MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W140 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=231)
-   -   Padekite: w140 reduktoriaus problema (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7554)

cvixas 2011-07-07 08:52

Padekite: w140 reduktoriaus problema
 
Sveiki, pradejo skleisti pasalinius garsus w140 4.2, ta prasme pradejo gale uzti kazkas, as manau, kad reduktorius. Kaip yra su tais reduktoriais, ar jie tvarkomi, gal truksta tiesiog tepalo, kaip juos tikrinti? Ar jie keiciami iskart naujais, kokios kainos, gal kas esate susidure? Dekui

lisas 2011-07-07 08:56

viskas yra tvarkoma,bet mano manymu,tai bus brangu-geriau nusipirkti kita.situo klausimu manau tau patars Egis ir kainas pasakys.

cvixas 2011-07-08 08:49

Noriu daugiau patarimu, nes nezinau ka daryti, skambinau del reduktoriu, kainos 500lt +- taisymas daugiau kainuotu?

mikis 2011-07-08 08:51

neaisku kas tam reduktoriui, del ko jis garsus skleidzia ar jis skleidzia cia dar klausimas, na biski daugokai uzsiprase uz reduktoriu nebent pas tave koks 500 :) ar 600

Citata:

Pradžioje rašė cvixas (Post 156098)
Noriu daugiau patarimu, nes nezinau ka daryti, skambinau del reduktoriu, kainos 500lt +- taisymas daugiau kainuotu?


cvixas 2011-07-08 09:32

Pas mane yra 4.2
Taiva, galvoju nuo ko reiktu pradeti ieskoti bedos :) Bet noreciau daugiau info apie tuos reduktorius, kaip ten kas... o kaip yra su tepalu juose? gal gali buti pasibaiges ar dar kazkas panasaus, todel uzia? Kaip tikrinti ar juos pakeisti?

vampyras 2011-07-08 10:16

Citata:

Pradžioje rašė cvixas (Post 156103)
Pas mane yra 4.2
Taiva, galvoju nuo ko reiktu pradeti ieskoti bedos :) Bet noreciau daugiau info apie tuos reduktorius, kaip ten kas... o kaip yra su tepalu juose? gal gali buti pasibaiges ar dar kazkas panasaus, todel uzia? Kaip tikrinti ar juos pakeisti?

su apatiniu varztu isleidi, su soniniu pildai,kai pradeda tepalas begti uzsuki.

mikis 2011-07-08 13:05

uzia nes ten isdile danktukai yra, nznau to termino bet manau suprasi, pries pardavima zmones kaikurie primaldavo kazka panasaus kaip nuo sloviko plasmasiniai kamssciai yra, kazkuriam laikui dingdavo garsas, jeigu keisi tepala jis bus tirstesnis nei esanti smala per tiek metu susidarisiu ir garsas bus dar didesnis, kaip pakeisti jau pasake, tepalo reduktoriui nusipirksi silber auto, nepirk paprastoj parduotuvei, as i savo 124 keiciau i kita, pries tai ta naujesnis prasiploviau ir pasikeiciau ausys ar kaip jos vadinasi :) visai kitas vaziavimas kai niekas neuzia is galo :>

Citata:

Pradžioje rašė cvixas (Post 156103)
Pas mane yra 4.2
Taiva, galvoju nuo ko reiktu pradeti ieskoti bedos :) Bet noreciau daugiau info apie tuos reduktorius, kaip ten kas... o kaip yra su tepalu juose? gal gali buti pasibaiges ar dar kazkas panasaus, todel uzia? Kaip tikrinti ar juos pakeisti?


Darius 2011-07-08 13:24

O gal ūžia ne reduktorius o guoliai galiniai? :geda:

mikis 2011-07-08 13:25

gal, ir cia pasakiti gali tik tas zmogus, kuris susidure su guoliu ir reduktoriu problemom, palei garsa, nes jie kartu ir panasus ir skirtingi :>

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 156139)
O gal ūžia ne reduktorius o guoliai galiniai? :geda:


Tomskis 2011-07-08 20:44

su tai uzimais merse sunku, pas mane uze deze, o sedi salone atrodo reduktorius, nes per kardana pereina garsas, tik pakelus ant keltuvo ir ijungus begi, pridejus ausi prie dezes ar reduktoriaus, tada tik suprasi is kur uzia :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.