MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Mb w140 is usa, prikelimas naujam gyvenimui (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26465)

amerika 2020-03-23 13:07

mano draugas , toks krapštukas, padaro (restauruoja) jei domina galiu pasidalinti jo technologija,bet tai labai imlus laikui ir darbui ,procesas.
Iš kinu jis parsisiuntes, stiklo idaužom taisyti , skysti. detale nuimama, sušveičiama 150-180-240-320 šveičiamu popieriumi-priklausomai nuo lako stovio.Po šveitimo,suspaustu oru nupučiamos dulkes, plaunama nefrasu,arba spiritu ,ypač itrukimo vietos kad išplauti purva,džiovina apie para,+20,ar šiltesnej temperaturoj su aktyvia ventiliacija.tuomet seka skysto stiklo užliejimas i trukimus,kartais prireikia keleto sluoksniu, vel šveitimas,gavus norima paviršiu ,lakuojama NC baldiniu laku 3-5 sluoksnius ,po to švelnus šveitimas ir poliravimas-paviršius kaip pianino....

Artunas 2020-03-23 13:58

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 531431)
mano draugas , toks krapštukas, padaro (restauruoja) jei domina galiu pasidalinti jo technologija,bet tai labai imlus laikui ir darbui ,procesas.
Iš kinu jis parsisiuntes, stiklo idaužom taisyti , skysti. detale nuimama, sušveičiama 150-180-240-320 šveičiamu popieriumi-priklausomai nuo lako stovio.Po šveitimo,suspaustu oru nupučiamos dulkes, plaunama nefrasu,arba spiritu ,ypač itrukimo vietos kad išplauti purva,džiovina apie para,+20,ar šiltesnej temperaturoj su aktyvia ventiliacija.tuomet seka skysto stiklo užliejimas i trukimus,kartais prireikia keleto sluoksniu, vel šveitimas,gavus norima paviršiu ,lakuojama NC baldiniu laku 3-5 sluoksnius ,po to švelnus šveitimas ir poliravimas-paviršius kaip pianino....

Man skaityt atsibodo, ką ten apie darbą kalbėti :xx::xx::xx:

Simukasw140 2020-03-23 14:41

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 531431)
mano draugas , toks krapštukas, padaro (restauruoja) jei domina galiu pasidalinti jo technologija,bet tai labai imlus laikui ir darbui ,procesas.
Iš kinu jis parsisiuntes, stiklo idaužom taisyti , skysti. detale nuimama, sušveičiama 150-180-240-320 šveičiamu popieriumi-priklausomai nuo lako stovio.Po šveitimo,suspaustu oru nupučiamos dulkes, plaunama nefrasu,arba spiritu ,ypač itrukimo vietos kad išplauti purva,džiovina apie para,+20,ar šiltesnej temperaturoj su aktyvia ventiliacija.tuomet seka skysto stiklo užliejimas i trukimus,kartais prireikia keleto sluoksniu, vel šveitimas,gavus norima paviršiu ,lakuojama NC baldiniu laku 3-5 sluoksnius ,po to švelnus šveitimas ir poliravimas-paviršius kaip pianino....

Ideja gal ir nieko bet toks apdirbimas ne visada pasiteisina mano atveju kaip ir daugumos senu mersu (mano nuomone) ne tik apdailos lakas buna suskiles bet ir pats medis suskiles ko jau neistaisysi islaikant originalu rasta todel dariau hidrografijos budu

Simukasw140 2020-03-23 14:43

https://mb1.ltd/files/1584971003_99b...b51feab4db.png
Taip atrode perlakavus (iskilimai matesi vistiek)

amerika 2020-03-23 18:38

Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 531449)
https://mb1.ltd/files/1584971003_99b...b51feab4db.png
Taip atrode perlakavus (iskilimai matesi vistiek)

apie ka ir buvau sakes, trukimuose yra purvas ,dulkes ,reikia plauti su nefrasu ,arba spiritu, po to i trukimus ipilamas skystas stiklas-jis labai skaidrus ,taigi nelieka juodu liniju....ten žaidimas tai patikek....bet pasidaro-tik daryti nebent sau nes savikaina be proto..

Simukasw140 2020-03-23 19:51

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 531471)
apie ka ir buvau sakes, trukimuose yra purvas ,dulkes ,reikia plauti su nefrasu ,arba spiritu, po to i trukimus ipilamas skystas stiklas-jis labai skaidrus ,taigi nelieka juodu liniju....ten žaidimas tai patikek....bet pasidaro-tik daryti nebent sau nes savikaina be proto..

Nu nezinau man paprasciau atrodo hidrografijos budas netikiu kad su tom idauzu priemonem imanoma uzpildyt ertme kad nesimatytu tuscia vieta kai detale nera skaidri (ta prasme stiklas) manau isiziurejus vistiek matysis skilimo konturai ir pan bet idomumo delei butu idomu pamatyti rezultata gal turi taip tvarkyto medzio pries ir po nuotraukas?

amerika 2020-03-24 07:14

neturiu, bet mates ir vairu restauruotu ir centine koncole,,labai gerai atrode.... kainos tai net neklausiau, kaip rašiau ,kad tai galima daryti tik sau....

FUN500 2020-03-24 17:13

Autoriau, gal esi keites dirzo itempimo guoli/rolika? As cia konstruoju viena dalyka ir man aktualu butent S320 itempimo dirzo parazitinis rolikas. Detales kodas a1042000470, jei turi kad ir blogas, man matavimui reikalingas, nupirkciau nauduota uzianti ar kitaip bloga, man matavimams reikalingas. Jeigu tiks, tada pirkciau nauja.

Simukasw140 2020-03-24 17:26

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 531634)
Autoriau, gal esi keites dirzo itempimo guoli/rolika? As cia konstruoju viena dalyka ir man aktualu butent S320 itempimo dirzo parazitinis rolikas. Detales kodas a1042000470, jei turi kad ir blogas, man matavimui reikalingas, nupirkciau nauduota uzianti ar kitaip bloga, man matavimams reikalingas. Jeigu tiks, tada pirkciau nauja.

Dar kolkas siam darbui nera reikalo kolkas funkciuonuoja bet kai keisiu (jai reikes) turesiu omeny o ka naujas toks brangus?

FUN500 2020-03-24 17:29

Manau as greiciau jo prireiksiu. Apie 30 Eu, bet ka man daryti jeigu jis netiks mano konstrukcijai..


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.