MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   w203 bėda su galiniu posūkiu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20747)

fuktfukt 2017-11-13 11:25

w203 bėda su galiniu posūkiu
 
Sveiki protingieji kurmiai, turiu bėdą, bet negaliu išsiaiškinti...
Nedega galinis dašinys posūkis, aišku kad ant skydelio meta Parking light substitute R..
Esmė tame, kad keičiau lemputes, nepadėjo, perdėjau lempas iš kairės pusės, tas pats, ir dar vietoje dešinio posūkio mirksi atbulinio lempa. Dariau diagnostiką, nieko neparodė, galvojau kad posūkio mechanizmas, bet avarinis veikia. Baisiausia tas kad technikinės negaliu pravaryti, o elektrikai arba nenori užsiimti, arbe atsisako...
Gal kas buvot susidūrę...
Ačiū.:xx:

Gregas 2017-11-13 13:56

Sveikas,
Dėl tokių elektros bėdų galiu rekomenduoti forumietį Gintarą (aka Matrix). Neabejoju, kad pagelbės.
Sėkmės.

fuktfukt 2017-11-13 17:27

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 485075)
Sveikas,
Dėl tokių elektros bėdų galiu rekomenduoti forumietį Gintarą (aka Matrix). Neabejoju, kad pagelbės.
Sėkmės.

Sveikas, gal telefona turi forumiecio???Treciadieni sutariau su elektriku, jei nepades, tada zinosiu i ka kreiptis...

Darius 2017-11-13 17:31

862233588

zumas 2017-11-13 19:53

Bandyk žiūrėti galini SAM modulį. Pas mane buvo bedos su kaires pusės posukiu galiniu, bei sviesom, degdavo kaip pagalbinis stopo žibintas. Dažna beda ju, ieskok srote pagal kodą ir manau baigsis bedos.

fuktfukt 2017-11-13 20:22

Citata:

Pradžioje rašė zumas (Post 485107)
Bandyk žiūrėti galini SAM modulį. Pas mane buvo bedos su kaires pusės posukiu galiniu, bei sviesom, degdavo kaip pagalbinis stopo žibintas. Dažna beda ju, ieskok srote pagal kodą ir manau baigsis bedos.

Sveikas, SAM modulis tai mano bagazineje esanti saugikliu deze???Kodo ant jos reikia ieskot ir bandyt srote pagal koda????Pririsinet nereikes???Jau uzsiknisau kariaut su masina, turiu 9 metus, bet toks cirkas pirma karta, rankas turiu, zinau kas kaip, bet sitoje vietoje mano zinios pasibaige...:wavecry:

rocky 2017-11-13 21:21

Citata:

Pradžioje rašė fuktfukt (Post 485109)
Sveikas, SAM modulis tai mano bagazineje esanti saugikliu deze???Kodo ant jos reikia ieskot ir bandyt srote pagal koda????Pririsinet nereikes???Jau uzsiknisau kariaut su masina, turiu 9 metus, bet toks cirkas pirma karta, rankas turiu, zinau kas kaip, bet sitoje vietoje mano zinios pasibaige...:wavecry:

Taip ta Saugiklinė yra SAM, geriausia pagal koda, pririsinet nereikės, jau blogiausiu atveju truputį pakoduot :) bet jei rasi pagal koda tai greičiausia plug and play :))

zumas 2017-11-13 23:41

Jo butent ta visa saugykliu deze gale. Jai rasi pagal koda, tai viskas tiks, tiesiog sena atjungti ir nauja prijungi. Viskas turėtų vel veikti puikiai, nes man kaip minejau identiskai buvo, tik kitos puses☺️

fuktfukt 2017-12-17 17:04

Citata:

Pradžioje rašė zumas (Post 485117)
Jo butent ta visa saugykliu deze gale. Jai rasi pagal koda, tai viskas tiks, tiesiog sena atjungti ir nauja prijungi. Viskas turėtų vel veikti puikiai, nes man kaip minejau identiskai buvo, tik kitos puses☺️

Aciu uz pagalba, SAM keist nereikejo, buvo kontaktai padege del neaiskiu priezasciu, elektrikas sutvarke, galejo taip atsitikt del farkopo rozetes-patrumpino...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.