MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Chip tuning dpf išprogramavimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20076)

Andriukass 2017-05-07 19:03

Chip tuning dpf išprogramavimas
 
1 Attachment(s)
Taigi tokia situacija, išprogramavo ir išpjovė DPF ir pachipavo viena įmonė Kaune(kolkas neminėsiu kur) Nu prašiau, kad iki maksimumo jokiais būdais nekeltų. Atvažiuoju pasiimti sako: "Turėtų būti apie 180kw", nu gerai žiūrim ką turim, traukia įspūdingai, palyginus su originaliais 140kw. Po savaitėlės kaminai pasidarė juodi kaip naktis, kas man labai labai nepatinka. Prieš chipą ir dpf išprogramavimą jokio dūmo nebuvo. Mašina nuotraukoje neplauta gal dvi savaites, tai ne tik visas glušas juodas bet jau ir buferis. Daugiausiai dūmingumas pasireiškia kai pasivažinėji ypač ramiu rėžimu, kokius 30km, paskui pergazuoji. Reiškia dūmas kaupiasi gal būt tam pačiam dpf bakelyje, o paskui išspjauna, kai gerai pagazuoji. Važinėjant pastoviai agresyviu rėžimu, auto nedūmina. Grįžus atgal į tą pačią firmą, sakau prisukit kraną, sako kiek be prisuksim, vistiek taip pat dūmins, tipo net įrašius originalią programą, bus tas pats, nes čia suodžių filtras ir bla bla bla. Pažiūrėjau pas Darių, situacija su dūsliokais visai kitokia nei pas mane, nors darbas labai panašus. Ir po visko pas jį metai praėję, o pas mane kelios savaitės. Tai mano nuomone taip neturėtų tikrai būti..

Tada važiuoju į kitą chip tuning, padaro diagnostika ir pastebėjimai: gal būt jau vienas purkštukas streikuoja.. (tai ką atsuko pirmieji kuro padavimą (sakė 83g kuro) iki begalybės ir taip suėdė purškalą? Nors prieš chipą, sakė purkštukai idealūs, turbina idealiai dirba, viskas puiku, po chipo dar ir turbinos valdymą teko remontint, tai čia gal sutapimas o gal ir ne..), kad temperatūra išmetime 30laipsnių, o turėtų būti apie 500 nes pagainiojom kaip reikiant, tai vistik gal tas dpf netvarkingai išprogramuotas.. Egr - ok, mašina valit. Šeip sako, kad jokiais būdais negali taip dūminti, ir dpf filtro nebuvimas čia ne prie ko, o problema yra kuro ir oro mišinyje, kuris neteisingai sureguliuotas, tai kažkas negerai su progama... Prisiekė, kad po jų atliktų darbų taip nebūna.

Tai dabar kuom tikėti? kas susidūrę? Ką patartumėte? Gal pradėti nuo originalios programos atstatymo? Aišku, blogai tas, kad kas kart turi lupti platą, kuri yra labai trapi, nu bet nors bus aišku, ką kaltinti.:xx:

juoduxx 2017-05-07 20:59

Citata:

Pradžioje rašė Andriukass (Post 472484)
Taigi tokia situacija, išprogramavo ir išpjovė DPF ir pachipavo viena įmonė Kaune(kolkas neminėsiu kur) Nu prašiau, kad iki maksimumo jokiais būdais nekeltų. Atvažiuoju pasiimti sako: "Turėtų būti apie 180kw", nu gerai žiūrim ką turim, traukia įspūdingai, palyginus su originaliais 140kw. Po savaitėlės kaminai pasidarė juodi kaip naktis, kas man labai labai nepatinka. Mašina nuotraukoje neplauta gal dvi savaites, tai ne tik visas glušas juodas bet jau ir buferis. Daugiausiai dūmingumas pasireiškia kai pasivažinėji ypač ramiu rėžimu, kokius 30km, paskui pergazuoji. Reiškia dūmas kaupiasi gal būt tam pačiam dpf bakelyje, o paskui išspjauna, kai gerai pagazuoji. Važinėjant pastoviai agresyviu rėžimu, auto nedūmina. Grįžus atgal į tą pačią firmą, sakau prisukit kraną, sako kiek be prisuksim, vistiek taip pat dūmins, tipo net įrašius originalią programą, bus tas pats, nes čia suodžių filtras ir bla bla bla. Pažiūrėjau pas Darių, situacija su dūsliokais visai kitokia nei pas mane, nors darbas labai panašus. Ir po visko pas jį metai praėję, o pas mane kelios savaitės. Tai mano nuomone taip neturėtų tikrai būti..

