MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Priekinių žibintų apiplovimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14855)

deimantaz 2014-07-03 19:27

W211 Priekinių žibintų apiplovimas
 
Sveiki sorry jeigu gal ir kas jau buvo sukurias sia tema, bet neradau... Turiu beda su priekiniu zibintu apiplovimu nes irangoje yra Bi-xenonai. Spustelejus langu apiplovima viskas sudirba ir apipurskia ir nuvalo, o zibintu apiplovimo varikliukai net neislianda... Auto w211 2009m. Jau atskiro mygtuko zibintams apipurksti nera. Aciu uz pagalba :wave:

alteroja 2014-07-03 19:48

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 341290)
Sveiki sorry jeigu gal ir kas jau buvo sukurias sia tema, bet neradau... Turiu beda su priekiniu zibintu apiplovimu nes irangoje yra Bi-xenonai. Spustelejus langu apiplovima viskas sudirba ir apipurskia ir nuvalo, o zibintu apiplovimo varikliukai net neislianda... Auto w211 2009m. Jau atskiro mygtuko zibintams apipurksti nera. Aciu uz pagalba :wave:

jei nera atskiros knopkes, reiskia keistas bus sviesu jungimo blokelis.

deimantaz 2014-07-03 19:56

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 341293)
jei nera atskiros knopkes, reiskia keistas bus sviesu jungimo blokelis.

Verti mane tuo tiketi? Nes kiek video medziagos perziurejau ir foto tai supratau, kad nuo kzkelintu metu aisku po facelifto jau to mygtuko nebebuvo, o gal as kzka blogai supratau

alteroja 2014-07-03 20:06

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 341299)
Verti mane tuo tiketi? Nes kiek video medziagos perziurejau ir foto tai supratau, kad nuo kzkelintu metu aisku po facelifto jau to mygtuko nebebuvo, o gal as kzka blogai supratau

nu sorry, tavo tiesa. galvojau dar visi w211 feisliftai turi atskira knopke. matyt su w204 atejo i w211 sita sistema. realiai tai cia nieko neisbursi. pradziai paklausyk ar prie apiplovimo bakelio arba tu purkstuku suuzia siurbliukas. jeigu ne, tuomet su testeriu reiktu praeiti ir pasiziureti ar ateina signalas. o jei susuzia kazkur papildomai - tuomet reiktu ziuret ar nebus kur uzsikise skyscio kanalai.

deimantaz 2014-07-03 20:17

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 341302)
nu sorry, tavo tiesa. galvojau dar visi w211 feisliftai turi atskira knopke. matyt su w204 atejo i w211 sita sistema. realiai tai cia nieko neisbursi. pradziai paklausyk ar prie apiplovimo bakelio arba tu purkstuku suuzia siurbliukas. jeigu ne, tuomet su testeriu reiktu praeiti ir pasiziureti ar ateina signalas. o jei susuzia kazkur papildomai - tuomet reiktu ziuret ar nebus kur uzsikise skyscio kanalai.

Bet tai juk jie gali ir ant ''sauso'' islysti nes kiek bandziau tai vienas, o mano rankos ne kilometro ilgio :D, pradzioje saugiklius ziurejau, bet jie kaip ir nesudege na nebent ne tuos suziurejau nes merso priekis nedauztas nei trupucio

alteroja 2014-07-03 20:19

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 341307)
Bet tai juk jie gali ir ant ''sauso'' islysti nes kiek bandziau tai vienas, o mano rankos ne kilometro ilgio :D, pradzioje saugiklius ziurejau, bet jie kaip ir nesudege na nebent ne tuos suziurejau nes merso priekis nedauztas nei trupucio

bent senesnese sistemose, jie islisdavo ne nuo atskiru motoriuku, o nuo atitekancio apiplovimo skyscio slegio.

Apple 2014-07-03 20:50

jei nera atskiro mygtuko reiskia kas kazkiek paspaudimu turi suveikti ir lempu apiplovimas. Pabandyk kokius 5 kartus is eiles paspausti :)

vampyras 2014-07-03 20:59

uzdarytas kapotas uzdarytos durys variklis uzvestas, max 25 langu apiplovimai vienas xenonu.

Apple 2014-07-03 21:06

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 341320)
uzdarytas kapotas uzdarytos durys variklis uzvestas, max 25 langu apiplovimai vienas xenonu.

toks didelis intervalas :unreal: pas mane vagene kas 5 apiplovimas eina kartu su zibintasi :) man rodos per didelis intervalas... :wacko:

vampyras 2014-07-03 21:16

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 341320)
uzdarytas kapotas uzdarytos durys variklis uzvestas, max 25 langu apiplovimai vienas xenonu.

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 341322)
toks didelis intervalas :unreal: pas mane vagene kas 5 apiplovimas eina kartu su zibintasi :) man rodos per didelis intervalas... :wacko:

kam plauti zibintus, jaigu autmobilis nei metro nepajudejo ir dar diena su isjungtais xenonais, nelyjant nesningant?
mersas gudresnis uz tave :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.