MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   MB1 Forumas (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Del keiksmazodziu forume (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6680)

samagonas 2011-03-05 23:31

Del keiksmazodziu forume
 
Kaip ash galejau praleisti,savo brangaus Kolegos Gimtadieni ? :geda: Sveikinu Tave su Gimimo Diena :ploja::metal::pepsi::sirdys::ralis::vynas: (gimtadienis jauchiu ne tavo,- bet nesvarbu,- svarbu pasveikinau ) :xx::xx::xx:
P.S aplamai,-cenzura tai kvailyste.Sedzhiu vienam forume jau 6 metai,tai ten irgi buvo cenzura.bet su laiku zhmones atsisijojo ir liko tik seni vilkai,ir nesvarbu,kaip ishreishki savo minti, niekas net demesio nebekreipia,- papraschiausiai jei pats pradesi jau zhiauriai poshlinti, tai pasirodysi,kaip koks BYDLA, ir viskas. O mano kaime net per tv vienas kita organais shiaria ir tai yra normalu,- nereikia kreipti demesi i visus marazmus ir vsio :)

sharrasitto 2011-03-05 23:40

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134611)
Kaip ash galejau praleisti,savo brangaus Kolegos Gimtadieni ? :geda: Sveikinu Tave su Gimimo Diena :ploja::metal::pepsi::sirdys::ralis::vynas: (gimtadienis jauchiu ne tavo,- bet nesvarbu,- svarbu pasveikinau ) :xx::xx::xx:
P.S aplamai,-cenzura tai kvailyste.Sedzhiu vienam forume jau 6 metai,tai ten irgi buvo cenzura.bet su laiku zhmones atsisijojo ir liko tik seni vilkai,ir nesvarbu,kaip ishreishki savo minti, niekas net demesio nebekreipia,- papraschiausiai jei pats pradesi jau zhiauriai poshlinti, tai pasirodysi,kaip koks BYDLA, ir viskas. O mano kaime net per tv vienas kita organais shiaria ir tai yra normalu,- nereikia kreipti demesi i visus marazmus ir vsio :)

Absoliuciai uz tokia nuomone. :)

samagonas 2011-03-05 23:49

Del keiksmazodziu forume
 
Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 134612)
Absoliuciai uz tokia nuomone. :)

Dekui uzh palaikyma :aciu: O gal pabandom forume padaryti savaite be cencuros ? (aplamai tai man baisiausia,kai kazhkas,kazhka draudzhia), o tada ir bus matyti, ar zhmogai supranta ka sako, ar reikia juos drausminti :)
P.S pas mane nuo pirmadienio ir taip jau greiti apriboja nuo 120 iki 110km/h. su potekste,kad zhmones sutaupys daugiau pinigu, tokiu atveju man norisi paimti kalasha,ir irodyti visiems istatymu kurejams,kad mano pinigines storis,tai mano asmeninis reikalas :)

vampyras 2011-03-06 02:11

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134613)
Dekui uzh palaikyma :aciu: O gal pabandom forume padaryti savaite be cencuros ? (aplamai tai man baisiausia,kai kazhkas,kazhka draudzhia), o tada ir bus matyti, ar zhmogai supranta ka sako, ar reikia juos drausminti :)
P.S pas mane nuo pirmadienio ir taip jau greiti apriboja nuo 120 iki 110km/h. su potekste,kad zhmones sutaupys daugiau pinigu, tokiu atveju man norisi paimti kalasha,ir irodyti visiems istatymu kurejams,kad mano pinigines storis,tai mano asmeninis reikalas :)

tai gal man nebeziureti tau tinkamo 320cdi gal uzteks kokio 200 cdi :D
bene 20 masinu siandiena, ne vienos kur nebutu apgaules :D

Edgis 2011-03-06 11:24

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134611)
Kaip ash galejau praleisti,savo brangaus Kolegos Gimtadieni ? :geda: Sveikinu Tave su Gimimo Diena :ploja::metal::pepsi::sirdys::ralis::vynas: (gimtadienis jauchiu ne tavo,- bet nesvarbu,- svarbu pasveikinau ) :xx::xx::xx:
P.S aplamai,-cenzura tai kvailyste.Sedzhiu vienam forume jau 6 metai,tai ten irgi buvo cenzura.bet su laiku zhmones atsisijojo ir liko tik seni vilkai,ir nesvarbu,kaip ishreishki savo minti, niekas net demesio nebekreipia,- papraschiausiai jei pats pradesi jau zhiauriai poshlinti, tai pasirodysi,kaip koks BYDLA, ir viskas. O mano kaime net per tv vienas kita organais shiaria ir tai yra normalu,- nereikia kreipti demesi i visus marazmus ir vsio :)

Ačiū už sveikinimus:) Gimtadienis mano tik nukeltas buvo iš kovo 1 į kovo 5, juk vidury savaitės nešvęsi:D Cenzūrą įvedžiau ne aš, tasiyklės tokios:) Padaryti nieko negaliu ir taip atlaidžiai žiūrim, visus blia ir pan praleidžiam:wave:

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 134612)
Absoliuciai uz tokia nuomone. :)

Nuo to, kad keiksės kažkas pasikeistų? Forumą irgi paskaito valstybinės institucijos, mums bėdų nereikia:wave:

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134613)
Dekui uzh palaikyma :aciu: O gal pabandom forume padaryti savaite be cencuros ? (aplamai tai man baisiausia,kai kazhkas,kazhka draudzhia), o tada ir bus matyti, ar zhmogai supranta ka sako, ar reikia juos drausminti :)
P.S pas mane nuo pirmadienio ir taip jau greiti apriboja nuo 120 iki 110km/h. su potekste,kad zhmones sutaupys daugiau pinigu, tokiu atveju man norisi paimti kalasha,ir irodyti visiems istatymu kurejams,kad mano pinigines storis,tai mano asmeninis reikalas :)

Su tokiu pasiūlymu gali kreiptis į mūsų gerbiamą adminą, MB1, mažu susigundys padaryti tokią savaitę:xx:

Lengvas 2011-03-06 11:39

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 134658)

Nuo to, kad keiksės kažkas pasikeistų? Forumą irgi paskaito valstybinės institucijos, mums bėdų nereikia:wave:

ir ka tos valstybines institucijos? ne siaures korejoj gyvenam kad tokia cenzura butu.

Edgis 2011-03-06 11:44

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 134667)
ir ka tos valstybines institucijos? ne siaures korejoj gyvenam kad tokia cenzura butu.

Klausykit kolegos, jūs argumentuotai įrodykit, kad keiksmažodžių vartojimas naudingas kažkokiu tai mistiniu būdu. Kam nuo to geriau, kad vieni kitus siuntinėsim pypt ar kiekvienam poste vietoj kablelių bus po kitą „gražų“ rusišką žodelį iš b raidės? Taisyklės yra taisyklės, nepatinka jos, kreipkitės į adminą. Kaip Arbūzas pasakytų: koniec sviazi:)

sausainius 2011-03-06 12:03

nzn, cia pirmas forumas kur negalim pasikeikt kartais :D kiek esu dalyvis kituose.
nei cia keiktis gerai, nei grazu. Bet kad jau per daug pedantishkai i tai ziurima tai faktas :D

Lengvas 2011-03-06 12:13

nesakau kad gerai keiktis, bet bachurai esam, visko nutinka :) ne mamu klubas juk :D

sausainius 2011-03-06 12:30

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 134695)
nesakau kad gerai keiktis, bet bachurai esam, visko nutinka :) ne mamu klubas juk :D

+1
mes galim pakelt ta keiksmazodziu nashta!!!!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.