MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   W208 CLK (REIKALINGA INFO) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22048)

ale67 2018-10-29 21:38

W208 CLK (REIKALINGA INFO)
 
Laba,
Esu naujas narys, todėl stipriai neskriauskit jei ne ten talpinu pranešimą ar mano tema jums netinkama:confused:

Pradėsiu nuo to, jog mersais pradėjau domėtis neseniai ir realiai keičiu markę, todėl neturiu sukaupęs tvirtos informacijos apie modelius. Konkrečiai, mane domina W208 CLK modelis. Apie silpnas vietas jau teko girdėti šį bei tą, tačiau norėtųsi išgirsti kažką rimtesnio iš entuziastų lūpų (kuris variklis patikimiausias, standartinės važiuoklės, variklio/važiuoklės modifikacijos. Realiai, domina visas.

Ačiū:wave:


:zenklas:

Rawwslt 2018-10-29 21:57

Turbut optimaliausias variantas 320 su bezdalais ir nesurudyjas :)

Man asmeniskai per senas jaigu daily car

slimas 2018-10-29 22:07

Pritariu kolegai. 3.2 su dujom. Pigiai vaziuoji ir trauka siokia tokia bent yra. Antri metai eksploatuoju sita modeli, tai per tuos du metus ir -45k km megaujausi puikiu, patvariu ir investiciju nereikalaujanciu automobiliu. Variklis kazkokiu ligu neturi, vaziuokle bei deze taip pat bulletproof. Vienintele liga - rudys :) jeigu pirksi, ziurek, kad kuo maziau ju butu. Maniskis is Italijos, su antikoroziniu, tai po dvieju lietuvisku ziemu dugnas svarutelis. Reziume, automobiliu esu labai patenkintas.

a-1 2018-10-30 09:09

Citata:

Pradžioje rašė slimas (Post 508746)
Pritariu kolegai. 3.2 su dujom. Pigiai vaziuoji ir trauka siokia tokia bent yra. Antri metai eksploatuoju sita modeli, tai per tuos du metus ir -45k km megaujausi puikiu, patvariu ir investiciju nereikalaujanciu automobiliu. Variklis kazkokiu ligu neturi, vaziuokle bei deze taip pat bulletproof. Vienintele liga - rudys :) jeigu pirksi, ziurek, kad kuo maziau ju butu. Maniskis is Italijos, su antikoroziniu, tai po dvieju lietuvisku ziemu dugnas svarutelis. Reziume, automobiliu esu labai patenkintas.

jauciu, del dugno maziausiai reikia pergyventi. mano buvo jis 6 metu amziaus, ir tai jau zidiniai ant duru ir arku. per 2 metus nuvaziavus 60K km, tai tik tokie remontai ir buvo, tepalu keitimas, ir kosmetinis padazymas, nupoliravimas.

pucenas 2018-10-30 11:22

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 508755)
jauciu, del dugno maziausiai reikia pergyventi. mano buvo jis 6 metu amziaus, ir tai jau zidiniai ant duru ir arku. per 2 metus nuvaziavus 60K km, tai tik tokie remontai ir buvo, tepalu keitimas, ir kosmetinis padazymas, nupoliravimas.

Tai, kad tavo buvo ten birbyne su 2.0 varikliu a ne? :) juokauju.
Zeurei gera masina. As praturejau 4 metus. Numyniau 200000 km. Pakeiciau zvakes. Ir viskas varikly. O seip tai tik einami remontai :good:

justukas 2018-11-25 15:23

vienintele beda su ja tai rudys, o ir siaip patarciau ziureti tik fl modeli. Nepirk 2.0 variklio, jis slabaku slabakas nors per galva verskis o kura valgyt megsta. Dar is minusiuku kad gale meile plesyt mazoka vietos :xx:

Rawwslt 2018-11-25 15:29

Citata:

Pradžioje rašė justukas (Post 510919)
vienintele beda su ja tai rudys, o ir siaip patarciau ziureti tik fl modeli. Nepirk 2.0 variklio, jis slabaku slabakas nors per galva verskis o kura valgyt megsta. Dar is minusiuku kad gale meile plesyt mazoka vietos :xx:

Katik issidavei, kad truksta fantazijos tau. :wavecry:

slimas 2018-11-26 00:14

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 510920)
Katik issidavei, kad truksta fantazijos tau. :wavecry:

:xx::xx::xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.