MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Artuno R320 CDI (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21193)

Artunas 2018-02-23 18:48

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 492940)
Sveikinimai! turi jie zavesio,kaip ispudziai?

Pirmi įspūdžiai man tik geri, įspūdžiai pravažiavus ir buvo pagrindinis kriterijus dėl apsisprendimo pirkt tokį modelį.


Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 492942)
Kad cia siltnamis labiau. Kodel dyzelis?

O kodėl ne? Benzas sakai geriau?

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 492954)
:unreal:O liuks. Tu lenki mane. 3 dalykai, pilna oda :good: sildomos sedynes, ir klima naglesne :) gero naudojimo. Lauksiu komentaru. Kaip, latvija rieda tau.
P.s. Lygu :) pas mane xenonai ir panorama yra (pas tave lyk nematau) :) :)
O kas tave priverte pasirinkti sita bjaurybe? :) as jau tuoi du metai kankinuosi. Tai negi dar tau to reikia :)
Bet bendrai, viskas ciki. Isedus i kabina pojuciai pasikeicia.
Gero eksplotavimo.

Komplektacija tai jo, ne kažką...

pucenas 2018-02-23 18:49

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 492960)
Pirmi įspūdžiai man tik geri, įspūdžiai pravažiavus ir buvo pagrindinis kriterijus dėl apsisprendimo pirkt tokį modelį.




O kodėl ne? Benzas sakai geriau?



Komplektacija tai jo, ne kažką...

Tai ka man sneketi apie komplektacija? Pas mane nera net sedyniu sildomu...

Apple 2018-02-23 18:59

Valio! :) sveikinu. Gera latvija

Artunas 2018-02-23 19:14

1 Attachment(s)
Istorija pirkimo paprasta ir įprasta. Senokai sekiau W211 skelbimus, kaip kad senai galvojau kad reik atnaujint savo 211ta. Bo anas jau artėja link 600k, ir tai aišku anksčiau ar veliau duos apie tai prisiminti.
Įkritus neblogam 211to arijanto skelbimui, važiavau jo apžiūrėt į Kauno turgų. Bet paskutiniu metu kiek važiavau apžiūrėt mašinų, tiek tiek visuomet randu tokius variantus:

Attachment 18202

Na po tokio modelio, sakau einu pasivaikščiot po turgų. Na ir užkliuvo šis kioskelis, apžiūrėjau, pravažiavau, ir man labai patiko. Paskambinau Dariui, ir jis prilėkė iš Jonavos, ir pajungė starą, (ačiū jam)
Radom užsikišusi EGRa, ir pastebėjom stipriai varvantį tepalą, daugiau nieko blogo. Dėl EGR degė čekas. Na tie trūkumai padėjo nuderėt nemažą sumą, viso 700e.

Toliau paprasta, EGR operacija Startline su galios padidinimų 200e, aušintuvo tarinės keitimas Mersiukas.lt 150e.
Ir šiai dienai turim labai manau netgi gyva Mersą, tikrai neužjotas, nesutrintas, TA savo chodu.

Šiaip mašina daugiau žmonos, nors mes jom mielai dalinames, dėl ko didžiausias man privalumų trūkumas memory sedynės. Toliau kaip miesto mašinai kaip ir visko gana, svarbiausia tokiam tankui parktronikai, ir mano silpnybė šildomos sedynės :)

utiutiu 2018-02-23 19:39

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 492964)
Istorija pirkimo paprasta ir įprasta. Senokai sekiau W211 skelbimus, kaip kad senai galvojau kad reik atnaujint savo 211ta. Bo anas jau artėja link 600k, ir tai aišku anksčiau ar veliau duos apie tai prisiminti.
Įkritus neblogam 211to arijanto skelbimui, važiavau jo apžiūrėt į Kauno turgų. Bet paskutiniu metu kiek važiavau apžiūrėt mašinų, tiek tiek visuomet randu tokius variantus:

Attachment 18202

Na po tokio modelio, sakau einu pasivaikščiot po turgų. Na ir užkliuvo šis kioskelis, apžiūrėjau, pravažiavau, ir man labai patiko. Paskambinau Dariui, ir jis prilėkė iš Jonavos, ir pajungė starą, (ačiū jam)
Radom užsikišusi EGRa, ir pastebėjom stipriai varvantį tepalą, daugiau nieko blogo. Dėl EGR degė čekas. Na tie trūkumai padėjo nuderėt nemažą sumą, viso 700e.

Toliau paprasta, EGR operacija Startline su galios padidinimų 200e, aušintuvo tarinės keitimas Mersiukas.lt 150e.
Ir šiai dienai turim labai manau netgi gyva Mersą, tikrai neužjotas, nesutrintas, TA savo chodu.

Šiaip mašina daugiau žmonos, nors mes jom mielai dalinames, dėl ko didžiausias man privalumų trūkumas memory sedynės. Toliau kaip miesto mašinai kaip ir visko gana, svarbiausia tokiam tankui parktronikai, ir mano silpnybė šildomos sedynės :)

labai taikli nuotrauka, tokios praktiskai visos buvo apZiuretos iki savos gulbes. Tai teko susitaikyt imt su zinomais trukumais, bet aisku ir mazesne kaina.. kolkas nesigailiu...

pucenas 2018-02-23 19:45

Kiek dabar turi kw tavo latvija? 200? Turetu visai gerai riedeti. 4matic’as?

Rawwslt 2018-02-23 20:23

Sveikinu isigijus kioskeli!
Kai reikia dalintis automasina, tai kedziu memory yta geriausias variantas kas gali nutikti!

utiutiu 2018-02-23 21:02

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 492967)
Sveikinu isigijus kioskeli!
Kai reikia dalintis automasina, tai kedziu memory yta geriausias variantas kas gali nutikti!

Maniske Tai bijo kas nors vairuot. Tai ir memory neisnaudojama :D

FUN500 2018-02-23 22:15

Artunai sveikinimai naujo pirkinio proga. Butu benzas butu daugiau respectu is mano puses, bet dziaugios kad progresuoji!!! R - didele masina, matyt tau to reikia

pucenas 2018-02-23 22:21

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 492973)
Artunai R - didele masina, matyt tau to reikia

Nefiga ji nedidele. Taip Long’as gal gal. Bet kad ji nelabai tinkama seimai su vaikais iki 2 metu tai faktas. Kol vaikai sedi kedutese tose iki 15kg. Tai spardo priekines sedynes jopapa. Kai pereina i II lygi. Viskas ok. Bet jai vaikai be keduciu. Tai čiki :) :good:
Bet gal Artunui ne del vaiku reik Latvijos
P.s. Artunai pas tave 2+2+2 ar 2+3+2 sedimu vietu?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.