MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   VW Crafter dumina (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14360)

Tomskis 2014-04-06 12:08

VW Crafter dumina
 
Laikinai sukuriu tema, gal kas turesit minciu mano klausimu

VW Crafter 2.5tdi, pradzioj buvo taip kad uzkuriant salta motora, pagazavus ismeta melsva duma, bet motoras susyla ir viskas tvarkoj.

Dabar jau ant laisvu visada dumina, toks vos melsvas dumas. Vieni sako kad baltas, man jis melsvas. Isoperavom ir isprogramavom DPF, nieks nepasikeite. Kol vaziuoji, tai jis nedumina, sustosi prie sviesoforo, matosi kad lenda dumas, pradedi startuot pirmu, antru begiu nemazai ismeta dumo, paskui dingsta ir vel iki kito sustojimo arba riedejimo laisvu begiu. Diagnostika tuo klausimu nieko neparode, traukia motoras gerai, tepalo nevalgo. Motoras commonrailas, galvoju gal purkstukuose kokia beda? Ar gal salerka vistiek padavineja i duslintuva, nes ten i dpf tipo varva jinai.

sharrasitto 2014-04-06 12:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 323890)
Laikinai sukuriu tema, gal kas turesit minciu mano klausimu

VW Crafter 2.5tdi, pradzioj buvo taip kad uzkuriant salta motora, pagazavus ismeta melsva duma, bet motoras susyla ir viskas tvarkoj.

Dabar jau ant laisvu visada dumina, toks vos melsvas dumas. Vieni sako kad baltas, man jis melsvas. Isoperavom ir isprogramavom DPF, nieks nepasikeite. Kol vaziuoji, tai jis nedumina, sustosi prie sviesoforo, matosi kad lenda dumas, pradedi startuot pirmu, antru begiu nemazai ismeta dumo, paskui dingsta ir vel iki kito sustojimo arba riedejimo laisvu begiu. Diagnostika tuo klausimu nieko neparode, traukia motoras gerai, tepalo nevalgo. Motoras commonrailas, galvoju gal purkstukuose kokia beda? Ar gal salerka vistiek padavineja i duslintuva, nes ten i dpf tipo varva jinai.

Draugui su A6 3.0tdi taip pat buvo, keite purkstukus. Kol vazineji niekas nieko, tik sustoji ir prasideda dumu uzsklandos.

iMechanic 2014-04-06 13:09

Tokie pat simptomai buvo pries pakeiciant voztuvu gumytes, bet manau tas tavo busikas nera dar toks senas kad jos spetu sukietet.

Tomskis 2014-04-06 13:26

2010 metu, beges 270kkm.

alteroja 2014-04-06 13:29

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 323895)
Tokie pat simptomai buvo pries pakeiciant voztuvu gumytes, bet manau tas tavo busikas nera dar toks senas kad jos spetu sukietet.

voztuvu gymytes buna kaltos, kai salta uzkurineji ir apsipila melynais dumais.
cia ir statyciau uz pukrstukus. siulyciau ant stendo pastatyt pasiziuret.

Tomskis 2014-04-06 14:10

dabar ji dumina nesvarbu ar salta ar silta, ant laisvu ir kai pradedi vaziuot dumina, o kai apsukos laikosi, dumo nera. bandysiu tada purkstukus tikrint

fanatiK 2014-04-08 21:10

pas mane darbe krafteris taipogi uzsivercia dumais. kol vaziuoji nieko,saltas tvarkingai. uzeina kkokia diena na ir pilas sustojus. pora kartu patys issigandom kad uzsidege. diagnostika nieko nemato. wv centras aiskina kad tipo valos smulkiuju daleliu filtras ir tai normalu

Edgis 2014-04-09 09:36

Citata:

Pradžioje rašė fanatiK (Post 324362)
pas mane darbe krafteris taipogi uzsivercia dumais. kol vaziuoji nieko,saltas tvarkingai. uzeina kkokia diena na ir pilas sustojus. pora kartu patys issigandom kad uzsidege. diagnostika nieko nemato. wv centras aiskina kad tipo valos smulkiuju daleliu filtras ir tai normalu

Jei melsvais dūmais pilasi, tai labai abejoju ar ten iš to filtro dar kas nors likę. Aišku negaliu garantuoti už VW, bet su kitos markės automobiliais, tai jei jau melsvi dūmais iš galo, tai filtras jau nebeegzistuoja.

Tomskis 2014-04-09 16:05

nu as isemiau ta filta, nieks nepasikeite

Hunter 2014-04-09 16:20

pas pazistama dumina baltai :D antifryzas nedingsta


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.