MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Dingsta trauka (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11124)

Evho 2012-11-24 18:13

Dingsta trauka
 
Sveiki,retkarčiais būna taip,kad bet kokiu metu gali dingti automobilio trauka.
Tarkime važiuoju į kalną ir spaudžių gazą iki pat galo,tačiau toks jausmas lyg nieko nebūtų,nors bėgis žemesnis.
Dažnai taip įvyksta važiuojant ilgais atstumais,bet kai užgesini automobilį,tai praeina šis šposas.
Turbina lyg ir girdis,kad šnypščia,kas gali tai būt.
W203 2.2 CDI mechaninė pavarų dėžė 2001 metai.

Apple 2012-11-24 18:55

Citata:

Pradžioje rašė Evho (Post 241465)
Sveiki,retkarčiais būna taip,kad bet kokiu metu gali dingti automobilio trauka.
Tarkime važiuoju į kalną ir spaudžių gazą iki pat galo,tačiau toks jausmas lyg nieko nebūtų,nors bėgis žemesnis.
Dažnai taip įvyksta važiuojant ilgais atstumais,bet kai užgesini automobilį,tai praeina šis šposas.
Turbina lyg ir girdis,kad šnypščia,kas gali tai būt.
W203 2.2 CDI mechaninė pavarų dėžė 2001 metai.

variklio oro filtras.

Dgl 2012-11-25 10:33

Citata:

Pradžioje rašė Evho (Post 241465)
Sveiki,retkarčiais būna taip,kad bet kokiu metu gali dingti automobilio trauka.
Tarkime važiuoju į kalną ir spaudžių gazą iki pat galo,tačiau toks jausmas lyg nieko nebūtų,nors bėgis žemesnis.
Dažnai taip įvyksta važiuojant ilgais atstumais,bet kai užgesini automobilį,tai praeina šis šposas.
Turbina lyg ir girdis,kad šnypščia,kas gali tai būt.
W203 2.2 CDI mechaninė pavarų dėžė 2001 metai.

Tevu su audi a4 tapati beda prie vesaus oro. Varijantai gali but matuokle,gali but iterkuleris keuras, dar gali but kad katalizatorius usikises, egr vostuvas irgi gali but, zodziu belekas. Jai girdi kaip turbina snypscia patariu interkulerio slangas apziuret.Jai isiaikinsi butinai pranesk kas buvo

Tomskis 2012-11-25 10:54

pasiziek audej prie priekinio zibinto keleivio puses ar nesupuves daviklis, daznai jis ten uzsioksiduoja visas nuo dregmes, turbinos valdymo ten kazkoks dacikas, tada pagal oru prognoze ir vaziuoja masina, man taip yra golfe IV

dvs 2012-12-01 14:12

Gal tiesiog isijungia serviso rezimas? Pas mane irgi taip buna, atrodo is niekur nieko dingsta trauka, o realiai tiesiok kompas uzfiksuoja klaida ir imeta masina i serviso rezima (limp mode). Tokiu atveju su bluetooth adapteriu nutrinu klaidas net nesustojes ir masina toliau normaliai vaziuoja. Mano atveju klaida buna del nepakankamo EGR praeinamumo arba del pedalo sensoriaus varzu/itampos nugrybavimo. Bet kokiu atveju reikia zet ka kompas rodo.

Apple 2012-12-01 16:37

Citata:

Pradžioje rašė dvs (Post 242431)
Gal tiesiog isijungia serviso rezimas? Pas mane irgi taip buna, atrodo is niekur nieko dingsta trauka, o realiai tiesiok kompas uzfiksuoja klaida ir imeta masina i serviso rezima (limp mode). Tokiu atveju su bluetooth adapteriu nutrinu klaidas net nesustojes ir masina toliau normaliai vaziuoja. Mano atveju klaida buna del nepakankamo EGR praeinamumo arba del pedalo sensoriaus varzu/itampos nugrybavimo. Bet kokiu atveju reikia zet ka kompas rodo.

Klaidų be reikalo mašina negaudo. Jei meta, reiškia yra kažkas negerai. EGR klaidos sprendimas - variklio oro filtro keitimas.

ganz 2012-12-01 16:49

As panase beda jau turiu koki pusmeti. O viskas prasidejo kai pakeiciau tepalus ir t.t.
Db pasizejau abu oro filtrai skirtingi,hmm...
Staras meta klaida:

P2038 Check component M44 (charge air cooler circulation pump). Short circuit to ground

http://i1200.photobucket.com/albums/...ganz23/lol.png

Sian kaip tik sita dalika pasikeiciau, bet vistiek karts nuo karto uzgaudau ta traukos dingima.. gal jo keisti nereikejo, o kazkas su pravodke? dazniausia kai isyla problema dingsta...:confused:

dvs 2012-12-02 09:17

Mano atveju dingus traukai atsijungia ir kickdown'as, bei apsuku nekelia virs 3000rpm. O kad EGR problemos sprendimas oro filtras pirma kart girdziu, gal ir galima butu pabandyt sita varianta, nes filtras naujas, bet neoriginalus. Pirma mintis buvo valyt EGR, tas kazkiek padejo, bet vakar vaziuojant vel imete klaida.

Gadget 2012-12-02 15:11

pamegink issiplaut oro srauto matuokle. man padejo, jau kokius 3-4 menesius vazineju...

ganz 2012-12-02 23:00

Citata:

Pradžioje rašė dvs (Post 242514)
Mano atveju dingus traukai atsijungia ir kickdown'as, bei apsuku nekelia virs 3000rpm. O kad EGR problemos sprendimas oro filtras pirma kart girdziu, gal ir galima butu pabandyt sita varianta, nes filtras naujas, bet neoriginalus. Pirma mintis buvo valyt EGR, tas kazkiek padejo, bet vakar vaziuojant vel imete klaida.

Lygiai tas pats tik iki 2500rpm. Prie to pacio gaunu klaida speed/distronic visit workshop. Uzgesini-uzvedi ir problemos nera. O ka diagnostika pas jus rodo? Butu lb idomu suzinoti...

ir dar kai kas...Dazniausiai klaida uzgaudau, kai ant salto uzvedu masina, o isilus, uzgesini-uzvedi ir beda dingsta. Pagal klaida raso ziureti ta m44 pompa, kazkas trumpina su laidais, bet uzvedus salta masina 100% ta pompa, net neisijungia kol nera tam tikros temp. Tai kur tie sliekai db? :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.