MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   MB1 Forumas (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Reklamos trukdo naršyti forume su planšete, padekit! (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11718)

Apple 2013-02-20 19:15

Reklamos trukdo naršyti forume su planšete, padekit!
 
Gerb. mb1, naršant forume su planšete, dešinėje esančios reklamos uždengia dalį forume esančio teksto, taip pat rašant postus yra beveik visisškai uždengtos šypsenėlės. Nemanau, kad reklamos yra šio forumo esmė, taigi aš manau, kad šį bugą reikia šalinti, nes kuo toliau, tuo daugiau bus narių naršančių su planšetėm ar telefonais. Gal tas reklamas galima numesti į apačią? Jos vistiek niekam neaktualios ir neįdomios. Mes gi aukojame pinigus forumo išlaikymui, tai gal jas išviso galima išjungti? Jei mažai suaukotų pinigų, tai gal verta rinkti didesnę sumą?

Ką kitinariai galvojate?

MBD 2013-02-20 19:27

Jo, mane irgi jau uzkniso tos reklamos.

Tomskis 2013-02-20 19:29

as tai senaja forumo versija naudojuos, jokiu reklamu nera

Artunas 2013-02-20 19:31

Reklama neuzknisa, uzknisa kad ji trugdo skaityt teksta planseteja. Apple teisus :good:

juozavas 2013-02-20 19:35

Tikrai pastebėjau, ir kai prisijungi prie forumo, net nesimato viršutiniam meniu "Atsijungti" mygtuko!

mb1 2013-02-23 12:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 255541)
Gerb. mb1, naršant forume su planšete, dešinėje esančios reklamos uždengia dalį forume esančio teksto, taip pat rašant postus yra beveik visisškai uždengtos šypsenėlės. Nemanau, kad reklamos yra šio forumo esmė, taigi aš manau, kad šį bugą reikia šalinti, nes kuo toliau, tuo daugiau bus narių naršančių su planšetėm ar telefonais. Gal tas reklamas galima numesti į apačią? Jos vistiek niekam neaktualios ir neįdomios. Mes gi aukojame pinigus forumo išlaikymui, tai gal jas išviso galima išjungti? Jei mažai suaukotų pinigų, tai gal verta rinkti didesnę sumą?

Ką kitinariai galvojate?

Pabandysim sita klausima kazkaip isspresti.

Dekui.

ldalius 2013-02-23 12:28

bent jau su namų kompu naudojuosi mozila firefox pasileidęs reklamų blokavimo programėlę adblock plus ir jokių reklamų nematau

woodoooo 2013-02-23 13:36

taip man ir taspats narsant telefone.

mb1 2013-03-02 12:27

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 255541)
Gerb. mb1, naršant forume su planšete, dešinėje esančios reklamos uždengia dalį forume esančio teksto, taip pat rašant postus yra beveik visisškai uždengtos šypsenėlės. Nemanau, kad reklamos yra šio forumo esmė, taigi aš manau, kad šį bugą reikia šalinti, nes kuo toliau, tuo daugiau bus narių naršančių su planšetėm ar telefonais. Gal tas reklamas galima numesti į apačią? Jos vistiek niekam neaktualios ir neįdomios. Mes gi aukojame pinigus forumo išlaikymui, tai gal jas išviso galima išjungti? Jei mažai suaukotų pinigų, tai gal verta rinkti didesnę sumą?

Ką kitinariai galvojate?

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 256128)
taip man ir taspats narsant telefone.

Pabandykit apacioje persijungti i senaji stiliu, dabar kaip tik narsau su tablete jokiu problemu, gal net ir to tapatalk nereikia :mastau:

Apple 2013-03-02 13:47

Citata:

Pradžioje rašė mb1 (Post 257486)
Pabandykit apacioje persijungti i senaji stiliu, dabar kaip tik narsau su tablete jokiu problemu, gal net ir to tapatalk nereikia :mastau:

man labai labai nepatinka senojo stiliaus išvaizda :( o šito sutvarkyti neimanoma?

mb1 2013-03-02 14:21

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 257498)
man labai labai nepatinka senojo stiliaus išvaizda :( o šito sutvarkyti neimanoma?

Bandysiu tapatalk pilnai sutvarkyt, ziuresim kaip tada, senasis stilius tik siaip, kaip greitas problemos sprendimas, kas negali pakesti reklamos ;)

MBLORINSER 2013-03-02 15:18

Ko truksta tapatalk? nes atidarius mb1.lt telefone išmeta kad šis puslapis turi tapatalk, bet ten as mb1.lt nerandu.

