MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Airmatic restauravimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=27402)

f1n 2021-12-31 10:15

Airmatic restauravimas
 
Sveiki,

Noriu pakeisti pagalves savu airmatic amortizatoriuose. Kaip ir viskas ten aisku kaip daroma.. Turiu naujas pagalves, ziedus. Bet reikia surasti kas gali apspausti ziedus. Tam reikalingas radialinis presas kuris gali "paimti" 150 mm zieda.

Gal kas zinote kas turi toki presa?

Hunter 2021-12-31 11:36

kazkada teko ieskoti ir dometis, tai taip ir neteko rast kas turi toki, nes hidraulika uzsiimantys turi mazesnius

RokasRs 2021-12-31 11:54

Citata:

Pradžioje rašė f1n (Post 544725)
Sveiki,

Noriu pakeisti pagalves savu airmatic amortizatoriuose. Kaip ir viskas ten aisku kaip daroma.. Turiu naujas pagalves, ziedus. Bet reikia surasti kas gali apspausti ziedus. Tam reikalingas radialinis presas kuris gali "paimti" 150 mm zieda.

Gal kas zinote kas turi toki presa?

Hansa Flex, bet abejoju ar darys…

Darius 2021-12-31 11:58

O čia kokiam modeliui?

f1n 2021-12-31 15:08

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 544728)
Hansa Flex, bet abejoju ar darys…

Iki 120mm gali padaryti.

Kazkaip nusiviliau ieskodamas.. Niekaip negaliu surasti :/

Somesword 2021-12-31 15:46

Vistiek finale bus brangiau ir nepatikima.
imi iskart is kokiu luftmaster ar panasiu istaigu ir nors garantija turi.

RokasRs 2021-12-31 17:04

Man asmeniškai turint beveik 3 metus W219 to neprireikė, bet vienas W219 savininkas klausė ar žinau kas tai galetu padaryti.
Kreipiausi i klientą kuris užsiima auto sportu, net gaminasi dalis pagal brėžinius… Jis man rodė foto to prietaiso, kuris tai daro ir tikrai daro 150mm. Minėjo lyg Hansa Flex…
Reziumė - net ir turintis tą prietaisą tau drąsiai gali sakyti, kad neturi. Nes tai yra menkas darbelis su didelia rizika. Kas specializuojasi, perki viską padarytą, kas tai darys pirmus kartus, faktas, kad bus ne viena pagalvė sugadinta.

f1n 2021-12-31 20:15

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 544734)
Man asmeniškai turint beveik 3 metus W219 to neprireikė, bet vienas W219 savininkas klausė ar žinau kas tai galetu padaryti.
Kreipiausi i klientą kuris užsiima auto sportu, net gaminasi dalis pagal brėžinius… Jis man rodė foto to prietaiso, kuris tai daro ir tikrai daro 150mm. Minėjo lyg Hansa Flex…
Reziumė - net ir turintis tą prietaisą tau drąsiai gali sakyti, kad neturi. Nes tai yra menkas darbelis su didelia rizika. Kas specializuojasi, perki viską padarytą, kas tai darys pirmus kartus, faktas, kad bus ne viena pagalvė sugadinta.

Mano atveju, tai as noriu pakeisti visas pagalves, kad zinociau, jog pagalviu guma nauja ir galima labai ilgam laikui pamirsti apie tai. Ir originali guma 1-1.5 mm storis, o keisti noriu 2.5 mm guma.

Del hansa flex - zinau tikrai, kad Utenoje iki 120 mm. Utenos hansa flex paklause Vilniaus - atsakymas buvo, jog 150 mm negali padaryti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.