MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Comand 2.0 remontas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5459)

Luksha 2010-10-05 20:21

W211 Comand 2.0 remontas
 
Gal kas esat remontave ar zinot kur butu galima remontuoti w211 didziaja navi comand 2.0 ? As asmeniskai nelabai zinau jokiu auksarankiu ar pan. Vilnius.

Tomskis 2010-10-05 20:29

a tai kas tau nutiko? ekranas skiles, pats prietaisas neveikia, ar neveikia tik TV ar NAVI ir pan?

Luksha 2010-10-05 20:31

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 102583)
a tai kas tau nutiko? ekranas skiles, pats prietaisas neveikia, ar neveikia tik TV ar NAVI ir pan?

DVD pjaut gryba pradejo , nei originaliu filmu nei irashytu klipu neberodo , meta errora ir viskas. Paskutiniu metu jau buvo pradejes grybaut nauju DVD klipu nevisada skaitydavo ir pan. Reiketu, kad paziuretu.

Tomskis 2010-10-05 20:32

o dvd ten ne atskiras blokas eina?

Luksha 2010-10-05 20:38

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 102587)
o dvd ten ne atskiras blokas eina?

http://i47.tinypic.com/29m2c1i.jpg

Nu va virshuj kur idet kompakta , tai ten DVD , CD ir MP3 vienam.

vampyras 2010-10-05 21:02

dar pries 2 metus buvo galima nusipirkti nauja kompaktu grotuva, pasikeisti labai lengva, bet nesu isitikines dar galima, as tai naujus comandus parduodu :)

Luksha 2010-10-05 21:05

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 102615)
dar pries 2 metus buvo galima nusipirkti nauja kompaktu grotuva, pasikeisti labai lengva, bet nesu isitikines dar galima, as tai naujus comandus parduodu :)

jei pirkt nauja , tai nebent su USB kur jau eina. Bet kitas dalykas , galbut ten pas mane nieko nera tai paprasta suremontuot. O kitu atveju sakau , ieskociau jau kur su USB'u eina.

vampyras 2010-10-05 21:10

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102617)
jei pirkt nauja , tai nebent su USB kur jau eina. Bet kitas dalykas , galbut ten pas mane nieko nera tai paprasta suremontuot. O kitu atveju sakau , ieskociau jau kur su USB'u eina.

mesk kebulo numeri paziuresiu ar ir NTG2,5 yra tavo modeliui jie apie 1300€ kainuoja plius pkeitimas plius programavimas

Luksha 2010-10-05 21:31

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 102622)
mesk kebulo numeri paziuresiu ar ir NTG2,5 yra tavo modeliui jie apie 1300€ kainuoja plius pkeitimas plius programavimas

WDB2110161A598731
per kur galima dar info gauti is VIN , nes pas mb.ru neberodo.

vampyras 2010-10-05 22:25

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102638)
WDB2110161A598731
per kur galima dar info gauti is VIN , nes pas mb.ru neberodo.

tik cd romo pirkti nera tavajam. ir tu turi cd keitikli tai naujos NTG2,5 nesiulyciau nes jis viduje turi keitikli jau, geriau tada kokia multimedijos blokas, galesi nuo iphono ipodo iki usb naudoti.

Luksha 2010-10-06 00:34

na supratau, tai as tikrinsiu kas tam DVD yra , nes esme tokia kad DVD kompaktu neskaito , nors kaip suprantu ten juk vienas lazeris , o mp3 skaito tik veluojanciai veikia. Jei ten kas nors rimto tada reikes galvot kazka.

yamato 2010-10-06 01:57

manau, kad gali užtekti pravalyti lazerį, pabandyk nuvažiuoti, jei žinai kur vilniuje užsiima radiotechnika, televizoriais ir pan, paklausk, ar užsiimtų, gali bandyti ten, kur tvarko mobiliuosius tel ir pan ;)

Tomskis 2010-10-06 08:36

neblogas dedukas savanoriuose prie hyper rimi dirba, aparatura taiso, jei noresi skambtelk, paaiskinsiu kaip iki jo nuvaziuot, zmogus protingas ir nelupikas, jei negali padaryt iskart taip pasako ir neapsiema

pucenas 2010-10-06 09:10

o bandei prvalyti lazeri su spec tam skirtu CD ??? nes pas mane buna pradeda neskaityti irasytu CD, po to jau ORG. tada kisu valymo cd prasuku kelis kartus ir vuolia viskas puikiai veikia :) nzn pas tamsta gal kita priezastis, bet man tai padeda paprastai viska padarius be meistru ;)

Luksha 2010-10-06 11:27

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 102703)
manau, kad gali užtekti pravalyti lazerį, pabandyk nuvažiuoti, jei žinai kur vilniuje užsiima radiotechnika, televizoriais ir pan, paklausk, ar užsiimtų, gali bandyti ten, kur tvarko mobiliuosius tel ir pan ;)

tai vat butu gerai kad kas ka nors parekomenduotu , nes nera teke jokios technikos taisyt :)


Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 102716)
neblogas dedukas savanoriuose prie hyper rimi dirba, aparatura taiso, jei noresi skambtelk, paaiskinsiu kaip iki jo nuvaziuot, zmogus protingas ir nelupikas, jei negali padaryt iskart taip pasako ir neapsiema

Na tai man ir reiketu zinai, kad susitart is anksto nuvaziuoji , issiima ta maga ir pachekina.

