MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   MB W211 E320 CDI EVO 2006-11 - stabdžiu problema (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9539)

LukasE320 2012-04-06 14:58

MB W211 E320 CDI EVO 2006-11 - stabdžiu problema
 
Sveiki, esu naujas forumietis šiam forume. Nusipirkau savo pirmaji MB E320CDI EVO 2006 - 11 gamybos esu po kolkas labai patenkintas, bet neperseniausiai atsitiko problemėlė su stabdžiais. Problema tame, kad stipriai susilpnėjo stabdžiai, stabdžių pedalas spaudžiasi iki dugno, iki šiol taip nebuvo? Tai kame problema gali būti ir kokios kainos tai sutvarkyti? Skaičiau, kad dažnos problemos su SBC bloku, bet šitam modeli jis jau geras. Tai kame yra problema? Ačiū už atsakymus :)

Tomskis 2012-04-06 16:12

cia tas EVO turbut kur nesenai skelbimo nuoroda kazkas buvo imetes is autogido? na o apie problema tavo nieko nezinau :)

LukasE320 2012-04-06 16:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 204719)
cia tas EVO turbut kur nesenai skelbimo nuoroda kazkas buvo imetes is autogido? na o apie problema tavo nieko nezinau :)

Ne, čia ne tas EVO.

Apple 2012-04-06 16:41

Tas EVO praktiškai nieko nereiškia :) lipdukas dėl grožio.

Stabdžių skysčio yra pakankamai?

P.S. laukiam pristatymo su foto ir aprašymu kaip kas ir kodėl :)

LukasE320 2012-04-06 16:46

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 204731)
Tas EVO praktiškai nieko nereiškia :) lipdukas dėl grožio.

Stabdžių skysčio yra pakankamai?

P.S. laukiam pristatymo su foto ir aprašymu kaip kas ir kodėl :)

Foto bus kaip susitvakrysiu problema, na taip, kad stabdžio skysčio yra. Su SBC kaip ir problema negalėtu būti, gal sistemoi oro yra, gal koks stiprintuvas? Ir kiek sutvarkymas galėtu kainuoti?

Jau pas mane čia tas faceliftas.

Finalfour 2012-04-06 16:49

Citata:

Pradžioje rašė LukasE320 (Post 204736)
Foto bus kaip susitvakrysiu problema, na taip, kad stabdžio skysčio yra. Su SBC kaip ir problema negalėtu būti, gal sistemoi oro yra, gal koks stiprintuvas? Ir kiek sutvarkymas galėtu kainuoti?

Jau pas mane čia tas faceliftas.

Jei nebutu stabdziu skyscio ar siaip kazko truktu, be abejo rasytu paneleje ko truksta.
Beja, kiek mokejai uz auto, jei ne paslaptis? ;)

LukasE320 2012-04-06 16:58

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 204740)
Jei nebutu stabdziu skyscio ar siaip kazko truktu, be abejo rasytu paneleje ko truksta.
Beja, kiek mokejai uz auto, jei ne paslaptis? ;)

12 Euru palikau. Beje būtų įdomu sužinoti kur gali slipėti problema ir kiek tai kainuotu sutvarkyti, nes forume temu yra, bet būtent apie šią problema kažkaip neužsiminta. Problema, tame susilpnėjas stabdymas, stbadžio pedalas laisvas ir liečia dugna.

Apple 2012-04-06 17:02

Citata:

Pradžioje rašė LukasE320 (Post 204744)
12 Euru palikau. Beje būtų įdomu sužinoti kur gali slipėti problema ir kiek tai kainuotu sutvarkyti, nes forume temu yra, bet būtent apie šią problema kažkaip neužsiminta. Problema, tame susilpnėjas stabdymas, stbadžio pedalas laisvas ir liečia dugna.

Matai, kad niekas nezino :) reikia jungti diagnostika manau. Kiek kainuotų niekas nepasakkys, kol nebus aiski problema. Man taip buvo, kai nusprogo darbines masinos suportas, bet tai manau pajaustum.

Finalfour 2012-04-06 17:03

Citata:

Pradžioje rašė LukasE320 (Post 204744)
12 Euru palikau. Beje būtų įdomu sužinoti kur gali slipėti problema ir kiek tai kainuotu sutvarkyti, nes forume temu yra, bet būtent apie šią problema kažkaip neužsiminta. Problema, tame susilpnėjas stabdymas, stbadžio pedalas laisvas ir liečia dugna.

Man tai keista tik, kodel nemeta jokios lampeckos ar paneleje neraso ko nors, ala "brake defective" ir panasiai. Nes siaip W211 del kiekvieno nieknieko viska raso, kas yra. Net numerio lempute raso kuri perdege, o cia... Tam nedgi manuale yra uzraso "reduced brake power" aprasas, tai bent jau sita rasytu, nes pas tave tikrai kad brake power reduced :)
Siaip reikia i meistrus kreiptis, kurie w211 mate ne tik gatvej pro sali vaziuojanti. Diagnostika manau irgi kazka jau rodyti turetu, nors jei paneleje nieko neraso....

Apple 2012-04-06 17:05

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 204748)
Man tai keista tik, kodel nemeta jokios lampeckos ar paneleje neraso ko nors, ala "brake defective" ir panasiai. Nes siaip W211 del kiekvieno nieknieko viska raso, kas yra. Net numerio lempute raso kuri perdege, o cia... Tam nedgi manuale yra uzraso "reduced brake power" aprasas, tai bent jau sita rasytu, nes pas tave tikrai kad brake power reduced :)
Siaip reikia i meistrus kreiptis, kurie w211 mate ne tik gatvej pro sali vaziuojanti. Diagnostika manau irgi kazka jau rodyti turetu, nors jei paneleje nieko neraso....

Tikrai ne visos klaidos rasosi skydelyje, labai daug klaidų išlieka kompo atmintyje ir jas gali pamatyti tik prijunges kompa :) bet tokios kritinės problemos turėtų net raudonai užsidegti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.