MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Antikorozinis padengimas (Dinitrol/KROWN) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25481)

Apple 2019-02-25 14:07

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 516010)
Kvapas pirma menesi jausis, pradzioj dar gali pavarvet, tai pirmas dienas gal geriau ne garaze laikyt. O po to jokio kvapo nelieka jau. Tas marmalas tokiu gelsvu snargliu spalvos, veliau irgi siek tiek apstingsta, toks kaip vaskas lieka.

Tai galiu ir lauke palaikyt mėnesį, bet jei privarvės man ant trinkelių, tai nieko gero :xx:

Žodžiu, reiks važiuot į vietą pasikonsultuot ir bus aiškiau, kažkaip galvoju, kad nepakenks tokia procedūra mano senoliui.

BPT 2019-02-25 15:21

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 516011)
Tai galiu ir lauke palaikyt mėnesį, bet jei privarvės man ant trinkelių, tai nieko gero :xx:

Žodžiu, reiks važiuot į vietą pasikonsultuot ir bus aiškiau, kažkaip galvoju, kad nepakenks tokia procedūra mano senoliui.

Geriausia dengia Vilniuje tas pats "Muzotonas" esantis Grigiskese. As ten ir langus tamsinau ir kartu antikorozini dariausi.
Pries tai masinai dariausi Dinitrole Pasilaiciuose, chalturnai padare. Daug kur nepripurske.

Rawwslt 2019-02-25 18:19

Vasara prie aukštos temperatūros vėl pradeda varvėti, bet rekomenduoju nes esu mates ne viena sena japona padengta ir nesurudyjusi.

ArminelA 2021-03-14 23:13

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 515980)
Sveiki, planuoju dengti auto antikoroziniu ir klausimas kuri įmonė/danga geresnė?
Renkuosi tarp Dinitrol ir Krown. Krown pigesnė, bet gražesni aprašymai pas Dinitrol. Pastaroji net siūlo garso izoliaciją (storesniu sluoksniu padengia ir mažiau triukšmo ir po ratų girdisi). Krown net ratų nenuima, o Dinitrol prasiardo kaip turi būt.

Gal kas jau gilinotės ir galit objektyviai palyginti ir patart kurią rinktis? Linkstu link Dinitrol.

Labas

Ar darei antikorozini savam clk? Jei dareisi kur? Ar likai patenkintas?

Apple 2021-03-15 07:38

Citata:

Pradžioje rašė ArminelA (Post 540817)
Labas

Ar darei antikorozini savam clk? Jei dareisi kur? Ar likai patenkintas?

Labas,

Ne, taip ir neprisiruošiau.

ArminelA 2021-03-15 16:57

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 540818)
Labas,

Ne, taip ir neprisiruošiau.

Nu reikes kai isitrauksiu saviski nuvaziuot pasikalbet i Krown ka jie ten sneka.

Modestas_ 2021-03-15 17:10

Isgres skyles durelese, naudodami auksta slegi i ertmes pripurks T40, taip pat: dugna, arkas (ratu nenuimant), elektros instaliacija. Pries apdorojima automobilis bus nuplautas. Po apdorojimo automobilio savininkui bus iteikta antikorozinio centro kortele, joje pazymeti esami korozijos zidiniai (jei ju yra). Ir tik 189 EUR uz CLK automobili. Automobilio apdorojimas technologiskai turi buti atliekamas kasmet (pakartotinio apdorojimo metu - tik dugnas, pakabos elementai, kainuoja siek tiek maziau).
Ar daug 200 EUR ? Spresti kiekvienam vairuotojui. Patyre vairuotojai puikiai zino, kad automobilio kebulas - sudetingiausiai remontuojama detale.

simaso 2021-03-15 17:19

Tas kėbulo gręžiojimas, tai kažkas baisaus.:confused::(

Modestas_ 2021-03-15 17:26

Po viena skyle kiekvienoa dureles apacioje ? Jei savininkas nera labai atidus ir po kiekvieno plovimo nesausina tarpduriu, pirstu neparodzius - vargu ar tuos skyluciu kamstelius pastebes.
Pats baisiausias dalykas yra surudijes kebulas, ne su kamstukais uzsandarintos technologines antikorozinio apdorojimo skyles.

simaso 2021-03-15 17:28

Surudijo, pridavei į metalą ir nusipirkai kitą. O šiaip asmeniškai su bituku dugną. nutepu/nupurškiu, kainuoja tik laikas, o rezultatas geras


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.