Tada važiuoju į kitą chip tuning, padaro diagnostika ir pastebėjimai: gal būt jau vienas purkštukas streikuoja.. (tai ką atsuko pirmieji kuro padavimą (sakė 83g kuro) iki begalybės ir taip suėdė purškalą? Nors prieš chipą, sakė purkštukai idealūs, turbina idealiai dirba, viskas puiku, po chipo dar ir turbinos valdymą teko remontint, tai čia gal sutapimas o gal ir ne..), kad temperatūra išmetime 30laipsnių, o turėtų būti apie 500 nes pagainiojom kaip reikiant, tai vistik gal tas dpf netvarkingai išprogramuotas.. Egr - ok, mašina valit. Šeip sako, kad jokiais būdais negali taip dūminti, ir dpf filtro nebuvimas čia ne prie ko, o problema yra kuro ir oro mišinyje, kuris neteisingai sureguliuotas, tai kažkas negerai su progama... Prisiekė, kad po jų atliktų darbų taip nebūna.

Tai dabar kuom tikėti? kas susidūrę? Ką patartumėte? Gal pradėti nuo originalios programos atstatymo? Aišku, blogai tas, kad kas kart turi lupti platą, kuri yra labai trapi, nu bet nors bus aišku, ką kaltinti.:xx:

pas mane isprogramuotas dpf,ir tikrai nedumina ramiai vaziuojant,duma ismeta kai varai dugnais nuo trecios pavaros,kol permeta i ketvirta,po to vel jokio dumo,dpf tikrai nie prieko del dumingumo

Andriukass 2017-05-07 21:03

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 472500)
pas mane isprogramuotas dpf,ir tikrai nedumina ramiai vaziuojant,duma ismeta kai varai dugnais nuo trecios pavaros,kol permeta i ketvirta,po to vel jokio dumo,dpf tikrai nie prieko del dumingumo

ne tai realiai, kol gazo neduodi tai nedūmina, bet kaupiasi kažkur dūslėj, paskui kai gerai pergazuoji, viskas išvilpia lauk. Spėju ir glušakai taip neatrodo.

Apple 2017-05-07 21:05

Citata:

Pradžioje rašė Andriukass (Post 472501)
ne tai realiai, kol gazo neduodi tai nedūmina, bet kaupiasi kažkur dūslėj, paskui kai gerai pergazuoji, viskas išvilpia lauk. Spėju ir glušakai taip neatrodo.

Tu bent pats supranti ką rašai? :xx: kur tie dūmai pas tave kaupiasi?

Ar žinai iš kur atsiranda juodas dūmas?

Andriukass 2017-05-07 21:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 472502)
Tu bent pats supranti ką rašai? :xx: kur tie dūmai pas tave kaupiasi?

Ar žinai iš kur atsiranda juodas dūmas?

nu gerai ne taip išsireiškiau, išeina dūmas visą laiką, nu bet čia aš turiu omeny didelį juodą dūmų kamuolį. Tai ar tu matai kokie glušai ir pasakyk, kad taip turi būti?

mercedinis 2017-05-07 21:11

gal jis turejo omeni kad suodziai kaupiasi ir uzpaudus pedala, juos spjauna lauk

Andriukass 2017-05-07 21:13

Citata:

Pradžioje rašė mercedinis (Post 472505)
gal jis turejo omeni kad suodziai kaupiasi ir uzpaudus pedala, juos spjauna lauk

Bingo. Nu man aiškino, kad čia normalu ir taip turi būt :D

Audrius 2017-05-07 22:05

jei viskas normoi suodziu neturi buti.. pas mane buvo atsirade tai buvo trukes kolektorius.. suodziai dazniausiai del netvarkingos oro sistemos.. aisku pas tave cipuotas tai dumingumas turetu buti padidejas kazkiek bet kad net buferis juodas tai abejoju nebent ten.be galvos padare:)

beja siulau vis pagrezioti nes nuo suodziu man uzstrigo turbo geometrija ir suvare valdyma..

iDracus 2017-05-08 07:24

Pradėkim nuo pradžių. O kokio velnio tau tas "chip tuninkas" parūpo? Daug pinigų turi remontams? Ar vis tik jaunatviškas maksimalizmas suveikė, pavasaris juk :seile:
Spėju nuvarei auto chipuoti ne į normalią kontorą o kur pigiau. Štai rezultatas. O šiaip užuojauta. Nervų kainuos....

Darius 2017-05-08 07:46

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 472512)
Pradėkim nuo pradžių. O kokio velnio tau tas "chip tuninkas" parūpo? Daug pinigų turi remontams? Ar vis tik jaunatviškas maksimalizmas suveikė, pavasaris juk :seile:
Spėju nuvarei auto chipuoti ne į normalią kontorą o kur pigiau. Štai rezultatas. O šiaip užuojauta. Nervų kainuos....

Deja, kontora žinoma lt, bet kol kas neskelbiama kokia tai ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.