MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   R Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=180)
-   -   7 sedynes istatymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15830)

2ju 2015-01-06 22:21

7 sedynes istatymas
 
visas antros eiles sedynes jau turiu, ar kas LT turejot patirties su trecios sedynes istatymu antroj eilej? Reikalingi papildomi adapteriai, ar ne?

2ju 2015-02-24 21:13

Citata:

Pradžioje rašė 2ju (Post 373344)
visas antros eiles sedynes jau turiu, ar kas LT turejot patirties su trecios sedynes istatymu antroj eilej? Reikalingi papildomi adapteriai, ar ne?

Vis neprisiruosdavau parasyti.pakankamai nesudetingai isideda.mano atveju pasiteisino nes vietoj baro istatyta 7 vieta.tam reikia papildomai pora originaliu sedynes tvirtinimo lankstiniu isigyti,kainuoja apie 70eur, patiems pasidaryti gana sudetinga.taip pat priekyje reikejo danga pjauti. Blogiausia kad ta 7vieta nesistumdo,tai erzina.

Vilius 2015-02-26 13:18

O kaip siaip automobilis ? patenktinti ? Pirktumete antra karta toki ?
Verta Long'a pirkt ? Airmatic butinas taip ?

2ju 2015-02-26 19:51

Pas mane paprastas europinis 2007 Sport versijos 3.2 4matic, taip kad dėl LONG'o nežinau- matyt, verta. Keista, bet E klasėj universale vaikams kėdutėse vietos gale daugiau, nei R klasėj, LONG'e turbūt jau normaliai būtų.

Antrą kart norėtųsi naujesnio, tik kad alternatyvų nelabai yra, nebent atnaujintą imti (brangokas dar jis man). Mūsų poreikiams super automobilis: kasdien važinėja žmona su 2 vaikais + savaitgaliai ir ilgesnės kelionės, vėl tikrai pirktume tokį.

Iš vokiškų alternatyvų (Q7 ar Touareg) asmeniškai laikau artimiausiais R klasei, nes kiti jau džipai pirmiausia, R yra mažiausiai populiari, nors kelyje niekuo nenusileidžia, netgi sakyčiau atvirkščiai (čia jau simpatijos MB subjektyvumo prideda).

Perkant premium klasės automobilį, IMHO būtinas Airmatic'as. Dabar jo kainos remonto jau žmoniškos, kasdien negenda, nėra ko bijoti.



Citata:

Pradžioje rašė Vilius (Post 380078)
O kaip siaip automobilis ? patenktinti ? Pirktumete antra karta toki ?
Verta Long'a pirkt ? Airmatic butinas taip ?


Mb 140 2015-02-26 20:07

Citata:

Pradžioje rašė 2ju (Post 380119)
Pas mane paprastas europinis 2007 Sport versijos 3.2 4matic, taip kad dėl LONG'o nežinau- matyt, verta. Keista, bet E klasėj universale vaikams kėdutėse vietos gale daugiau, nei R klasėj, LONG'e turbūt jau normaliai būtų.

Antrą kart norėtųsi naujesnio, tik kad alternatyvų nelabai yra, nebent atnaujintą imti (brangokas dar jis man). Mūsų poreikiams super automobilis: kasdien važinėja žmona su 2 vaikais + savaitgaliai ir ilgesnės kelionės, vėl tikrai pirktume tokį.

Iš vokiškų alternatyvų (Q7 ar Touareg) asmeniškai laikau artimiausiais R klasei, nes kiti jau džipai pirmiausia, R yra mažiausiai populiari, nors kelyje niekuo nenusileidžia, netgi sakyčiau atvirkščiai (čia jau simpatijos MB subjektyvumo prideda).

Perkant premium klasės automobilį, IMHO būtinas Airmatic'as. Dabar jo kainos remonto jau žmoniškos, kasdien negenda, nėra ko bijoti.

ieskojau sau R,bet kazkaip prigasdino kaip tikrai nepatvaria masina ir praejo noras

Tomskis 2015-02-26 20:08

man rodos "z" mygtukas pas tave klavoj neveikia :)

Vilius 2015-02-26 20:08

O 3ioj eilej sedet suaugusiems... tarkim 100 km kelionej didelis vargas ? .. klausimas gal ar tikslesnis - ar daugisu vietos trecioj eilej GL'e ar R klasej ?

2ju 2015-02-26 20:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 380127)
man rodos "z" mygtukas pas tave klavoj neveikia :)

o čia kažkoks bug'as, tik nežinau, kur: per kompą lietuvybės visos yra, kai per telefoną žiūriu- nėra. Rašiau tvarkingai :)

2ju 2015-02-26 20:52

O kuo ji gali labai skirtis patvarumu nuo analogiškų metų ML'o ir GL'o, tarp kurių yra pozicionuojama? Juk pagrindiniai mazgai, bazė- ta pati.

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 380124)
ieskojau sau R,bet kazkaip prigasdino kaip tikrai nepatvaria masina ir praejo noras


2ju 2015-02-26 20:55

Dėl GL tikrai nežinau. R klasėj 3 eilėj važiuoti galima ir 100km., vietos palyginti nemažai, tačiau tikrai mažiau, nei VW Sharan 3 eilėj- ten praktiškai 1:1 erdvė antroj ir trečioj eilėj. Be to, važiuojant 6-7 bagažinėj vietos yra tik 2-3 lagaminams, tad reikia jau dėtis stogo bagažinę.

Citata:

Pradžioje rašė Vilius (Post 380128)
O 3ioj eilej sedet suaugusiems... tarkim 100 km kelionej didelis vargas ? .. klausimas gal ar tikslesnis - ar daugisu vietos trecioj eilej GL'e ar R klasej ?



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.