MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Oficialios Naujienos... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=80)
-   -   F1 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14203)

Artunas 2014-03-15 20:28

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 320211)
dar toks mano pastebejimas,jog seniau kazkaip daugiau charizmatisku asmenybiu buvo.pilotai su savo charakteriais (sena,alesi,hiltonas,schumis,hakinnenas ir eile kitu..)kazkaip dabar tokiu asmenybiu pasigendu :)

Nes tokia komercija. Jei lenktyninkui pastoviai kalama: nelėk, nekovok nes labai gaerai 3-4 vieta, nesikarščiuok, taupyk, užleisk komandos drauga, ir t.t. Aišku kad po tokių nurodimų bičai su kiaušais bėga iš F1. Puikus to pavizdys Juan Pablo Montoya, pats mėgstamiausias paskutinių laikų mano pilotas. dėja, teko jam pabėgti, nesuprato jis tokių kovų.


Na dar Kimis aišku, šitam kiaušų trūkumo neprikiši :D Visiem kitiem reikia išdalint įklotus prieš lenktynes.

dovcreat 2014-03-16 08:54

Neblogos varžybos,Mercedes persvara nežmoniška. Na o bolidų garsas,tai kaip mano dulkių siurblio namuose.....:unreal:

alteroja 2014-03-16 09:04

siaip jo, visai nieko, ganetinai idomios. aisku noretusi to garso, bet per telika, kai dar visa seima miega ziuret man jis netrukde :D

Apple 2014-03-16 09:07

kaip suprantu sidabrine strele triumfavo. As lauksiu vakaro ir ziuresiu pakartojima :)

iMechanic 2014-03-16 12:06

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 320291)
kaip suprantu sidabrine strele triumfavo. As lauksiu vakaro ir ziuresiu pakartojima :)

Kas transliuoja LT? tv6? kazkaip nerandu info apie tai

Artunas 2014-03-16 12:07

Kaip pirmos lenktynės puse velnio, iš bendros pusės džiugina abiejų potencialių favoritų pasitraukimas iš lenktynių, tai kas be ko iš kart pagyvina sezoną. Mersai kas beko toli priekyje, bet redbulių atsilikimas netoks jau didelis, juolab kad jų mažins ne kas kitas, o Adrianas. Džiugino Boto pasirodymas, nors susivėlė atsimušdamas į sieną (ką minėjau, reiks mksimalaus meistriškumo išeinant iš posukių) bet vistiek lėkė kaip velnias, puikus jam rezultatas. Na ir aišku džiaugsmingiausias dalykas McLaren forma, bei žiauriai įspudingas jaunojo dano pasirodymas. Pirmos lenktynės legendinėje komandoje, su tiek dėmesio ir spaudimo, visiškai nepažystama technika, ir toks brandus pasirodymas. Jokios klaidelės, jokios panikos, viskas atlikta nepriekaištingai tiksliai. :vairuot: Super!
Pagaliau McLaren podiumas, ir pagal tai kad Batonas atvyko paskui, reikštu kad tai neatsitiktinumas. Aš kaifuoju :2:

Artunas 2014-03-16 12:08

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 320341)
Kas transliuoja LT? tv6? kazkaip nerandu info apie tai

TV6 visada rodydavo pakartojima.

Jo, TV6, 19 val.

alteroja 2014-03-16 12:24

williamsas manau siemet uzims praeitu metu lotus vieta. o pastarieji visai apgailetinai atrodo.nors vis tiek dar niekas neaisku, nes ketvirtadalis lenktynininku pasitrauke nuo gedimu, dar plius tas chaotiskas startas su problemomis. hamiltonui ir veteliui iskart po starto buvo nurasytos lenktynes. realiai dar turi visi pasitempti, nes be mclarenu nei viena komanda nevaziavo visiskai be problemu ir greitai.

vilfoot 2014-03-16 13:00

isijungiau formule,tai tos dvasios nelike :) kur tas formuliu gaudesys,svilpimas? toks vaizdas,kad ziuriu formule 3,kur jonusis vazinedavo :D

vilfoot 2014-03-16 13:01

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 320343)
TV6 visada rodydavo pakartojima.

Jo, TV6, 19 val.

viasat sport baltic dar rodo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.