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 102722)
o bandei prvalyti lazeri su spec tam skirtu CD ??? nes pas mane buna pradeda neskaityti irasytu CD, po to jau ORG. tada kisu valymo cd prasuku kelis kartus ir vuolia viskas puikiai veikia :) nzn pas tamsta gal kita priezastis, bet man tai padeda paprastai viska padarius be meistru ;)

buvau tema tokia uzvedes , bet daug neigiamu atsakymu sulaukiau del to lazerio cd valiklio :) nors manau ir as kad gal niekas ten nesueitu jei pameginciau :)

pucenas 2010-10-06 11:37

Simtus kartu vales esu tik pradeda ilgiau skaityti cd kisu ir viskas nesuprantu kas ten gali atsitikti blogo???? ir kolegai neskaitydavo 211 kisom irgi padejo mano manymu cia tik lazeris apsineses ir viskas!

Luksha 2010-10-06 11:40

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 102751)
Simtus kartu vales esu tik pradeda ilgiau skaityti cd kisu ir viskas nesuprantu kas ten gali atsitikti blogo???? ir kolegai neskaitydavo 211 kisom irgi padejo mano manymu cia tik lazeris apsineses ir viskas!

gal koki cd gali parekomenduot ?

Luksha 2010-10-06 15:07

Vis del to pameginau acme's visu tipu lazeriu valymo cd , ten toks su 6 shepeteliais , is virshaus sudrekini chemija , tada susidrekina tie shepeteliai ir paleidi suktis. Pas mane sukesi kokia 15min. To uzteko, DVD klipus dabar kuo puikiausiai rodo ir lyg ir niekas nesugedo kaip daug kas sake kad suvarysi lazeri.

giedriuzxz 2010-10-06 15:20

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102783)
Vis del to pameginau acme's visu tipu lazeriu valymo cd , ten toks su 6 shepeteliais , is virshaus sudrekini chemija , tada susidrekina tie shepeteliai ir paleidi suktis. Pas mane sukesi kokia 15min. To uzteko, DVD klipus dabar kuo puikiausiai rodo ir lyg ir niekas nesugedo kaip daug kas sake kad suvarysi lazeri.

Vieno dalyko taves norejau paklaust, su kokia programa irasineji diskus, ir kokius diskus perki? :bounce:

pucenas 2010-10-06 17:33

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102783)
Vis del to pameginau acme's visu tipu lazeriu valymo cd , ten toks su 6 shepeteliais , is virshaus sudrekini chemija , tada susidrekina tie shepeteliai ir paleidi suktis. Pas mane sukesi kokia 15min. To uzteko, DVD klipus dabar kuo puikiausiai rodo ir lyg ir niekas nesugedo kaip daug kas sake kad suvarysi lazeri.

va va nesuspejau parekomenduoti as toki pati turiu :) matai kolega problema slypi paprastume nereikia gilei krapstyti pradzioi paprastai pabandyti galima :) niekas ir nesuges nera kam viskas ciki :) :wave:

vampyras 2010-10-06 17:43

didziausia beda lazeriu vlikliuose kad jie gali nebeislysti, tada ismetimo migtuka ilgiau negu 10 sek palaikyti ir taip per prievarta ismeta cd, jaigu nemeta reiskias viskas reikia naujo cd romo.
as kepu kartais su Aschampoo Burning Studio 2010, netgi navi cd nusikopijuoja, o cd belekokius svarbu kad nebutu jokiu lipduku

Luksha 2010-10-06 19:59

Citata:

Pradžioje rašė giedriuzxz (Post 102784)
Vieno dalyko taves norejau paklaust, su kokia programa irasineji diskus, ir kokius diskus perki? :bounce:

Vienintele ir geriausia (TIEM KAS KEPASI KLIPUS I DVD) yra free video soft , jau buvau apie tai sukures tema.

http://www.dvdvideosoft.com/ kai nueisi cia , bus download zaliam fone , ten visas programu paketas , bet nedaug uzima.

