MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Driuliauskas C320 CDI sport. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17888)

driuliauskas 2017-04-01 21:41

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 468509)
Pasidaryk testa su staru, reikia tikslios klaidos, nes tavo atveju ir per mazas slegis gali buti.

Tie burundukai nerodo ka tos diagnostikos sako. :D mersu centre isvis. Dave nauja b klases mersa ir liepe maloniai pasisalint. Kai atvaziavau po isamios diagnostikos pareiske kad laidai y sensoriu nuluze. Pakeite laidus, po pirmo uzgesinimo ir salto starto vel taspats. Pats turiu namie delphi, tas rodo pressure to high, klaida intermited.
Vadinasi ji nenuolatine tik kartais uzpucia perdauk. Cia su tais anglu meistrais as jau baigiu prazylt :D

Audrius 2017-04-01 23:09

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 468492)
Aisku, dekui.
Klausimas kaip specui. Ar gali turbina del suodziu susikaupusiu joje perputineti? As kaskaip buvau linkes itarti turbo valdyma, bet vyrukas pajunge xentry ir pareiske kad turbo perpucia kartais, ypac kai salta. Patikino 110 procentu kad bus suodziai joje. O ne kas kita.

gali.. paskui sugadina elektrine dali.. mano srotine turbo del suodziu uzkiso geometrija tada sugadino elektra ko pasekoje teko restauruoti senaja ir ieskoti kur nesandaru oro sistemoje kad nemestu suodziu:)

driuliauskas 2017-04-01 23:17

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 468533)
gali.. paskui sugadina elektrine dali.. mano srotine turbo del suodziu uzkiso geometrija tada sugadino elektra ko pasekoje teko restauruoti senaja ir ieskoti kur nesandaru oro sistemoje kad nemestu suodziu:)

Vadinasi reikia skelti turbo ir valytis. Tuo paciu uzsisakant nauja :D

Audrius 2017-04-01 23:37

beja pas mane irgi rodydavo kad istisai perputineja :)

driuliauskas 2017-04-01 23:55

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 468538)
beja pas mane irgi rodydavo kad istisai perputineja :)

Na meginsiu praplauti. Jei nepades ar nepavyks desim naja.

driuliauskas 2017-04-11 21:10

1 Attachment(s)
Vyksta variklio dekorbanizacijos procesas. Nezinau kaip tai veikia, ziuresiu kas cia bus. :vaiduoklis:

Pavidolis 2017-04-11 21:58

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 469931)
Vyksta variklio dekorbanizacijos procesas. Nezinau kaip tai veikia, ziuresiu kas cia bus. :vaiduoklis:

Jau buvo simptomai ar profilaktiškai?

driuliauskas 2017-04-11 22:26

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 469932)
Jau buvo simptomai ar profilaktiškai?

Turbo perputimai. Meistras patikino, ked del suodziu joje. Pasiule turbo valyma. Vietoj turbo skelimo pameginau sita procedura.

Pavidolis 2017-04-11 22:30

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 469935)
Turbo perputimai. Meistras patikino, ked del suodziu joje. Pasiule turbo valyma. Vietoj turbo skelimo pameginau sita procedura.

Kokia kaina? Tik turbą valė ar visą sistemą?
Pas mane irgi turbina apsinešus buvo, po galingo kuro priedo prasivalė (dingdavo trauka nuo ~110km/h).

driuliauskas 2017-04-11 22:38

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 469937)
Kokia kaina? Tik turbą valė ar visą sistemą?
Pas mane irgi turbina apsinešus buvo, po galingo kuro priedo prasivalė (dingdavo trauka nuo ~110km/h).

Visa sistema. Pute dujas y isiurbima tiesiai uz oro filtru. Po 40 min dujjinimo uzkeliau apsukas beveik iki galo. Tokiu dumu is ismetimo sistemos savo merso nebuvau mates. 40 anglisku pinigu sumokejau.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.