MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Airmatic problemos ir jų sprendimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1086)

yamato 2009-01-05 12:37

Airmatic problemos ir jų sprendimai
 
sveiki ;)

w211 anksciau ir nenusileidinedavo nakciai. dabar, kai garazas idomus, telpa viena paskui kita dvi masinos (kaip tik kaip tik 2 e klases mersai :D ) pirmoji stovi tiesiai, o antroji, arciau garazo vartu stovi biski pasvirusi ( ta prasme, priekis auksciau uz gala ;) ) w211 dazniausiai buna prie vartu, tai rytais buna siek tiek nusileides priekis, o su galu viskas lyg ir normaliai...

ilgiau pastovejes (apie 3-5 dienas) mersas visai nusileidzia... :mastau:

kas galit issamiau papasakot, kaip ten viskas turi but? kai tik parsivarem, oro neisleidinedavo, dabar taip tik naktim lyg biski prieki nuleidzia, kaip ir pasakojau... :mastau:

KanDI 2009-01-06 09:44

Na maniskis tai , kai uzrakini visada kazkiek oro isleidzia net girdisi. Bet kai gryztu po nakties ar net po savaites jis nebuna daugiau nusileides negu tada kai uzrakinau ir jis biski nusileido. O siaip ar tau kompas nerodo klaidos, del pakabos? Nelabai tiketina bet gali buti kad prakiuro pagalves amortiku ir leidzia ora.tada rimtokas reikalas :confused: Su S klases pakaba tai nera ka ir lyginti nes jos visiskai skiriasi, jei ka. :bounce:

nova 2009-01-06 13:21

Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10744)
Na maniskis tai , kai uzrakini visada kazkiek oro isleidzia net girdisi. Bet kai gryztu po nakties ar net po savaites jis nebuna daugiau nusileides negu tada kai uzrakinau ir jis biski nusileido.

cia normalu. kai vazineji comfort rezimu ir palieki masina, po variklio isjungimo masina siek tiek nusileidzia. cia gal kad nelaikyti tokio slegio rezervuare :wacko:


Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10744)
Su S klases pakaba tai nera ka ir lyginti nes jos visiskai skiriasi, jei ka. :bounce:

absoliuciai? ir amortiku veikimo principas? (neskaitant reguliavumo airmatic DC)

KanDI 2009-01-06 14:53

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 10751)
cia normalu. kai vazineji comfort rezimu ir palieki masina, po variklio isjungimo masina siek tiek nusileidzia. cia gal kad nelaikyti tokio slegio rezervuare :wacko:



absoliuciai? ir amortiku veikimo principas? (neskaitant reguliavumo airmatic DC)

Praktiskai taip :) :bounce: bent jau taip man sake mano draugai is silberauto, nes del savuju buvau supanikaves

yamato 2009-01-12 04:15

na kompas klaidu nemeta. buvom isleke porai savaiciu i uzsieni, tai su nutupusiu priekiu, dar ne pilnai, bet vis tiek, radom...

anksciau, net kai uzrakindavai masina, ji nenusileisdavo, bet kai kazkada primaigiau, itariu, kad del to ir pradejo jis ten nusileidinet :D kazin gali taip but?

Kimi 2011-07-21 17:35

Sveiki gal kas galit patart kur protinga kaina nupirk galines vaziuokles pagalves, nes matau beda, viena nakciai nusileidzia, noreciau nauju, modelis w211 avangarde 270cdi. :wave:

glutaminas 2011-07-21 18:50

Citata:

Pradžioje rašė Kimi (Post 157858)
Sveiki gal kas galit patart kur protinga kaina nupirk galines vaziuokles pagalves, nes matau beda, viena nakciai nusileidzia, noreciau nauju, modelis w211 avangarde 270cdi. :wave:

restauruok.

Kimi 2011-07-21 19:14

Restauruot, tai kad zmones kalba kad restauravimas tik iki turgaus tinka, as gal ir restauruociau bet gal kas koki tel.nr. numesit, nes skambinau Kaune vyrukam tai sake kad tik kompresorius restauruoja, pas mane mersas karavanas tai gal ten kas kitaip nei pas sedana? Ir tik gale pas mano mb airmatic o prieki paprasta vaziuokle.
Buciau dekingas jei kas su info pagelbesit, nebutinai Kauno mieste, svarbu kad darba padarytu.

VyCls 2011-08-14 21:09

CLS airmatic
 
Sveiki, esu naujokas,tad nepykit jei ne ten parasysiu ar paklausiu to paties :wave: Nekuriant nauju temu su panasiu klausimu rasau cia.Pries kelias dienas isigijau C219 ir pastebejau,kad vazinejant laikas nuo laiko isijungineja kompresorius ar taip turi but ar kazkur yra pralaidumas. Uzgesinus varikli masina truputi nusileidzia,kaip jau minejot lyg ir normalu,bet va kas del vaziavimo metu dirbancio kompresoriaus idomu? Aciu is anxto :uuu:

yamato 2011-08-14 21:26

Citata:

Pradžioje rašė VyCls (Post 161164)
Sveiki, esu naujokas,tad nepykit jei ne ten parasysiu ar paklausiu to paties :wave: Nekuriant nauju temu su panasiu klausimu rasau cia.Pries kelias dienas isigijau C219 ir pastebejau,kad vazinejant laikas nuo laiko isijungineja kompresorius ar taip turi but ar kazkur yra pralaidumas. Uzgesinus varikli masina truputi nusileidzia,kaip jau minejot lyg ir normalu,bet va kas del vaziavimo metu dirbancio kompresoriaus idomu? Aciu is anxto :uuu:

bent jau W211 kompresorius yra vos girdimas, gal ten pas tave SBC stabdžių sistema sudirba? po trijų (berods) paspaudimų stabdžių sudirba kažkas, o kas, nesu tikras :D

net ant užgesinto pamaigyk stabdį, jei tas pats garsas, tai čia stabdžių sistema dirba ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.