MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W140 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=231)
-   -   W140 ,3.5 td, 94m , problemos su peciuku (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4960)

shyyysha 2010-07-18 15:39

W140 ,3.5 td, 94m , problemos su peciuku
 
sveiki.Kazkas atsitiko su mano pecium.Nei vienas nygtukas nebeveikia bloko (peciuko )spausdamas nei vienas nefunkcionuoja ir neuzsidega, dega tik lempute (0) isjungtas , nors ir isjungi degima ji vistiek dega.O prasidejo taip kad vaziuodamas prasidejo streikuot oro putimas , tai stipriau pust tai silpniau.Isjungdamas varikli net isemus rakta is spynos vistiek peciukas pute ora, kol neatjungi saugiklio po kapoto.
Atjungus saugikli , mazdaug 5-10 min peciukas dirba ir vel nustoja veikt , grizta i savo nuline (0) padeti blokas, nygtukai nedirba nei vienas. Buvau pakeites ta bloka nygtuku , bet vistiek tas pats, po 5-10 min pecius nebeveike. Tada galvojau kad problema gali but vakume kuris randasi po bardacioku, atjungus fishke tas pats vel atsitiko, reiskias ne jame problema.Rele po kapotu dirba , nes kai atjungi saugikli reguliavimas dirba MAX/MIN.
Gal kas zinot kame problema?? mb 140 , 3.5td , 94m (ieskokjau panasiu temu bet nieko tikslaus neradau su tokia problema).

Meska500 2010-08-06 17:56

Citata:

Pradžioje rašė shyyysha (Post 91618)
sveiki.Kazkas atsitiko su mano pecium.Nei vienas nygtukas nebeveikia bloko (peciuko )spausdamas nei vienas nefunkcionuoja ir neuzsidega, dega tik lempute (0) isjungtas , nors ir isjungi degima ji vistiek dega.O prasidejo taip kad vaziuodamas prasidejo streikuot oro putimas , tai stipriau pust tai silpniau.Isjungdamas varikli net isemus rakta is spynos vistiek peciukas pute ora, kol neatjungi saugiklio po kapoto.
Atjungus saugikli , mazdaug 5-10 min peciukas dirba ir vel nustoja veikt , grizta i savo nuline (0) padeti blokas, nygtukai nedirba nei vienas. Buvau pakeites ta bloka nygtuku , bet vistiek tas pats, po 5-10 min pecius nebeveike. Tada galvojau kad problema gali but vakume kuris randasi po bardacioku, atjungus fishke tas pats vel atsitiko, reiskias ne jame problema.Rele po kapotu dirba , nes kai atjungi saugikli reguliavimas dirba MAX/MIN.
Gal kas zinot kame problema?? mb 140 , 3.5td , 94m (ieskokjau panasiu temu bet nieko tikslaus neradau su tokia problema).

tai ce bus ta vadinama tablete ant varikliuko kur dedas parejus 300 lt kainuoja

shyyysha 2010-08-19 13:22

Citata:

Pradžioje rašė Meska500 (Post 93735)
tai ce bus ta vadinama tablete ant varikliuko kur dedas parejus 300 lt kainuoja

buvau diagnostikoi (rimo servise ) tai pasake kad nebeveikia vienas is dvieju tu taip vadinamu (kiausiniu) kurie randasi po kapotu kairej pusej , bandysiu keist ir ziuresim kaip cia bus. Duosiu zinot jei kazkas pasikeis i gera puse ;)

Mb 140 2010-10-11 06:33

problema pas mane irgi kazkokia! peciukas visa laika pucia i langus,greitis reguliuojasi,bet kai perjungi kad pusti i kojas ar i kita padeti jis pucia vis vien tik i langus!kas duoda komanda tai sklendei?kas ja daryneja?

jonny 2010-10-16 19:58

Pas mane pečiukas šilto oro nenori pūst. Ta prasme eina Šiltas bet labai silpnai, nors ventiliatorius girdisi kad labai įtemptai sukasi, o vėjelis vos pučia. Šaltas normaliai. Kas galėtų būt?

Tomskis 2010-10-16 20:03

jei pustu ir siltas ir saltas silpnai o ventiliatorius dirbtu garsiai, tai butu salono filtras uzsikises, jei pustu saltas normaliai , ir vos vos siltas normaliai pustu tai butu kiausai kalti, jei silpnai dirbtu ventiliatorius tai butu rele kalta, o jei pas tave salta pucia stipriai ir ventiliatorius dirba stipriai, o ant silto pucia silpnai o ventiliatorius dirba stipriai tai kazkokia mistika gaunas :)

Mb 140 2010-10-16 20:09

pas mane uzstrigus padetis putimo i virsutine pozicija,kame problema???ta prasme nepersijunge nei i apacia nei i viduri :(

Tomskis 2010-10-16 20:11

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 104235)
pas mane uzstrigus padetis putimo i virsutine pozicija,kame problema???ta prasme nepersijunge nei i apacia nei i viduri :(

pas tave klima, gal mygtukas neveikia?

Mb 140 2010-10-16 20:18

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 104236)
pas tave klima, gal mygtukas neveikia?

nereaguoja i mygtuku paspaudima ;) lemputes uzsidega,rodo kad persijungia,bet jokio garso kad atidarytu ar uzsidarytu kas nors ;) visa kita veikai,greitis,siltas saltas

Edgis 2010-10-16 20:23

Nepamenu žinok ar trosai valdo ar vakuumas:blush: Ten tokios sklendės yra:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.