Apple 2013-03-02 16:56

Ir pas man tapatalk'as neranda mb1

vanix 2013-03-02 17:51

nzn, man netrukdo jokios reklamos narsyt ir is telefono ir is planseto. Narsau visada per Opera Mobile, bet ir bandziau standartiniame brauzeryje, viskas ok. Bandykit gal kraut pilna foruma versija, o ne skirta mobiliems. Turetu but tokia opcija narsykles nustatymuose. Aplamai tos mobilios puslapiu versiju nepatogios ir apkarpytos.

http://i47.tinypic.com/35hk2v4.jpghttp://i47.tinypic.com/aw5ojt.jpg

juozavas 2013-03-02 18:06

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 257555)
nzn, man netrukdo jokios reklamos narsyt ir is telefono ir is planseto. Narsau visada per Opera Mobile, bet ir bandziau standartiniame brauzeryje, viskas ok. Bandykit gal kraut pilna foruma versija, o ne skirta mobiliems. Turetu but tokia opcija narsykles nustatymuose. Aplamai tos mobilios puslapiu versiju nepatogios ir apkarpytos.

http://i47.tinypic.com/35hk2v4.jpghttp://i47.tinypic.com/aw5ojt.jpg

Tai pažiūrėk dabar, viršutiniam meniu, juosta ir pasibaigia sulig "Ieškoti" mygtuku, o kur "greitos nuorodos" ir "Atsijungti" ?

vanix 2013-03-02 18:18

nebutina mano pakeislelius cituot.
Viskas yra. Jokios reklamos netrukdo.

atsijungti
http://i50.tinypic.com/21littc.jpg

greitos nuorodos
http://i50.tinypic.com/e7cnb9.jpg

Sakau narsykit ne per mobilia versija forumo, o pilna, skirta paprastiems kompams

juozavas 2013-03-02 21:13

Vistiek nesuprantu, kaip tu nematai skirtumo. Pažiūrėk kaip rodo prisijungus iš kompo (8 mygtukai viršuje) ir kiek iš tabletės - kalbu apie viršutinę mėlyną juostą.

Tomskis 2013-03-02 21:17

prisijungi senu stilium, ir nesuki pautu, pranesimai tai tie patys. o jei labai jau kiausai spaudzia, tai gali nesijungt per telefona, prisijungsi per normalu kompa namie ar darbe, galima pagalvot kad numirsi be forumo

juozavas 2013-03-02 21:47

Aš tai išvis planšetės neturiu :xx: tik sakau, ką pastebėjau kai iš kieno nors prisijungiu.

vanix 2013-03-03 02:54

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 257606)
Vistiek nesuprantu, kaip tu nematai skirtumo. Pažiūrėk kaip rodo prisijungus iš kompo (8 mygtukai viršuje) ir kiek iš tabletės - kalbu apie viršutinę mėlyną juostą.

nu tai tas pats, beveik, 7 mygtukai, o astuntas "atsijungti" puslapio apacioje.

Arturas 2013-03-03 08:13

Sitas forumas neturi mobilios versijos

lisas 2013-03-03 11:37

Ir man desiniam kampe uzdengia dali teksto.kompo nenaudoju o kaip naudotis su ipadu senaja forumo versija nezinau

Tomskis 2013-03-03 11:39

pacioj forumo apacioj yra pasirinkti stiliu

Apple 2013-06-12 15:43

Laba diena, MB1, noreciau pasiteirauti, kada gi pagaliau pajudes reikalais su forumo narsymu planceteje ir mob telefone? Nes jau nemazai laiko praejo, o kaip patogiai negalejau lankytis forume, taip iki siol negaliu. Ar bus daromi kokie nors pakeitimai del reklamu ar ne? Jei uzmirsta tema, tai primenu, kad narsant plancete ir mob telefonu dalis teksto yra uzdengiama visiskai neaktualiomis reklamomis.

Lauksiu komentaru, aciu!

