MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   HELP. Mersas nereaguoja i rakta ir pan. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8201)

algisp 2011-10-13 19:29

HELP. Mersas nereaguoja i rakta ir pan.
 
MB w208. Situacija tokia. ryte norejau vaziuot bet masina neatsirakino nuo imobilaizerio, tai teko atrakint su rakteliu. Idedu imobilaizeri i uzvedimo spyna ir jokios reakcijos nereaguoja ir vairas neatsirakina. na pamaniau gal kaskaip akumas mire, tai pajungiu krokus nuo kito auto, kur po kapotu +. ir jokios reakcijos. (masina atsirakinus su rakteliu ir atidarius dureles kilometrazas ir panasiai skydelije dega) tokia vat beda. gal kas esat susidure ar bent girdeje ka galima pasitikrint ar panasiai?

Error 2011-10-13 20:06

Citata:

Pradžioje rašė algisp (Post 169714)
Situacija tokia. ryte norejau vaziuot bet masina neatsirakino nuo imobilaizerio, tai teko atrakint su rakteliu. Idedu imobilaizeri i uzvedimo spyna ir jokios reakcijos nereaguoja ir vairas neatsirakina. na pamaniau gal kaskaip akumas mire, tai pajungiu krokus nuo kito auto, kur po kapotu +. ir jokios reakcijos. (masina atsirakinus su rakteliu ir atidarius dureles kilometrazas ir panasiai skydelije dega) tokia vat beda. gal kas esat susidure ar bent girdeje ka galima pasitikrint ar panasiai?

Signalke tikrink,blokuoja kazka..

Joshua 2011-10-14 12:22

Nebuwai netycia numetes raktelio ant zemes? Pagal viska greiciausiai bus "pabeges" raktelis arba jo viduje kas nors atsikabine.

algisp 2011-10-14 13:11

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 169895)
Nebuwai netycia numetes raktelio ant zemes? Pagal viska greiciausiai bus "pabeges" raktelis arba jo viduje kas nors atsikabine.


ne numetes nebuvau. Kai mygtukus ant pultelio spaudau, tai lempute mirkcioja, bet reakcijos jokios masinos atzvilgiu. Kaskaip ir as dabar manau kad bus kodai pabege. o ka tokiu atveju daryt? Silberis uz nauja rakta uzsiprase 950 lt:(

Gelikas 2011-10-14 14:50

Citata:

Pradžioje rašė algisp (Post 169901)
ne numetes nebuvau. Kai mygtukus ant pultelio spaudau, tai lempute mirkcioja, bet reakcijos jokios masinos atzvilgiu. Kaskaip ir as dabar manau kad bus kodai pabege. o ka tokiu atveju daryt? Silberis uz nauja rakta uzsiprase 950 lt:(

pabego raktas arba spyna nusprogo.pabandyk ikisti rakta i spyna ir palik porai valandu ,jei neprisiris,teks kreiptis i elektronscikus

SoL 2011-10-22 11:37

Ir man tapati beda atsitiko. Nerakina ir nesikuria, batarkes pakeiciau bet nieko. kaip tau baigesi? ka darei? gal kas kaune koki meistra zinot?

Gelikas 2011-10-22 20:17

Citata:

Pradžioje rašė SoL (Post 171389)
Ir man tapati beda atsitiko. Nerakina ir nesikuria, batarkes pakeiciau bet nieko. kaip tau baigesi? ka darei? gal kas kaune koki meistra zinot?

tnt, Arvis prie slabotkes turgaus,Olegas raudondvaryje

lisas 2011-11-02 11:50

paskaites sia tema ir as pastebejau,kad man nerakina vairo,o kiek senai,tai nezinau-anksciau rakindavo.maga buvau atjunges-nepadejo.bandysiu ardyti spyna ir isvalyti gal kas uzstrigo.kai rakta istraukiu girdisi kad kazkas sujuda-noretu kaip ir rakinti vaira,bet nieko neuzrakina.tai manau gal uzstrigo.klausimas butu toks ar galima spyna atjungti-niekas ten nepabegs-kodas koks ar dar kazkas?

tankietis 2011-11-02 14:41

iš rakto išimk mikruškę ir išpusk iš korpuso dulkes, man buvo taip nutike kai nepriėmė rakto, gal padės

lisas 2011-11-02 15:00

ne su tuo man nesusije.neperseniausiai keiciau rakto korpusa-senasis buvo suluzes.sutvarkiau spyna ar teisingiau pasakius pati susitvarke-isardziau panele,atjungiau fiske,pravaliau kontaktus ir viskas vel veikia.nezinau kiek ilgai veiks,bet pokolkas veikia.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.