MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 remontas/serwisas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22151)

zeniok30 2018-11-21 12:29

W211 remontas/serwisas
 
Sveiki, patarkite kur geriausia kainos/kokybes santykis remontuoti auto. Ar tik autorizuotam serwise, ar rekomenduotume kita. Laukia nemaza investicija su vaziuokle. Gyvenu Vilniuje.

Tombikas 2018-11-21 22:49

Citata:

Pradžioje rašė zeniok30 (Post 510467)
Sveiki, patarkite kur geriausia kainos/kokybes santykis remontuoti auto. Ar tik autorizuotam serwise, ar rekomenduotume kita. Laukia nemaza investicija su vaziuokle. Gyvenu Vilniuje.



Rimo servisas Vilniuje prie vingio kino teatro, tvarkingai ten, be makaronu kabinimo!

KK 2018-11-22 14:05

Tvarkiau Rimo servise viskas pasirodė gerai ir operatyviai.

PS: Viena kas užkliuvo, kad meistrai rūko viduje po visa patalpa kur vyksta darbai, nesuprantamas man dalykas...0

pucenas 2018-11-22 14:12

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 510594)
Tvarkiau Rimo servise viskas pasirodė gerai ir operatyviai.

PS: Viena kas užkliuvo, kad meistrai rūko viduje po visa patalpa kur vyksta darbai, nesuprantamas man dalykas...0

Ir tada pasiimi masina prismirdusia rukalu/tepalo misinio kvapu. Nes kaip dazniausiai laiko langa masinos atidaryta...

zeniok30 2018-11-22 21:40

W211
 
Tvarkiau si karta MB Workshop. Kaip apie si servisa nuomones? Kadangi cia mano pirmas MB, tai nezinojau kur varyti auto. Bendrauja graziai, bet ar kaina ne per didele....sumokejau uz viska 1500e.

Rykštė 2018-11-22 22:34

Citata:

Pradžioje rašė zeniok30 (Post 510660)
Tvarkiau si karta MB Workshop. Kaip apie si servisa nuomones? Kadangi cia mano pirmas MB, tai nezinojau kur varyti auto. Bendrauja graziai, bet ar kaina ne per didele....sumokejau uz viska 1500e.

Airmatic ar paprasta? Jei paprasta,tai vai vai vai kaip brangu.

justinasm 2018-11-23 07:43

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 510594)
Tvarkiau Rimo servise viskas pasirodė gerai ir operatyviai.

PS: Viena kas užkliuvo, kad meistrai rūko viduje po visa patalpa kur vyksta darbai, nesuprantamas man dalykas...0

Man pas Rima atrodo, kad jie ties 124 mersu nustojo tobulet ir viskas, kas yra naujesnio - neikertama. Pvz darant eilini aptarnavima po to pats turi kompe nusistatinet, kad buvo atlikta. Kas su elektronika - isvis baidosi. Nzn ar jie kompu neturi ar kas jiem yra, bet be tepalu keitino jiem visi kiti darbai nepatrauklus. Nors taip butu malonu pas juos tvarkytis, nes atrodo geri zmones

utiutiu 2018-11-23 08:08

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 510691)
Man pas Rima atrodo, kad jie ties 124 mersu nustojo tobulet ir viskas, kas yra naujesnio - neikertama. Pvz darant eilini aptarnavima po to pats turi kompe nusistatinet, kad buvo atlikta. Kas su elektronika - isvis baidosi. Nzn ar jie kompu neturi ar kas jiem yra, bet be tepalu keitino jiem visi kiti darbai nepatrauklus. Nors taip butu malonu pas juos tvarkytis, nes atrodo geri zmones

Man ten keite kazkada viena detale . Tai tarpusavy meistrai vienas kita siuntinejo. Vienam vkitas vis trukde, o tas mandagiai "prase" atsikabint :D
Num keistokai atrodo is salies:xx:

zeniok30 2018-11-24 12:10

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 510671)
Airmatic ar paprasta? Jei paprasta,tai vai vai vai kaip brangu.

Airmatic pakaba. Dariau: Variklio aptarnavima (alyvos su visais filtrais, iskaitant salono keitimas), keiciau greiciu dezes karteri ir alyva gr. dezes, tvarke priekini zibinta (keistas blokelis, devetas 150e), generatoriaus dirzo guoliai 2vnt., alsuoklis, vakuumo pompos tarpinės, alyvos korpuso+ausinimo tarpines, galiniai plaukiojantys, priekinius apatinius šarnyrus abeju pusiu, priekinis k.p. antgalis, priekinius abeju pusiu stabilizatoriu traukes, ausinimo skystis, duslintuvo virinimas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.