MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W123 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=199)
-   -   C123 280ce 1978 restauravimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17067)

jusstt 2015-09-01 23:52

C123 280ce 1978 restauravimas
 
Sveiki visi. Isigyjau 1978 grazuoli, c123. Pats apie automechanika neperdaugiausiai nusimanau na bet kaladeles stabdziu esu keites.. :D Tad turesiu daug klausimu susijusiu su remonto darbais, dalimis ir t.t.
Pradziai butu ar sis auto turi lamda zonda, o2 sensoriu kitaip ??

exxon 2015-09-02 02:14

tai pasiziurek palindes po masina ar eina laidas i ismetimo vamzdi uz kolektoriaus ar neina :)
tikiuos nieko nesuprasdamas apie remonta, restauracijos nepradesi viska isardydamas ?

Artunas 2015-09-02 15:54

Foto reiktu

jusstt 2015-09-02 18:05

2 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 401194)
tai pasiziurek palindes po masina ar eina laidas i ismetimo vamzdi uz kolektoriaus ar neina :)
tikiuos nieko nesuprasdamas apie remonta, restauracijos nepradesi viska isardydamas ?

kurioziskas nutikimas buvo kai TA ejau pakele ant stendo ir ziuri kazkoks laidas tabaluojas, klausia kas cia sakau nzn , kitas priejo pajudino ir nueme, atrode kaip tas o2 sensorius, tai as pagalvojau kad nuo mano auto bet silveri kai klausiau ar jie toki galetu gaut ir t.t tai pasake abejojantis jog tokiu metu masinoj galejo but, googlinau tai w123 neradau, bet buvo kitu markiu auto tokiu metu su ... Tai galvoju gal kas bus susidures tiksliai zinos.

Restauracijos pilnai pats nepradesiu is oro. Bet smulkius reikalus tai noriu pats daryt ir uzsiimt, taip tuo paciu susipazint ir ismokt..

DNL 2015-09-02 18:27

Citata:

Pradžioje rašė jusstt (Post 401297)
kurioziskas nutikimas buvo kai TA ejau pakele ant stendo ir ziuri kazkoks laidas tabaluojas, klausia kas cia sakau nzn , kitas priejo pajudino ir nueme, atrode kaip tas o2 sensorius, tai as pagalvojau kad nuo mano auto bet silveri kai klausiau ar jie toki galetu gaut ir t.t tai pasake abejojantis jog tokiu metu masinoj galejo but, googlinau tai w123 neradau, bet buvo kitu markiu auto tokiu metu su ... Tai galvoju gal kas bus susidures tiksliai zinos.

Restauracijos pilnai pats nepradesiu is oro. Bet smulkius reikalus tai noriu pats daryt ir uzsiimt, taip tuo paciu susipazint ir ismokt..

Visada idomu man tokie projekteliai, ypac MB. Sekmes darbuose :ploja:

jusstt 2015-09-02 21:28

Dekui

jusstt 2016-04-07 20:34

Oro sklende
 
Sveiki,
Turiu problemele del variklio gesimo ant laisvu.
Buvo sulankstyta lekste/ oro sklende nuo duju saudimo (beje dujos isimtos jau), ta lekste meistrelis su plaktuku palygino kad kurtusi, bet pasikeiciau i nauja ispjove pagal uzsakyma. Ar kas susidures su savadarbe lekste ir kokiais tai reguliavimais jos nes pas mane tai su varztu vienu prisisuka ir fsio. Skaites kad turi but tarpukas koks tai kad veiktu ant laisvu.. gal ka zinot ? :uuu:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.