MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Vasariniu/zieminiu padangu protektorius (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13378)

Ffeibiss 2013-10-30 09:15

Vasariniu/zieminiu padangu protektorius
 
galbut kvailas klausimas, bet...:)

Turiu galima sakyti nauja zieminiu padangu komplekta bridgestone blizzak (senas savininkas pora k km nuvaziavo tik su jom). Vasarinem jau ragas ir pavasari reiks nauju, todel pradedu jau dabar ziuret, gal bus kas pigiau ne sezono metu.
Buvo parduotuvej berods continentaliai nauji vasariniai, bet vizualiai, ju protektorius dvigubai plonesnis uz mano ziemines. Ar visos vasarines buna zymiai plonesnes? Jei ne, ar geriau ieskot su didesniu protektorium, ar tas "dydis" mazai ka lemia, lyginant su visokiom gumos misinio bei protektoriaus rasto inovacijom? Kaip zinia, visokiu dunlop, nokian ir yokohamos kainos svyruoja nuo 800 iki 1300lt/vnt, kas sudaro dideli skirtuma. Logiskai mastant, didesnis protektorius turetu geriau eit per balas?
Gal tos mazesnio protektoriaus padangos skirtos dideliem greiciam, ko man visai nereik?

Apple 2013-10-30 10:51

Kaip suprast didesnis ir mazesnis protektorius?

Somesword 2013-10-30 10:59

smulkus/stambus

Apple 2013-10-30 11:18

Tas turi itakos sukibimui. Visos hi performace padangos turi nemaza plota gumos, kad sukibimas su asfaltu butu kuo didesnis. Bet standartiskai vazinejant tai manau isvis itakos jokios netures. Betkuriuo atveju jei imti normalaus gamintojo padangas normaliam eksplotabimui, tai jos visos bus geros. Ir nereikia per daug kreipti demesi i rasta. Nebet vizualiai vienas ar kitas grazesnis. Jei auto butu galinga ir airuotojas lenktynininkas, tada jau butu svarbiau visi rastai ir kiti padangu parametrai.

Ffeibiss 2013-10-30 11:34

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 295486)
Tas turi itakos sukibimui. Visos hi performace padangos turi nemaza plota gumos, kad sukibimas su asfaltu butu kuo didesnis. Bet standartiskai vazinejant tai manau isvis itakos jokios netures. Betkuriuo atveju jei imti normalaus gamintojo padangas normaliam eksplotabimui, tai jos visos bus geros. Ir nereikia per daug kreipti demesi i rasta. Nebet vizualiai vienas ar kitas grazesnis. Jei auto butu galinga ir airuotojas lenktynininkas, tada jau butu svarbiau visi rastai ir kiti padangu parametrai.

Turejau omeny protektoriaus stori milimetrais, arba kitaip, protektoriaus gyli, nezinau kaip dar pavadint:)
Matuokles neturiu, bet kaip ir sakiau, vizualiai jie net labai skiriasi, nebent man vaidenasi

Somesword 2013-10-30 11:44

nauju padangu protektorius toks koks turi buti, o kad per 2k km nudevetu bent 3mm, turi gerai vaziuot :)

Tomskis 2013-10-30 11:54

priklausomai nuo gamintojo, nauju padangu protektorius gali but ir 7mm ir 9mm, yra ir su 6mm ale sportines padangos lakunams

Somesword 2013-10-30 12:04

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 295490)
priklausomai nuo gamintojo, nauju padangu protektorius gali but ir 7mm ir 9mm, yra ir su 6mm ale sportines padangos lakunams

va sito nezinojau....

gal cia labiau auktualu R18 ir daugiau padangoms ?

Ffeibiss 2013-10-30 12:07

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 295489)
nauju padangu protektorius toks koks turi buti, o kad per 2k km nudevetu bent 3mm, turi gerai vaziuot :)

Kad atvirksciai sakau:) mano ziemines vizualiai atrodo, kad turi dvigubai daugiau "mesos" nei naujos vasarines. O ir lyginant naujas vasarines, vizualiai protektoriaus gylis taipogi skiriasi. Tai ir idomu kodel. Su matuokle aisku nematavau, bet nemanau, kad akys meluoja:)
Pas mane r20

Somesword 2013-10-30 12:22

ziemines ir turi daugiau protektoriaus 8mm berods ar net 10mm :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.