Sitos programos leidzia atsisiust video is youtube tiesiogiai , konvertuoja i daugybe formatu ir dar irasho i dvd ir cd.

giedriuzxz 2010-10-06 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102815)
Vienintele ir geriausia (TIEM KAS KEPASI KLIPUS I DVD) yra free video soft , jau buvau apie tai sukures tema.

http://www.dvdvideosoft.com/ kai nueisi cia , bus download zaliam fone , ten visas programu paketas , bet nedaug uzima.

Sitos programos leidzia atsisiust video is youtube tiesiogiai , konvertuoja i daugybe formatu ir dar irasho i dvd ir cd.

Tika irasiau su Ashampoo burning studio 2010 eisiu i masina ziuresiu ar paleis... nes kaip su Neso Burn irasau Error ismeta.. :wacko:

Luksha 2010-10-06 21:20

Citata:

Pradžioje rašė giedriuzxz (Post 102818)
Tika irasiau su Ashampoo burning studio 2010 eisiu i masina ziuresiu ar paleis... nes kaip su Neso Burn irasau Error ismeta.. :wacko:

Jei i DVD irashysi VIDEO_TS folderi tada turetu pasileist, nes ta programa butent is visu klipu ir padaro tada VIDEO_TS

giedriuzxz 2010-10-07 12:55

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102830)
Jei i DVD irashysi VIDEO_TS folderi tada turetu pasileist, nes ta programa butent is visu klipu ir padaro tada VIDEO_TS

O tai diske new folder susikurti ir VIDEO_TS pavadinti ?

Luksha 2010-10-07 15:07

Citata:

Pradžioje rašė giedriuzxz (Post 102878)
O tai diske new folder susikurti ir VIDEO_TS pavadinti ?

supranti tame ir yra esme senesniuose DVD playeriuose , kad jie skaito tik toki formata. Butent ta programa kur sakiau ir padaro sita dalyka , tu atsisiunti auksciausios kokybes klipus (HQ, HD) is youtube, tada visus juos sukeli i konverterine programa, kuri irgi yra tam pakete, taip pat gali pasirinkti busima kokybe, yra iki pacios auksciausios (atitinkamai ir dydis failu isauga). Ir paspaudi konvertuoti is free video i dvd formata. Kai tik jis baigia , atsiranda du folderiai AUDIO_TS ir VIDEO_TS , mum reikalingas tik VIDEO_TS , tada pasirenki DVD burner ar kazkas pan. ir pazymi ta VIDEO_TS kad ji irashytu. viskas. Jei neveikia , tada kazka blogai darai konvertuodams arba irashinedamas.

P.S. daug kas nezinodamas koki dvd tipa comand 2.0 skaito apskritai net nezino kad jie rodo dvd :) nes as kai pirkau savaji , tai buvusio savininko paklausiau ar rodo DVD , sako nea :))) Bet vistiek namuose patikrinau su originaliu DVD ir po to jau aiskinausi kaip man padaryt kad galeciau ziuret savo klipus :)

giedriuzxz 2010-10-07 15:16

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 102892)
supranti tame ir yra esme senesniuose DVD playeriuose , kad jie skaito tik toki formata. Butent ta programa kur sakiau ir padaro sita dalyka , tu atsisiunti auksciausios kokybes klipus (HQ, HD) is youtube, tada visus juos sukeli i konverterine programa, kuri irgi yra tam pakete, taip pat gali pasirinkti busima kokybe, yra iki pacios auksciausios (atitinkamai ir dydis failu isauga). Ir paspaudi konvertuoti is free video i dvd formata. Kai tik jis baigia , atsiranda du folderiai AUDIO_TS ir VIDEO_TS , mum reikalingas tik VIDEO_TS , tada pasirenki DVD burner ar kazkas pan. ir pazymi ta VIDEO_TS kad ji irashytu. viskas. Jei neveikia , tada kazka blogai darai konvertuodams arba irashinedamas.

P.S. daug kas nezinodamas koki dvd tipa comand 2.0 skaito apskritai net nezino kad jie rodo dvd :) nes as kai pirkau savaji , tai buvusio savininko paklausiau ar rodo DVD , sako nea :))) Bet vistiek namuose patikrinau su originaliu DVD ir po to jau aiskinausi kaip man padaryt kad galeciau ziuret savo klipus :)

As niekada nekonvertindavau filmo, o pasirodo reikia.. Norisi kad ir savo filmus irasytus skaitytu. Reik bandyt, gal kas gausis :)

Luksha 2010-10-07 15:21

Citata:

Pradžioje rašė giedriuzxz (Post 102893)
As niekada nekonvertindavau filmo, o pasirodo reikia.. Norisi kad ir savo filmus irasytus skaitytu. Reik bandyt, gal kas gausis :)

as asmeniskai filmu nebandziau , tik klipus , bet principas bus tas pats :) jei kas neisheis klausk.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.