MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Traukia į dešinę (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21550)

Nerijus1 2018-05-28 17:43

W211 Traukia į dešinę
 
Sveiki,

Nusiperkęs pastebėjau, kad traukia į dešinę. Galvojau, kad padangos, bet susidėjus naujas padangas situacija nepasikeitė. Suvedimą dariau trejuose vietuose, net ir Silberauto. Problema vis tiek išliko. Gal kas esat susidūrę su šia bėda? Ką darėt?

DeeOne 2018-05-28 18:02

tas traukimas i desne po biski kripsta i desne vaziuojant ar paleidus vairas ji iskart metasi i desne?

Nerijus1 2018-05-28 19:17

Paleidus vairą mašina po truputį krypsta į dešinę, ir pats vairas labai minimaliai pasisuka į dešinę.. Šiaip laikant vairą tiesiai mašina važiuoja tiesiai.
Vairo kolonėlė?

kazkasklp 2018-05-28 20:17

Pas mane tas pats,paleidus vaira po biski krypsta i desine..suvedimas geras,vaziuokle tvarkoj..vairas sunkiai sukasi ir girgzda kazkaip traska pats vairas kai suki,servize sake kolonele i pabaiga..

Robertas1993 2018-05-28 21:23

padangas needa, ypac desines? :)

p.s. kur daret suvedima ir kokios kainos? man reiktu pasidaryt nes traukia i desine taip pat ir eda padanga :)

Nerijus1 2018-05-28 21:53

Pas mane vairas sukasi lengvai, niekas netraška :)
Padangų kaip ir nepastebėjau kad ėstų. Padangos, su kuriomis pirkau, taip pat vienodai nudilusios buvo.
Aš dariau Vilniuje.
Pirmą kartą Vytenio gatvėje, ten 35 eur.
Antrą kartą amerikietiškų automobilių centre oslo g. Bet suvedimo nedarė, kadangi pas mane Airmatic. Tik sukabino įrangą, nieko blogo nerado. Ir nusiuntė į Silberį. Ta konsultacija kainavo 15 eur.
Trečią kartą dariau silbery. Padarė kalibraciją, ir padarė suvedimą su Romess. Man kainavo 50 eur.

Kompresorius 2018-05-29 18:09

Citata:

Pradžioje rašė Nerijus1 (Post 499892)
Sveiki,

Nusiperkęs pastebėjau, kad traukia į dešinę. Galvojau, kad padangos, bet susidėjus naujas padangas situacija nepasikeitė. Suvedimą dariau trejuose vietuose, net ir Silberauto. Problema vis tiek išliko. Gal kas esat susidūrę su šia bėda? Ką darėt?

Kai priešais nebus mašinų, pamėgink išvažiuoti į kitą kelio pusę,. Turėtų pradėti traukti į kairę. Traukimas į kelkraščio pusę gali buti dėl kelio nuolydžio. Traukti turėtų labai švelniai.Jei paleidus vairą gan staigiai meta, tai problema ratų geometrijoje.

Nerijus1 2018-05-29 20:48

Apie kelio nuolydį suprantu :) Magistralėje iš antros juostos nutraukia į pirmąją. Reiškias tikrai ne dėl nuolydžio :) Kur dar galima daryti suvedimą, jei ir Silberis neturi prie ko prikibti? :)

Robertas1993 2018-05-29 22:42

Citata:

Pradžioje rašė Nerijus1 (Post 499953)
Apie kelio nuolydį suprantu :) Magistralėje iš antros juostos nutraukia į pirmąją. Reiškias tikrai ne dėl nuolydžio :) Kur dar galima daryti suvedimą, jei ir Silberis neturi prie ko prikibti? :)

jei ratu suvedimas tikrai geras ir daug kur tikrintas, reikia ziuret pacios pakabos geometrija ar siaip nepazeista :)

Rawwslt 2018-05-29 22:57

Oro prisipusk :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.