MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Varva tepalas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14243)

justinasm 2014-03-18 14:38

Varva tepalas
 
Sveiki,

auto MB W211 E320 CDI, 2003-06

kuri laika pastebejau, kad kur pastovi masina, ten privarveje tepalo buna, garaze irgi bala susidarius. Apsaugas nusiemiau is apacios paziuret, bet nelabai radau saltini, bet kazkur is salono puses, nes net deze apibegus (dezes tepalai tvarkoj, neseniai tikrinau/keiciau).

Vienas meistras, kuris mercedes uzsiima, per telefona isbure man, kad bus ausintuvas - 1000lt su detalem ir darbais. Sako cia sitiem 320cdi taip buna.

Gal kas pakomentuosit? Niekur nerandu info apie tokius dalykus.

alteroja 2014-03-18 15:51

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 320713)
Sveiki,

auto MB W211 E320 CDI, 2003-06

kuri laika pastebejau, kad kur pastovi masina, ten privarveje tepalo buna, garaze irgi bala susidarius. Apsaugas nusiemiau is apacios paziuret, bet nelabai radau saltini, bet kazkur is salono puses, nes net deze apibegus (dezes tepalai tvarkoj, neseniai tikrinau/keiciau).

Vienas meistras, kuris mercedes uzsiima, per telefona isbure man, kad bus ausintuvas - 1000lt su detalem ir darbais. Sako cia sitiem 320cdi taip buna.

Gal kas pakomentuosit? Niekur nerandu info apie tokius dalykus.

Tai kad aušintuvas stovi praktiškai priekyje variklio ir būna, kad viduje prakiursta, tada tepalas į antifrizą patenka. O jei per jo tarpinę praleidžia tepalą tai ją pasikeiti ir toliau važiuoti. Detalės kodas A6111840280. Reikėjo visur švariai išsivalyti, užkurti ir žiūrėti pro kur leidžia. Jei tik gale praleidžia, tai gal galvos tarpinė pramušta,salnikas galinis dar. Bet čia reikia gerai patikrinti, o ne spėti. Bent mes, tai prakiurus aušintuvui, jį užsandarindavom, išplaudavom antifrizo sistemą ir viskas. Bet jei į lauką varo tepalą, tai gali būti aušintuvo tarpinė, kurios pakeitimas tikrai nekainuoja 1000lt...

Tomskis 2014-03-18 16:33

jei nuo dezes varva, tai per galini salnika gali but.

justinasm 2014-03-18 22:58

Dekui uz atsakymus.

Nuveziau sale darbo i paprasta servisiuka ir ten viska man surado. Pasirodo, kad tepalo pas mane niekur neleidzia, bet mano mersas - tikras varveklis :D kuro slangute prakiurus ir ausinimo skyscio tos sakotos slangos vienoj vietoj chamutas nebesilaike, tai bego ir kuras, ir ausinimo skystis. Atrode baisu, bet issisukau labai pigiai :D

brasil181 2014-03-19 06:57

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 320825)
Dekui uz atsakymus.

Nuveziau sale darbo i paprasta servisiuka ir ten viska man surado. Pasirodo, kad tepalo pas mane niekur neleidzia, bet mano mersas - tikras varveklis :D kuro slangute prakiurus ir ausinimo skyscio tos sakotos slangos vienoj vietoj chamutas nebesilaike, tai bego ir kuras, ir ausinimo skystis. Atrode baisu, bet issisukau labai pigiai :D

skaityk o butu padure ant stuka litu :)

justinasm 2014-03-19 09:51

Citata:

Pradžioje rašė brasil181 (Post 320832)
skaityk o butu padure ant stuka litu :)

nu va, kaip man pasiseke :vairuot:

alteroja 2014-03-19 11:13

galėtum dar ir atitinkamoje temoje paviešinti to meistriuko-svolačiuko kontaktus, kad daugiau vargšelių nepasimautų.

vytas85 2014-03-19 11:20

prie ko tas meistras svolacius?jam tik telefono pasake jog gali buti ausintuvas,nes jis net nemate tos masinos,tai nereiskia jog jis butu keites ta ausintuva ir paemes 1000lt.gal butu rades ta pacia beda uz 10lt.

alteroja 2014-03-19 11:36

Citata:

Pradžioje rašė vytas85 (Post 320874)
prie ko tas meistras svolacius?jam tik telefono pasake jog gali buti ausintuvas,nes jis net nemate tos masinos,tai nereiskia jog jis butu keites ta ausintuva ir paemes 1000lt.gal butu rades ta pacia beda uz 10lt.

prie to, kad žinodamas, kad priekyje stovi tas aušintuvas buria, kad jis kaltas, nors gale variklis skysčius leidžia. ir jei jis į išorę leidžia skysčius, tai tik tarpinė gali būt kalta. tai bet kokiu atveju negali tokios krūvos pinigų kainuoti toks remontas.

justinasm 2014-03-19 11:54

Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad Vilniuje normaliu meistru nera... Jei sutvarko, tai salone kapitalinio valymo reikia, nes viskas tepaluota, isterliota ir pan.
O to zmogaus as neviesinsiu, nes jis man tik pabure skambucio metu. Gal ne viska isgirdo telefonu, uzsicinkino ties tepalas varva ir skele ta savo diagnoze, kas jam dazniausiai papuola situose mersuose.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.