MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Del langu tamsinimo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11504)

Tech-nic 2013-01-20 15:39

dar geriau butu atsikratyt komunistinio mastymo, tik tada mes pradesim jausti, kad gyvename kaip normalus ir laisvi zmones, normalioje valstybeje...

ldalius 2013-01-20 15:42

Citata:

Pradžioje rašė Tech-nic (Post 250227)
dar geriau butu atsikratyt komunistinio mastymo, tik tada mes pradesim jausti, kad gyvename kaip normalus ir laisvi zmones, normalioje valstybeje...

ar suvoki ką sakai? prie ko čia komunistinis mąstymas ir laisvė bananams?

Tech-nic 2013-01-20 15:45

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 250228)
ar suvoki ką sakai? prie ko čia komunistinis mąstymas ir laisvė bananams?

nesupratai manes :confused:

ldalius 2013-01-20 15:46

Citata:

Pradžioje rašė Tech-nic (Post 250229)
nesupratai manes :confused:

tai tu manęs nesupratai.

Prie ko čia komunistinis mastymas tada atsakyk?

sunkus 2013-01-20 15:54

ne komunistinis mastymas, kaip tu supranti pazodziui, bet kaltas xolxozinis mastymas.
viskas :cenzura: viskas ne mano, ka as privirsiu iskuops kiti, va cia beda.
dar kaltas ir nomenklaturinis mastymas, kai policija savo funkcija supranta tik bausti, o ne padeti.
kai pati policija paziures i tuos langus, kad pritemdyta bet niekam netrugdo, nera uzkalta su faniera ir nebaus, tada pasikeis ir tas poziuris is vairuotojo puses.
as pats db vazineju su tapetuotais langais gal 80%, bet jei tai butu ne baudziama, o i tai civilizuotai ziurima, tai tiesiog koki 50% visa masina graziai pritamsinciau ir niekas man ir as niekam netrugdyciau.

Dalius/68 2013-01-20 15:58

ir taip pilna "buduliu" dar leisk užsitamsint stiklus,ir pardavineti automobilius konstruktorius(kaip USA) iš kuriu gali pasidaryti norima auto,šautuvus pardavinet ant kiekvieno kampo tik su vairuotojo teisemis tai su musu tautos ,augančios kartos mentalitetu, greitai nereikes pensininkams moketi pensiju ,nes ju paprasčiausiai neliks- nors ir jaunu nebus ,nes protigi daugumoj išvažiavo o like vieni kitus nušaus.....kaip minejau paduok delna...... beje jei kas nors pradeda racionaliai ir motyvuotai kalbeti, ar mastyti tuoj pasipila lansbergistu koziriai -komunistinsi mastymas ir visokios gresmes....nors tie patys soc demaitikrai tiek reikalu nepridare kiek buve valdantieji.Faktai ,manau ju sočiai.

ldalius 2013-01-20 16:00

o kas jums nuo to geriau su tamsintais priekiniais langais?

Sakot policija vien tik baudžia. Ką baudžia? Jus, kurie ignoruojat KET ar tuos kurie jų laikosi?
Kodėl aš per paskutinius 15 vairavimų metų nesu mokėjęs nei vieno lito baudos (neskaitant darbo su fūra ir važiavimo su viršsvoriais) nors nuvažiavęs per tą laikotarpį daugiau nei limoną km.

Sako duok kiaulei laisvę bažnyčioj, tai ir ant altoriaus užlips. Tas pats galioja dabartiniam jaunimui, kad duok laisvę ir nebausk, tai ant galvos bet kur užlipsite ir dar savo teisių reikalausite. Gal ne taip?

Ir kur čia komunistinis mąstymas ypač žaliam jaunimui, kuris žino tik savo teises, bet nežino pareigų?

Tech-nic 2013-01-20 16:03

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 250230)
tai tu manęs nesupratai.

Prie ko čia komunistinis mastymas tada atsakyk?

komunistinis mastymas- drausti,neleisti,bausti.

Artunas 2013-01-20 16:03

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 250231)
ne komunistinis mastymas, kaip tu supranti pazodziui, bet kaltas xolxozinis mastymas.
viskas px viskas ne mano, ka as privirsiu iskuops kiti, va cia beda.
dar kaltas ir nomenklaturinis mastymas, kai policija savo funkcija supranta tik bausti, o ne padeti.
kai pati policija paziures i tuos langus, kad pritemdyta bet niekam netrugdo, nera uzkalta su faniera ir nebaus, tada pasikeis ir tas poziuris is vairuotojo puses.
as pats db vazineju su tapetuotais langais gal 80%, bet jei tai butu ne baudziama, o i tai civilizuotai ziurima, tai tiesiog koki 50% visa masina graziai pritamsinciau ir niekas man ir as niekam netrugdyciau.

Va butent, policijos funkcija ir pareiga baust! Kazkada turejau toki krovinini siknaburzgi, ir uzklijavau ji plevele. Teko ne kart susimoket, ir pasigincit. Klausdavau 'tai uzvirinciau ar uzdazyciau langa nebaustumet,juk krovinine, nebaustume,bet plevele negalima!'

sunkus 2013-01-20 16:06

na as jau nebeesu tas zalias neapsiplunksnaves spenys.
kas man geriau is tamsintu priekiniu stiklu?
atsakau: privatumas, auto grazumas, komfortas vasara, kai neprikaitina salono.
ai dar nosi megstu krapstyti, tai gedijuosi kai i mane ziuri :xx:

KET laikausi, geres siukstu nesedu uz vairo.
mano pagrindine nuodeme, tai greitis, sita pripazystu, gailiuosi, bet tokia jau mano gyvenimo sparta, kad turiu visur spet.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.