MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 neuzsirakina kuro bakas su signalizacijos pultu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=440)

Pacan 2008-04-16 17:11

W210 neuzsirakina kuro bakas su signalizacijos pultu
 
w210 neuzsirakina kuro bakas su signalizacijos pultu, signalizacija atskirai nuo rakto. Su raktu uzsirakina. Kame gali but problema?

dyzelis 2008-04-16 20:28

jei gamyklinis centrinis rakina, ikisus rakta (mechaniniu budu) tai is merso viskas normaliai, reik ziureti pacia signalizacija, o pries tai rakino?

Pacan 2008-04-18 18:18

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 5700)
jei gamyklinis centrinis rakina, ikisus rakta (mechaniniu budu) tai is merso viskas normaliai, reik ziureti pacia signalizacija, o pries tai rakino?

vakar buvau nuvares, tai viska padare kad normaliai uzsidarinetu. Signalizacija kitaip prijunge.

Hamas 2008-04-27 18:19

Citata:

Pradžioje rašė Pacan (Post 5830)
vakar buvau nuvares, tai viska padare kad normaliai uzsidarinetu. Signalizacija kitaip prijunge.

siaip pas mane irgi tas pats, pas teva, jei neklystu - irgi, cia matyt yra koks mersu kabliukas (bet, panasu, kad pataisomas), bet kai mano signe dar turi savybe ir akuma iskrovinet, tai naudoju tik rakta ir nematau problemu :)

arbuzas 2008-04-27 18:55

Citata:

Pradžioje rašė Pacan (Post 5830)
vakar buvau nuvares, tai viska padare kad normaliai uzsidarinetu. Signalizacija kitaip prijunge.

Siaip tai manau daugelis noretu pamatyti tvo W210 stambiu planu nuotraukoje :) Nes toj mazytej matyt,kad kazkoks nepaprastas. Ten AMG slenksciai?

Pacan 2008-04-28 19:54

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 6126)
Siaip tai manau daugelis noretu pamatyti tvo W210 stambiu planu nuotraukoje :) Nes toj mazytej matyt,kad kazkoks nepaprastas. Ten AMG slenksciai?

ten ne mano, mano paprastas Elegance:).

o del signalges, tai jeigu iskrovineja akuma reiskia netinkamai pajungta. o kad uzsirakinetu bakas irgi reikia kitaip signalkes laidus tinkamai pajungt ir viskas bus ok:)

Andriukas 2008-04-28 19:57

Citata:

Pradžioje rašė Pacan (Post 6157)
ten ne mano, mano paprastas Elegance:).

o del signalges, tai jeigu iskrovineja akuma reiskia netinkamai pajungta. o kad uzsirakinetu bakas irgi reikia kitaip signalkes laidus tinkamai pajungt ir viskas bus ok:)

Na gali buti ir pats bako dangtelio centrinio varikliukas sugedes...

madomait 2008-05-28 13:50

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 6160)
Na gali buti ir pats bako dangtelio centrinio varikliukas sugedes...

Šiaip tokia problema aš turėjau w202, reikėjo išardyti ir pakeisti tokia plasmasine dėtallyte, w210 visakas bus taip pat net neabėjoju, o varikliukas nebturėtu buti perdeges, nes jo ten ir nėra, ten yra vakuuminė sistema kuri netikiu, kad bus sugedusi, jei visa kita veikia.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.