MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 pečiuko cypimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17551)

Arturcik 2015-11-28 15:20

W211 pečiuko cypimas
 
Sveiki manau ne man vienam yra ar buvo tokia problema su pečiuku kad pradeda cypti kai spaudi akceleratoriaus pedalą. Cypimas girdisi ne is salono ventilatoriaus bet kazkur is paneles vidurio. Buvau išemes ventilatori ir buvau ji įjungęs tai dirba kaip laikrodis be jokių pašalinių garsu ir atrodo ne pavarges. Anksciau cypimas buvo kai pasukdavau vaira i kaire puse o dabar jau beviaik visa laika cypi. Aisku jeigu išjungiu pečių tai garsas dingsta. Tai gal atsiras zmoniu kas turejo tokia problema ir ja išsprendė nes tas cypimas nors ir ne garsus bet labai erzinantis.

kesha 2015-11-28 16:14

Cypavo pas mane ,garsas atrodydavo sklisdavo is paneles vidurio.Gavo tepalo - dainos baigesi.

tomas88 2015-12-01 19:07

Pas mane irgi cypia kaip prieit iki to ventiliatoriaus kad sutept?

Išsiųsta naudojantis GT-I9300 Tapatalk 4 Lt

Darius 2015-12-01 19:23

Nusiimi apsaugą virš keleivio kojų. Atsisuki ją, rasi ventiliatoriaus dangtelį,atjungsi jungtį ir jį irgi atsisuksi, tada rasi ventiliatorių, taipogi jį reikia atsukti ir išsiėmęs ant ašelių iš galų papurkš ar įlašink tepalo. Paskui viską surenki ir tvarka.

Arturcik 2015-12-02 21:04

O kame gali but problema neskaitant to ventilatoriaus? Nes cypimas paneles vidury :/ o ventilatoriaus tai kai tikrinau veike be jokiu pasalyniu garsu

FUN500 2015-12-02 21:35

Tu ventiliatoriu tikrinai ant maksimaliu apsisukimu, o ten jis skirtingais greiciais dirba ir cypia. Guolis ten sausas ir pradeda cypti. Turejau tokia beda, sutepiau kaip kolega pasiule

vampyras 2015-12-02 21:37

Ventiliatorius, filtras, sklendes, pasalinis kunas sistemoje pvz lapas.

kesha 2015-12-02 21:43

Citata:

Pradžioje rašė Arturcik (Post 411509)
O kame gali but problema neskaitant to ventilatoriaus? Nes cypimas paneles vidury :/ o ventilatoriaus tai kai tikrinau veike be jokiu pasalyniu garsu

Galit juoktis,bet anksciau turetam merse buvau rades sudziuvusia ziurke...Kazkas turejo irgi ieskot cypimo priezasties..Woohaaha

arturas84 2015-12-16 00:45

Pas mane irgi neseniai buvo tas pats. Lygtai cype is prietaisu paneles. Bet cype nepastoviai, tik vaziuojant per nelygumus, net ir per pacius maziausius. Negalejau suprasti is kur ejo garsai. Issiemiau pelenine, CD keitikli, Commanda, apdaila, klimato komtrole. Beliko tik visa panele nuimti :) aciu Dievui to nepadariau :) vaziuodamas pats, tikrindamas su skirtingais zmonemis ir klausdamas ju nuomones taip ir nesupratau is kur tas cypimas ikyrus. Aisku viska isemus, jis tik sustiprejo. Kol man nedasilo nuimti apsaugos nuo peciuko ventiliatoriaus po bardacioku. Nuo to laiko cypimas pasidare pastovus ir dabar jau buvo tiksliai aisku is kur eina garsas. Matyt kol stovi apsauga, garsas keliauja per visa ventiliacine sistema ir taip suklaidino. Nusiemiau ventika ir patikrinau. Jis cype pagrinde tik ji sukiojant ir vartant. Tai papurskiau i guoliuko lizda ir ant asheles auksciau tefloninio tepalo. Jis labai skvarbus. Dar pagainiojau ir pastaciau. Jau savaite vaziuoju. Garsai dingo ;) tik turejau smagaus laiko be reikalo viska ardydamas :)

Darius 2015-12-16 06:56

O ką mes tau sakėm? Sėkmės


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.