MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Antikorozinis padengimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1812)

bocmann 2009-05-04 13:22

Antikorozinis padengimas
 
Idomu butu suzinoti ar verta daryti antikorozini padengima t.y. ispurksti slenkscius, duris ir t.t. Gal kas yra pasidares tokia kebulo apsauga.Domina sito "malonumo" kaina ir kokios firmos tuo uzsiima Vilniuje.

mikis 2009-05-04 15:40

jei masina nesupuvus zinoma apsimoko tai darit, jei zadi ja tureti.. o jei nelabai turi litu.. tai yra pirkti balioneliu mazesnis sluoksni pasidengsi bet vis shis tas :-)

Citata:

Pradžioje rašė bocmann (Post 25367)
Idomu butu suzinoti ar verta daryti antikorozini padengima t.y. ispurksti slenkscius, duris ir t.t. Gal kas yra pasidares tokia kebulo apsauga.Domina sito "malonumo" kaina ir kokios firmos tuo uzsiima Vilniuje.


Danius1 2009-05-05 02:27

W210 kebului apie 700lt pilnas padengimas, garantija 3 m, kasmet vaziuoji patikrai ir jei yra pazeidimu , juos pasalina. As saviski varysiu,tik pries tai panaikint reik smulkius rudziu zidinukus. Manau kad mersui butinas dalykas antikorozija, nes kebulai silpnoki :(

yamato 2009-05-05 04:30

Citata:

Pradžioje rašė Danius1 (Post 25453)
Manau kad mersui butinas dalykas antikorozija, nes kebulai silpnoki :(

na apie w140, w124 tai as tik pacios geriausios nuomones ;) priziurek masina, plauk ja ziema-vasara, kad nesikauptu nereikalingose vietose druskos, ir jis tau nesupus taip greitai ;)

Edgaras 2009-05-05 08:44

Citata:

Pradžioje rašė Danius1 (Post 25453)
W210 kebului apie 700lt pilnas padengimas, garantija 3 m, kasmet vaziuoji patikrai ir jei yra pazeidimu , juos pasalina. As saviski varysiu,tik pries tai panaikint reik smulkius rudziu zidinukus. Manau kad mersui butinas dalykas antikorozija, nes kebulai silpnoki :(

kur cia daro ?

Paff 2009-05-05 17:13

pas mane w124 kupas, tai ant galines arkos islenda, bet nezimiai, man pavyks sutvarkyt kad daugiau neputu?

driuliauskas 2009-05-05 17:14

Citata:

Pradžioje rašė Paff (Post 25528)
pas mane w124 kupas, tai ant galines arkos islenda, bet nezimiai, man pavyks sutvarkyt kad daugiau neputu?

laisvai :)

Edgaras 2009-05-05 17:28

Citata:

Pradžioje rašė Paff (Post 25528)
pas mane w124 kupas, tai ant galines arkos islenda, bet nezimiai, man pavyks sutvarkyt kad daugiau neputu?

pas mane tas pats. vienoj arkoj jau matau ir virs buferio tokioj nematomoj burbulai daros. druliauskai gal greita instrukcija mestelsi ka namu salygom pasidaryt. ? ta prasme su svytriniu zulint iki metalo. po to padengt kazkuom ten rudziu surisejas ar kas ten buna ir padazyt ant virsaus ?

driuliauskas 2009-05-05 18:05

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 25534)
pas mane tas pats. vienoj arkoj jau matau ir virs buferio tokioj nematomoj burbulai daros. druliauskai gal greita instrukcija mestelsi ka namu salygom pasidaryt. ? ta prasme su svytriniu zulint iki metalo. po to padengt kazkuom ten rudziu surisejas ar kas ten buna ir padazyt ant virsaus ?

vat tu visiskai teisus. tik nuzulint reikia kad neliktu nei vienos akutes rudziu. poto sutepti suriseju pagal instrukcijas. ir padazyti. na aisku dar gruntas neblogai butu bet jau tada reikes pustelt is balionelio dazu.

Edgaras 2009-05-05 18:25

na supratau. o dabar dar tokia situacija pas mane yra. matyt turiu nesandaria antenos anga. esme tame kaip supratau kad per ja eidavo skystis kuris is vidines kebulo puses kaupdavosi ir dabar vat kaip rasiau virs galinio buferio vienam sone. virs to ortakio. tas toks kampas parudyjas. visas zidinys is vidaus, bet kaip rasiau jau matosi ir is lauko puses ties kampu kad lipa rudys.
tai kadangi jau cia kiaurai metala jos pereje tai zulinimas nelabai ir pades. ar pades ?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.