MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Stiklo įtrukimo tvarkymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=329)

marius 2008-02-27 18:06

Stiklo įtrukimo tvarkymas
 
kus kaune tvarko itrukimus? Siandien buvau regitroj, ten akcija dabar, tai patikrina nemokamai, pasako kas negerai, tai sake, kad nepraeisiu technikines del itrukusio stiklo. Ir sake, kad kazkur savanoriuose virina tuos irtukimus ir beveik nesimato ju. Gal kas tiksliau ka zinot? Aciu :)

mb001 2008-02-27 18:15

i "evelka" nuvaziuok ir pasikonsultuosi... birzelio 23-iosios gatve priesais ortopedini.

marius 2008-02-27 18:23

dekui, reikes nuvaziuot, gal pades, nes jau 2 kartus grezt veziau ir vistiek truksta toliau :/

Mb 140 2008-02-27 18:32

savanoriu g. vaziuojant is Vilniaus puses,pravaziavus sava,toj pusej yra garazai ir ten klijuoja padaro tikrai liuks

dyzelis 2008-02-27 19:34

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 4498)
kus kaune tvarko itrukimus? Siandien buvau regitroj, ten akcija dabar, tai patikrina nemokamai, pasako kas negerai, tai sake, kad nepraeisiu technikines del itrukusio stiklo. Ir sake, kad kazkur savanoriuose virina tuos irtukimus ir beveik nesimato ju. Gal kas tiksliau ka zinot? Aciu :)

aha evelkas daro nuo... iki... :)

pabandyk ir savanoriuose pasidometi kainas, garantijas... ir evelke, manau kazka issirinksi :)

marius 2008-02-27 20:22

nu ziuresiu ka jie sakys, bet siaip manau, kad butu paprasciau pasikeist stinka, nes nemazai ten jis trukes, tai remontas manau kad nemazai ir kainuos.

mb001 2008-02-27 20:30

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 4512)
nu ziuresiu ka jie sakys, bet siaip manau, kad butu paprasciau pasikeist stinka, nes nemazai ten jis trukes, tai remontas manau kad nemazai ir kainuos.

tai ka ir sakau - nuvaziuok ir pasikonsultuosi... ;)

dyzelis 2008-02-27 20:37

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 4512)
nu ziuresiu ka jie sakys, bet siaip manau, kad butu paprasciau pasikeist stinka, nes nemazai ten jis trukes, tai remontas manau kad nemazai ir kainuos.

jei nedeficitas tas stiklas tai jo, pasikeisk ir rami galva, visvien kad ir sutvarkys, vistiek jis bus skiles ;)

marius 2008-02-27 20:58

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4516)
jei nedeficitas tas stiklas tai jo, pasikeisk ir rami galva, visvien kad ir sutvarkys, vistiek jis bus skiles ;)

cia ne merso man stiklas skiles, tai ne deficitas pasikeist, bet man tik del technikines reikia tvarkyt, o siaip tai tas trukimas visai netrukdo vairuot - desinej pusej itrukes :)

Beja, siais laikais bet koks stiklas nera deficitas, taigi dabar pagamina visokius, kokiu tik reikia :)

dyzelis 2008-02-27 21:06

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 4519)
cia ne merso man stiklas skiles, tai ne deficitas pasikeist, bet man tik del technikines reikia tvarkyt, o siaip tai tas trukimas visai netrukdo vairuot - desinej pusej itrukes :)

Beja, siais laikais bet koks stiklas nera deficitas, taigi dabar pagamina visokius, kokiu tik reikia :)

pamaniau apie 123 coupe :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.