis! Tai ir pirk iwis arba febi! Nors grandine tokia pati, bet ruviles teko viena karta grazinti nes man nepatiko kniedies.

Mintis 2018-02-25 20:15

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493192)
itenpejas greiciau nueina nei grandine todel neturi buti klausymu. Nesvarbu kokios firmos pirksi vistiek vienas fabrikas gamina. Bus nuo to pacio konvejerio tik kokybe skirstoma. i oem ir kita rusi.
Va prisiminiau. Bus pagaminta iwis! Tai ir pirk iwis arba febi! Nors grandine tokia pati, bet ruviles teko viena karta grazinti nes man nepatiko kniedies.

Teisingai sakai! Pa googlinus galima rasti, kad iwis teikia grandines febi :) aš prieš tai galvojau, kad oem reikes pirkti bet gerai paieškojus info, supratau, kad neverta permoket.
Atšils orai reikes ir man savajai pasikeisti, prie šalčiu taip pat pradejo rytais sveikintis :D Džiugu, kad šitam om642 grandine pakeist juoku darbas palyginus pvz su audi 3.0tdi...

Darinis 2018-02-25 20:41

Citata:

Pradžioje rašė Mintis (Post 493219)
Teisingai sakai! Pa googlinus galima rasti, kad iwis teikia grandines febi :) aš prieš tai galvojau, kad oem reikes pirkti bet gerai paieškojus info, supratau, kad neverta permoket.
Atšils orai reikes ir man savajai pasikeisti, prie šalčiu taip pat pradejo rytais sveikintis :D Džiugu, kad šitam om642 grandine pakeist juoku darbas palyginus pvz su audi 3.0tdi...

Kas per laikai atejo....:dauzo:

Eutoris 2018-02-25 22:28

Dekui visiem, teisingai meistras ir sake, kad febi galima pirkti :) del lempučiu tai gal ledams toks didelis šaltis nepatinko ar dar kas. Gal kas iš aliexpress bandet kokias tai led lemputes ir galit parekomenduot?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.