MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Reikia patarimo del nauju padangu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19589)

pucenas 2017-01-24 17:41

Nzn kaip an lengvuju bet ant viliuko tureju daug visokiu tiek pigiu tiek ale premium (kaip pirelli, ir michelin), tqi labiausiai priko toyo. Jos man atroso is tu pigesniu bet labai ptiko

Rawwslt 2017-01-24 17:49

azenis atrodo vadinosi ziauriai geros man buvo.

samagonas 2017-01-24 18:27

Falken minkshtos greit dyla, shiaip neblogos. Seniai jau perejau ant Continentaliu, ir ant autobusiuku ir ant lengvuju, su pustushte gali vazhiuoti, nepajusi :)

Rawwslt 2017-01-24 19:08

Man po dunlop, falken buvo kosmosas. O michelinu dar nesu suvazinejas iki galo.

amerika 2017-01-24 19:34

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 458866)
Falken minkshtos greit dyla, shiaip neblogos. Seniai jau perejau ant Continentaliu, ir ant autobusiuku ir ant lengvuju, su pustushte gali vazhiuoti, nepajusi :)

nuo Falkenu garsas salone, panašiai ir nuo pirelli,continental arba mishelin ko gero tyliausios ir gerai prie kelio limpa...

Darius 2017-01-24 20:01

Falkenų ir aš daugiau nepirksiu niekada.

zvicius 2017-01-24 20:33

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 458835)
Partizanų 20B užsuk, pasiimsi metų važiuotas apynaujas tokių išmierų iki 300€

Vasarą pas jį buvau padangų, tai po 80-90 eurų kelis variantus parodė tai greit apsisprendžiau :) padangos to pačio gamintojo tik skirtingos pagaminimų datos ir šalys. Ir tikrai ne 95 procentai likutis gumos kaip teigė, tikrai mačiusios nemažai. Gal čia tik man taip pasitaikė, bet atbaidė greit.


Citata:

Pradžioje rašė doubleb (Post 458831)
Sveiki, artejant siltajam sezonui jau galvoju isigyti savo masinai naujus "batus". Rekia R18 255 35 galui ir 235 40 priekiui. Kadangi noriu saugiai vazineti dar bent pora metu ieskau nauju, taciau "brandiniu" po 200 eur uz vieneta tikrai nepirksiu nes tai sudarytu1/5 masinos kainos.Gal kas esate pirke: Roadstone, Cooper arba kitu maziau zinomu prekiniu zenklu padangas? Kokie atsiliepimai?:)

Pats žiemai nusipirkau Roadstone kietesnio mišinio, naujas. Tikrai esu patenkintas, jokių nusiskundimų, pravažiavau visais keliais, keliukais ir apsnigtais žvyrkeliais. Vasarines taip pat pirkau iš azijiečių tik nepamenu gamintojo, irgi patenkintas :)

doubleb 2017-01-24 22:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 458844)
As puse sezono atvaziavau su Roadstone/Nexen N'FERA RU 5. Esu patenkintas, tylios, gerai dirba ant slapio, sausio kelio. Nepastebejau, kad diltu labai greitai. gilus protektorius (10 mm). Kaina super. Pirkčiau antra kart tikrai.

P.S. lakstau kartais 200+, problemų dėl to nekilo.

P.P.S. niekas pigiau nepasiūlė, nei buvo kaina egzotikoj (nors turiu nemazai pazinciu su padangistais)

Dėkoju už išsamų komentarą. Pats irgi Egzotikoj žiūriu, dar PVM atsimes tai išvis pigiau nei garažinių Michelinai 5 metų senumo gausis ir dar su garantija...

aleximo 2017-01-24 23:28

Roadstonai Win guard sport buvo ant CLK, jokiu nusiskundimu, tik jos kietesnio misinio, i statesni kalna kieme kai pasidenge ledu buvo sunkoka, nors abejoju ar bet kurios nedygliotos tokios pacios klases geriau parodytu save.
Kitoje masinoje paveldejau naujas Kormoran Snow pro b2, vazineju 2 ziema, kokybe visai gera sakyciau, garso minimaliai nors ganetinai minkstos ir diskomforto vairuojant nejauciu, dabar net uzejau pasiziuret - Egzotikoje r17 225/45 po 49 eurus :xx: tikrai geras kainos/kokybes santykis :) Geriau jau tokia nauja 2016 metu nei bet kuria nauduota premium klases keliu metu senumo, ir tai jei gausi uz tokia kaina nauduota premium brand'o.

Siaip palaikau Apple del teiginio kad Egzotika siulo geriausias kainas. Pats turiu kontaktu del padangu, visi pralaiminejo 5-15 eur uz rato kaina. O jei dar turi galimybe be PVM gaut tai net nera prasmes galvot, ten bus pigiausia ir dar garantija gausi 1 metu.

Rawwslt 2017-01-25 00:41

Jo jo geriau nauja kitaitska, nei premium 5-6mm. Nes kitaitskas nepersimeta, neplysta, nebeldzia vaziuokles.

O jeigu turi premium padangas ir suvazineji puse mesos, ismeti ir nusiperki naujas kitaiskas linglong ar kokias duper super performance.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.