MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   R Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=180)
-   -   R320 akumuliatoriaus keitimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20849)

Darinis 2018-01-17 08:45

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 489489)
Sveiki. Nezinau ka daryti. Buvau servize patikrino krovima, viska sujungus 14.22 rodo. Kuriasi puikiai, sendien to pranesimo jau nerode. Tai esu akligatvy. Keist kazka ar ne...

Servisai sako kad viskas ok o ieskai ka pakeist :D

P.s. pirkt deveta akuma tai kaip prakasta kibina :)

pucenas 2018-01-17 08:49

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 489493)
Servisai sako kad viskas ok o ieskai ka pakeist :D

P.s. pirkt deveta akuma tai kaip prakasta kibina :)

Nu servizas tik pamatavo krovima. Daugiau nieko. O del akumo tai tau pritariu, pabandziau blogiausiu atveju busiu pralosias kazkiek laiko. Is pazystamo paemiau uz kapeikas. Kuris garantavo, kad jis geras. Gal ir geras as nzn. Tik mane “subalamutino” tas uzrasas vakar vakare. Ir tiek ziniu. Del akumo nesuku galvos nuvaziuoju atiduotu ta pasiimu is jo nauja visai. Jis prekiauja akumais. Bet dabar galvoju ir klausiu protingesniu, ka daryti. Ar ieskoti slieku dar ar vaziuoti ir nesukt “pautu” ;)

mercedinis 2018-01-17 13:22

jeigu taves negazdina toks dalikas kad ryte reikes kazkur vaziuoti, ir nebeveiks puse daliku, tarkim ventiliatorius veiks puse pajegumo, sediniu sildimo nebus, galinio lango sildimo nebus, ir dar kitu privalumu, jeigu tai taves negazdina ir turi laiko zaidimams, palik, ekperimentuok :)

gal tas akumas ir geras bet nebuvo pakrautas normaliai ar buvo krautas netinkamu budu, dabar masina po biski ji megina ikrauti.

mano manimu vasara galetum palikti, o ne ziema toki dalika, kaip ir pats minejei kazkuriam poste, tik sugaisai savo laiko ;)

pucenas 2018-01-17 13:28

Citata:

Pradžioje rašė mercedinis (Post 489518)
jeigu taves negazdina toks dalikas kad ryte reikes kazkur vaziuoti, ir nebeveiks puse daliku, tarkim ventiliatorius veiks puse pajegumo, sediniu sildimo nebus, galinio lango sildimo nebus, ir dar kitu privalumu, jeigu tai taves negazdina ir turi laiko zaidimams, palik, ekperimentuok :)

gal tas akumas ir geras bet nebuvo pakrautas normaliai ar buvo krautas netinkamu budu, dabar masina po biski ji megina ikrauti.

mano manimu vasara galetum palikti, o ne ziema toki dalika, kaip ir pats minejei kazkuriam poste, tik sugaisai savo laiko ;)

is dalies tau pritariu, bet kaip dabar nustatyti, ar yra kox budas su Staru ar kaip, kas per beda buvo ( o gal ir yra) gal tai mazasis akumuliatorius, o gal didysis? keisti viska is eiles nesinori :) :geda:

Pavidolis 2018-01-17 18:10

Man kaip meistras sako - atvažiuok, kai galutinai suges. Nes kai tai būna bėda, tai nebūna, sunku yra ieškoti jos. Tai palauk, geras gedimas išlenda pats :D

kazkasklp 2018-03-18 11:24

sveiki..prie to pacio..isvykstu porai menesiu,issiimsiu akuma,bet ten yra dar vienas po kapotu maziukas..ar ir ji isimt ar nereiktu,kam jis skirtas isvis..? w211..dekuj..

Darius 2018-03-18 11:45

O kam aplamai jį išimti, tipo nusodins?

kazkasklp 2018-03-18 20:20

na masina 2 menesius nejudes,tai dar prie minuso akumas liks tuscias manau..esme ne tame as ji vistiek isimsiu,norejau suzinot ka su tuo maziuku daryt..

Linius 2018-08-02 20:44

gal cia mazasis akumas kaltas.

Darius 2018-08-02 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Linius (Post 502810)
gal cia mazasis akumas kaltas.

Ne prie ko.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.