MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W166 blind spot radaro gaivinimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26136)

aleximo 2021-07-15 23:23

.
 
Kolegos, gal kas turi atliekama neveikianti blokeli su gyvu korpusu(manau uztektu baltos dalies)? Nupirkciau.
Per lietu kai dregna meta klaida blind spot'as, pastovejus dingsta klaida. Iseme, bande ji atidaryti bet niekaip nesigauna ir darau prielaida kad kad kliju buvo suleista(kitas blokelis atsidare). Jei drakoninsim, tikrai korpusui bus galas.

Jei neturit bet zinot kas galetu tureti - buciau dekingas uz kontakta.

Dekuj.

Darius 2021-07-16 06:53

Ne visi blokeliai taip ardosi kaip čia parodyta. Kiti tiesiog lūžta, ypač baltasis dangtelis, platos sulituotos, nesiardo ir nieko ten nepadarysi. Visai kita sistema ir nereik jokių dažų.

kestasm 2021-07-16 16:12

Turiu sveika korpusa su dangteliu. Ardydamas savo sugadinau mikroschema, bet siaip ir tie su baltu dangteliu ardosi puikiai, tik reikia atlituoti dvi mikroschemas kurios tarpusavyje sujungtos. Jei neklystu, reikia atidaryti balta dangteli, nulituoti viena mikroschema ir tada turi viskas issiardyt ir jei nieko baisaus nenutiko eina sutvarkyt ir jokiu purskimu nereikia.


P.S. kaune pries kelias dienas is chryslerio iseme radarus (kaip pas mersa tokie pat), taip kad atsargiai, gali but nauja banga ateina.

aleximo 2021-07-17 11:06

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė kestasm (Post 542619)
Turiu sveika korpusa su dangteliu. Ardydamas savo sugadinau mikroschema, bet siaip ir tie su baltu dangteliu ardosi puikiai, tik reikia atlituoti dvi mikroschemas kurios tarpusavyje sujungtos. Jei neklystu, reikia atidaryti balta dangteli, nulituoti viena mikroschema ir tada turi viskas issiardyt ir jei nieko baisaus nenutiko eina sutvarkyt ir jokiu purskimu nereikia.


P.S. kaune pries kelias dienas is chryslerio iseme radarus (kaip pas mersa tokie pat), taip kad atsargiai, gali but nauja banga ateina.

Labas, pas tave turima kopruso balta dalis tokia? Nes ju yra skirtingu kaip supratau.

kestasm 2021-07-17 19:16

4 Attachment(s)
Imetu foto

utiutiu 2021-07-17 22:24

Paimciau sveika korpusa :D

kestasm 2021-07-18 08:37

Skelbsim aukciona :)

RokasRs 2021-11-07 16:21

Gal kas pasidalinsite info apie aklos zonos radaro gedimo pradžią? Ar pas mane jau tai gresia? Ar čia kazkas kito?
Pajungus Star, rodo galinio kaires puses radaro klaida. Pas mane dažniausiai išmeta klaidą kai auto kuri ryte iš po nakties (ilgo stovėjimo). Uzkurus auto išmeta iškart pranešimą apie neveikianti Blind spot, ir pranešimas po kokiu 2 sekundžių dingsta. Viskas veikia idealiai. Ir taip visada. Viskas prasidėjo po to, kai išėmiau pakrauti akumuliatorių… Turbut sutapimas…
Čia kiek skaitau, tai nei vienam taip lyg nebuvo. Panešimai užgęsta po keliu min., akla zona neveikia ir t.t. Pas mane sistema visada veikia.
Galinis kairės pusės daviklis jau keistas 2016m. ir 2020m.

Suom1s 2021-11-07 20:14

Pas mane panašiai ir buvo, iš ryto kuri, išmeta klaidą, po kelių sekundžių klaida dingsta ir viskas veikia. Taip porą mėnesių tęsiau, tik tas intervalas vis ilgėjo, į pabaigą jau ir porą minučių klaida būdavo aktyvi. Manau kad ir pas tave yra tikimybė kad papuolė drėgmė į vidų. Bet gera žinia, kad blokas dar funkcionuoja, tad didelė tikimybė susitvarkyti ir tada jis laikys ilgai. Maniškiai abudu vis dar veikia! :vairuot:

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 543857)
Gal kas pasidalinsite info apie aklos zonos radaro gedimo pradžią? Ar pas mane jau tai gresia? Ar čia kazkas kito?
Pajungus Star, rodo galinio kaires puses radaro klaida. Pas mane dažniausiai išmeta klaidą kai auto kuri ryte iš po nakties (ilgo stovėjimo). Uzkurus auto išmeta iškart pranešimą apie neveikianti Blind spot, ir pranešimas po kokiu 2 sekundžių dingsta. Viskas veikia idealiai. Ir taip visada. Viskas prasidėjo po to, kai išėmiau pakrauti akumuliatorių… Turbut sutapimas…
Čia kiek skaitau, tai nei vienam taip lyg nebuvo. Panešimai užgęsta po keliu min., akla zona neveikia ir t.t. Pas mane sistema visada veikia.
Galinis kairės pusės daviklis jau keistas 2016m. ir 2020m.


Darius 2021-11-07 21:18

Na, pas mane ir beveik jau metai veikia, tik kartais būna, kad neparodo kliūties prasilenkiant su auto.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.