MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Kuri - CLS, A8 ar GS300? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2442)

Paulius140 2009-08-21 02:14

Kuri - CLS, A8 ar GS300?
 
sveiki. noreciau jusu visu paklausti apie siuos visus auto:
audi a8 4.2tdi
mercedes - benz cls 320cdi
lexus - gs300
mano tevas parduoda bmw e65 tai dbr galvoja apie siuos modelius. gal esate vaziaves su kazkuriuo?. gal zinote siu modeliu silpnas vietas? labiausiai informacijos reiketu apie cls'a. kaip su vieta salone, kaip pakaba, variklis, nu zodziu viskas domina mane. ir gal zinote apie likusius modelius info? dekui.:aciu::zenklas::geda:

Mb 140 2009-08-21 08:06

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36202)
sveiki. noreciau jusu visu paklausti apie siuos visus auto:
audi a8 4.2tdi
mercedes - benz cls 320cdi
lexus - gs300
mano tevas parduoda bmw e65 tai dbr galvoja apie siuos modelius. gal esate vaziaves su kazkuriuo?. gal zinote siu modeliu silpnas vietas? labiausiai informacijos reiketu apie cls'a. kaip su vieta salone, kaip pakaba, variklis, nu zodziu viskas domina mane. ir gal zinote apie likusius modelius info? dekui.:aciu::zenklas::geda:

o mama jau nusipirko CL

simkaras 2009-08-21 08:24

Tik dėl Lexuso galiu pasakyt. Šiaip geriau, kad nebūtų amerikietiškas modelis. Aišku nieko tokio, bet bus didesnė tikimybė, kad jis buvo daužtas ar skendęs.

Mauqlis 2009-08-21 08:30

Aš galiu pasakyti kad jai nupirks A8 tai gailėsis nes jos labai genda o kaip žinant audi remontas vienas iš brangesnių.

Tomskis 2009-08-21 08:31

audine superine, cls man kebulas superinis, o lexus irgi grazus ir noreciau, bet jis pagal klase mazesnes atrodo nei a8 ir cls. jis kaip mb butu E klases

samagonas 2009-08-21 08:52

Lexsusas geras patikimas automobilis.Pats turejau Toyota (na ne lexsusas,bet giminaitis:)) ) Tai per 6 metus nesu servise buves,ishskyrus tepalo keitima,o ir dabar draugas su ja jau du metai vazhineja.Guminis automobilis,o lexsusas dar aukshtesne klase,ir kokybe. Man Lexsusas,kaip geras brangus kostiumas :) Atrodo labai solidzhiai ir pazhymi gera sheimininko skoni:)

Edgaras 2009-08-21 09:52

kas ten pas tas astunkes taip genda ?
seimos autoparke yra viena astunke D3 2005 4.0TDI quattro. ir nieko blogo tikrai pasakyt negaliu. gedimu nebuvo per kelis metus. traukia tikrai smagiai.
malonus tas dyzelio sukimo momentas kai pradedi spaust pedala o masina net nezemina begio o is to pacio begio guldo prie sedynes.

is tu tryju isvardintu masinu tai man
GS - vidutine klase
CLS - tokia vidutine prabangesne klase.
A8 - limuzinas

Luckis 2009-08-21 10:39

Surikiuociau taip:
A8, CLS, GS pagal patikimuma ir komforta.

GS turi dafiga bedu del elektronikos net ir is salonu neseniai isvaziave cia vietoje, mieste malantis gal ir smagiai atrodo ju traukia, bet didesniu greiciu nemegsta taip, kaip tai megsta A8. + GS kuro sanaudos yra kazkokia mistika, kur tiek kuro gali dingt :unreal: A8 zymiai solidesne ir patikimesne. 4.2 dyzelis turi is ties idealu galios/ekonomiskumo santyki. Minusa turi tik viena - jei kas suges, dalys brangiausios bus is siu triju modeliu, bet vaziavimo malonumas tai atpirks ;) CLS'o neteko vairuot, niekas is pazistamu neturi, tad nepakomentuosiu per daug, ko nezinau :) Asmeniskai rinkciausi tik A8 is siu triju ;)

P.S. Kuri e65 parduoda, facelift ar senesni ir koks variklis? :bounce:

ruffis 2009-08-21 11:25

as pirkciau arba cls arba e'ska arba ml :)
nei a8, nei lexusas negundo kazkaip

Paulius140 2009-08-21 11:26

:zenklas:
Citata:

Pradžioje rašė Luckis (Post 36211)
Surikiuociau taip:
A8, CLS, GS pagal patikimuma ir komforta.

GS turi dafiga bedu del elektronikos net ir is salonu neseniai isvaziave cia vietoje, mieste malantis gal ir smagiai atrodo ju traukia, bet didesniu greiciu nemegsta taip, kaip tai megsta A8. + GS kuro sanaudos yra kazkokia mistika, kur tiek kuro gali dingt :unreal: A8 zymiai solidesne ir patikimesne. 4.2 dyzelis turi is ties idealu galios/ekonomiskumo santyki. Minusa turi tik viena - jei kas suges, dalys brangiausios bus is siu triju modeliu, bet vaziavimo malonumas tai atpirks ;) CLS'o neteko vairuot, niekas is pazistamu neturi, tad nepakomentuosiu per daug, ko nezinau :) Asmeniskai rinkciausi tik A8 is siu triju ;)

P.S. Kuri e65 parduoda, facelift ar senesni ir koks variklis? :bounce:

parduoda ta senesni 2004metu galo.740d. individual komplektadija baltas salonas, saldytuvas, 2 tv. nu pilnas.:seile: as jam sakau tevukui kad pirktu w221bet jis sako nenoriu kaip pencininkas vazineti. o del cls tai kai tavukas prie stambesniu nezinau kaip ten su cls bus. tilpti, tips bet gale sedintiems zmonems nepavydziu.:bebebe:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.