MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Rūkymas už vairo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5449)

ldalius 2010-10-04 16:51

Rūkymas už vairo
 
Šiandien buvau sustabdytas kelių policijos pareigūnų ir vos negavau baudos, kad važiuodamas rūkiau. Buvau labai nustebęs ir sakau juk nuorūkų nemėtau pro langą, o jie man sako kad nuo sausio 1 dienos galioja įstatymas draudžiantis važiuojant už vairo rūkyti. Sakau kad pirmąkart tokį girdžiu. Na žodžiu gavau kol kas tik įspėjimą, tačiau sako ateity pagavę bausim.
Tai klausiu visų kolegų ar tikrai yra toks nutarimas ar čia mane norėjo gražioj formoj :cenzura: ???

Melionas 2010-10-04 16:53

Na negirdejau tokio dalyko dar

driuliauskas 2010-10-04 16:53

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 102239)
Šiandien buvau sustabdytas kelių policijos pareigūnų ir vos negavau baudos, kad važiuodamas rūkiau. Buvau labai nustebęs ir sakau juk nuorūkų nemėtau pro langą, o jie man sako kad nuo sausio 1 dienos galioja įstatymas draudžiantis važiuojant už vairo rūkyti. Sakau kad pirmąkart tokį girdžiu. Na žodžiu gavau kol kas tik įspėjimą, tačiau sako ateity pagavę bausim.
Tai klausiu visų kolegų ar tikrai yra toks nutarimas ar čia mane norėjo gražioj formoj :cenzura: ???

ka jiem vargsam daryti kai is ju radarai atimti :D
norejo tave tiesiog isdurti.

liudas777 2010-10-04 16:53

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 102239)
Šiandien buvau sustabdytas kelių policijos pareigūnų ir vos negavau baudos, kad važiuodamas rūkiau. Buvau labai nustebęs ir sakau juk nuorūkų nemėtau pro langą, o jie man sako kad nuo sausio 1 dienos galioja įstatymas draudžiantis važiuojant už vairo rūkyti. Sakau kad pirmąkart tokį girdžiu. Na žodžiu gavau kol kas tik įspėjimą, tačiau sako ateity pagavę bausim.
Tai klausiu visų kolegų ar tikrai yra toks nutarimas ar čia mane norėjo gražioj formoj :cenzura: ???

Tuoj nieko bus nebegalima daryt už vairo. Kažkoks absurdas.

mariukaz 2010-10-04 16:58

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 102243)
Tuoj nieko bus nebegalima daryt už vairo. Kažkoks absurdas.

paaiskinkit man berazumiui, kuo rukymas uz vairo skyriasi nuo kalbejimo telefonu?
Ranka uzimta, demesys nukreipiamas kai kratote pelenus, plius yra galimybe kad nuoruka nukris tarp uzpakalio ir sedynes, ieskodami jos pradesite blaskytis, del ko gali kilti avarine situacija. Ne viskas taip absurdiska kaip atrodo is pirmo zvilgsnio ;)

Mb 140 2010-10-04 16:59

siaip svarstytas buvo sitasdalykas,bet kaip baigesi neaisku :) na as nerukau tai manes neliecia,bet siaip tai keistai turetu buti zmonem kurie priprate masinoj rukyt,ypac kai moteris vairuoja ir ruko,kelis kart maciau tai baisiau nebuna :D

driuliauskas 2010-10-04 17:03

nera tokio istatymo, net keliu eismo taisykles tokios nera. jei butu tokia nesamone priimta butu skambejus visa ziniasklaida. tie :cenzura: neturi kaip pinigu isideti y kisene tai ir mulkina zmones.

Deive 2010-10-04 17:05

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102246)
nera tokio istatymo, net keliu eismo taisykles tokios nera. jei butu tokia nesamone priimta butu skambejus visa ziniasklaida. tie :cenzura: neturi kaip pinigu isideti y kisene tai ir mulkina zmones.

as ir manau kad nera.. siandien stovejau prie sviesaforo ir prie pat irgi stovejo policija, ir rukiau bet nestabde.. :geda:

Mb 140 2010-10-04 17:05

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 102246)
nera tokio istatymo, net keliu eismo taisykles tokios nera. jei butu tokia nesamone priimta butu skambejus visa ziniasklaida. tie :cenzura: neturi kaip pinigu isideti y kisene tai ir mulkina zmones.

nereik but durnam ir nebus ka mulkint ;) is kart prasyciau,kad parodytu kur parasyta,kad negalima rukyt ar panasiai ;)

samagonas 2010-10-04 17:07

tada ir magus reikia uzhdrausti, draugas kazhkada seniai,maga vazhiuodamas maige,diskus keite ir medis nespejo per kelia perbegti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.