FUN500 2013-06-12 15:45

:D o as galvojau cia man vienam gliucina ipadas :D

Artunas 2013-06-12 19:35

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 275661)
:D o as galvojau cia man vienam gliucina ipadas :D

Idomiausia kad kai naudoju pada Lenkijoi, teksta dengia nelabai man aktualios lenkiskos reklamos :)

pucenas 2013-06-12 19:46

O kodel man nei plancetei nei telefone jokiu reklamu viskas ciki piki :)

lisas 2013-06-12 19:49

Man taip pat uzdengia dali teksto

lisas 2013-06-12 19:52

1 Attachment(s)
Va kaip rodo

Tomskis 2013-06-12 20:04

yra du variantai

1. Rinkti pinigus problemos sprendimui :D
2. Isijungti sena stiliu

Apple 2013-06-12 20:11

Kokius dar pinigus? kad isjungti reklama reikia pinigu? Ko gero viena mygtuka paspausti pakanka. Ar cia is tos reklamos MB1 tukstancius uzdirba ir mes veltui aukojam?

eSaS 2013-06-12 20:12

ir man taip buna,ber retokai. nzn bet man atrodo kad buna bent man kai ikelia kasnors fotke ir kol ja uzkrauna ir sumazina ji buna pilnu dydziu ir toks gliukas gaunasi

Tomskis 2013-06-12 20:14

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 275707)
Kokius dar pinigus? kad isjungti reklama reikia pinigu? Ko gero viena mygtuka paspausti pakanka. Ar cia is tos reklamos MB1 tukstancius uzdirba ir mes veltui aukojam?

kiek mes paaukojam, tai tris metus uzteks foruma islaikyt, bet cia situacija kita :) Per metus laiko nesugebejo padaryt, tai matyt lesu truksta . Nors jau vien is reklamos galetu isgyvent forumas.

Naudokit sena stiliu

vampyras 2013-06-12 20:15

neprofas bet uztektu jaigu reklamos vieta width="380" paverstu i procentus pvz: width="20%" tada browseris prisitapatintu prie moniko dydzio :)

xrs 2013-06-12 20:34

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 275712)
neprofas bet uztektu jaigu reklamos vieta width="380" paverstu i procentus pvz: width="20%" tada browseris prisitapatintu prie moniko dydzio :)

Pacios reklamos turi savo ploti ir ju nesusiaurinsi. Per kompa ziurint susiaurinus labiau langa, reklama lenda po tekstu. Mobilios narsykles matyt ne iki galo isdirbtos tuo klausimu, taip kad pati forumo sablona priderint bus sudetinga. Tuo labiau, kad visu telefonu ir planseciu ekranai skirtingo dydzio/rezoliucijos. Nors ant mano telefono ziurint su standartine androido narsykle reklamos kaip ir beveik savo vietose stovi.

Klausimas butu kodel nepavyksta tapatalk paleisti forumui.
http://tapatalk.com/activate_tapatal...ugin=vbulletin
Pluginas kaip ir yra, instrukcijos kaip paleist irgi. Jei kazkokios konkrecios bedos su plugino paleidimu, tai galeciau galbut pagelbet. Istiesu net nezinau, kas cia su admino teisem sedi forume :)

Apple 2013-06-12 20:38

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 275710)
kiek mes paaukojam, tai tris metus uzteks foruma islaikyt, bet cia situacija kita :) Per metus laiko nesugebejo padaryt, tai matyt lesu truksta . Nors jau vien is reklamos galetu isgyvent forumas.

Naudokit sena stiliu

Senas stilius "polny atstoj" man sitas labai patinka, tik naudotis juo ne su kompu - hemarojus ir po biski jau tas pradeda besinti.

P.S. O xrs teisus, susiaurinus per kompa irgi uzdengia teksta. Tai isvis junkt lauk sonines reklamas, palikti tik virsuj kur tos MB dalys milijona metu jau sedi.

Tomskis 2013-06-12 21:12

aha isjungs jis tau :D tada siemet jau 1000lt reiks surinkt forumo islaikymui :)

Apple 2013-06-12 21:21

Tai gal geriau surinkti didesne pinigu suma ir nebematyti tu nervuojanciu, niekam nereikalingu reklamu?

Sita foruma megstu vien del jo novatoriskos isvaizdos lyginant su visai kitais senais forumais. Ir vien del tos priezasties niekada nejungsiu seno stiliaus. Arba ateis diena kai reklamos bus sutvarkytos arba isvis isimtos arba burbesiu cia kasdiena kol daknisiu adminus ir savininkus.

Tomskis 2013-06-12 21:28

o as nauduojuos senu stiliu nes jis man labai patinka, o naudojuos siuo forumu, nes man irgi patinka :) bet palaikau minti, kad viskas turi veikt tvarkingai. Pinigai mokami adminui uz darba, tegu dirba

mb1 2013-06-15 13:57

Visos reklamos isimtos.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.