MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

Tadass 2009-12-09 07:46

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 51615)
600lt pigiausiai vilniui


tu draugeli gal apie naujus stiklus sneki ? :)
siaip autogida pavartyk pamatysi realias kainas :)
o idejimas siauliuose zmogeliukas is stiklitos namu salygom uz 60lt ideda.
nenauja masina ir nemanau kad verta deti is salonu naujus stiklus.


Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 51643)
Pas mane W124 priekinis stiklas 100Lt + pakeitimas (galima atlikti vietoje) 100Lt... O Tadui pasirodo 200Lt už Avantgard stiklą yra daug:confused: Lai ieškosi pigiau, kai išleis n litų telefono sąskaitai ir kurui tada gausis žymiai pigiau:xx:

oi snekutis esi :) provokacijoms nera laiko. nera man itin skubus reikalas su stiklu, bet ieskaus. Kai jau bus labai prastai su stiklu, zinosiu kad yra meskuiciuose :)

Tomskis 2009-12-09 08:43

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51655)
gavus akmeni is po kaskeno ratu aini y policija. su auto numeriais. automobilio kuris paleido is po sawo ratu tau akmeni, draudimas privalo atliginti padaryta zala.

na siaip cia skaitosi kaip autoivykis, ir tokiu atveju liekat abu is jo pasisaline, kas yra baudziamoji atsakomybe. tada reiktu tau sustot, ir kviest mentus kad tas pasisalino. lygiai taip pat buvo draugeliui kai ji masina per bala aptaske, irgi eismo ivykis :)

Jexx 2009-12-09 09:59

Tai jei skaitosi autoivykis, ir ivykio kaltininkas taip ir nuvaziuoja nesustojes, o tu sustoji ir iskvieti pareigunus, pasakai to auto valst numerius... tai jam uz pasisalinima gresia nuobauda: pinigais - nuo 4000 iki 5000lt + teises vairuot atemimas nuo 36 iki 60mėn...:seile2:

Tomskis 2009-12-09 10:03

teoriskai taip, praktiskai nuo pasisalinimo atleidziamas nes jis nepastebejo ivykio, nepajaute nieko. iformini kaip paprasta ivyki ir tiek.

yamato 2009-12-09 11:01

pas mane taip pat ne NAUJA masina, dar netgi MODELIS senesnis, nei tavo, o greitu metu zadu pasikeisti priekini stikla TIK i NAUJA, nes noriu, kad ir toliau mano MB atrodytu KAIP NAUJAS, o ne nulupinetas ir aplamdytas visas ;)

Tadass 2009-12-09 12:05

zinoma dekis nauja stikla, tik jei buciau tavo merso pirkejas iskarto kiltu itarimas kodel langu numeracija skirias, ir labai abejociau tavo pasaka apie iskilusi stikla ir uzsimaniau keisti i nauja :)

Edgaras 2009-12-09 12:31

perkant 20 metu senumo masina perdaug naivu tiketis kad jinai tokia pat kaip is salono isvaziavo.

pas maniske turbut pakeista 80% kebulo detaliu :xx: beje vidury masinos siule po kilimais eina. tai greiciausiai is dvieju suvirinta.

o masina puikiai vaziuoja, nerudyja viskas ok :D

Tomskis 2009-12-09 13:12

as viena karta keiciau stikla i nauja, tai malonumas tikrai didelis, vaziuoji kaip be stiklo, zymiai geresnis matomumas. o seip kiek ziurejau tai numeracija pas visus skiriasi, bent po viena karta pas visus stiklas pakeistas, pas mane taip pat. ir nieko as blogo tame nemaciau pirkdamas masina. gerai kad pakeistas, stiklas maziau apdauzytas akmenukais

liudas777 2009-12-09 15:53

Dar nemačiau kad kas pirkadamas auto eitų ir tikrintų stiklų numerius. :D

audrius 2009-12-09 16:18

Na kaip če pasakius neina, jei perki neblogų metu auto,tai žiuri ir stikla pr Nr.:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.