MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   C124 sugedo spidometras (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2373)

mikis 2009-08-05 19:39

C124 sugedo spidometras
 
Sveiki

Gal pries kokia valanda atgal vaziavau ir ne ishio neishto, spidikas uzgeso, rodo tik greiti ir economaizeri, nerodo benzo, tepalo spaudimo, variklio tem, apsuku.

kai duodi degima isijungi tik keletas lempuciu, akumo, sviesu, ir trikampis kuriame sauktukas, jis randasi per centra spidiko :) daugiau niekas nedege, ir kai uzvedi keistas cipimas is spidiko, negarsus, bet toks..

Gal kas esat susidure ?

Edgaras 2009-08-05 19:59

greitis ir ekonomaizeris veikia nes jie pajungti ant slangeliu.
o lemputes kaikurios isijungia ijungus degima nes jos visai atskirai pajungtos ir gauna maitinima nuo generatoriaus.

o pagal tavo pozymius tai turejo dingt maitinimas arba minusas.

paziurek saugiklius ar niekas nedingo. o po to isemes spidometra su testeriu pamatuok pliuso raudona laida. jame visada turi but pliusas. jeigu + geras tai bandyk padaryt papildoma minusa.
pas mane grybavo laikrodis skydelio tai veikdavo tai neveikdavo - padariau papildoma minusa ir atsigavo :)

mikis 2009-08-05 20:07

dabar del saugikliu po kapotu? ar paciam spidike? nes paciam spidike ziurejau, lig ir normalus.. nors nesu mates blogo :-) kaip atrodo tai nelabai galiu garantuoti kad jis geras.. o del minusu pliusu butinai pameginsiu

Edgis 2009-08-05 20:30

Prie to pačio gali patikrint srovę užkurtam motorui, nes MB turi tokią relę, kuri nukertą visą elektrą (šviesos, skydelis, šildymas ir t.t.), kuri neįtakoja variklio darbui, tuo atveju jei miršta generatorius.

mikis 2009-08-05 20:31

gerai, bet kiek girdejau, tai cia buna taip kai saugikliukas perdega spidike, jis jug atsako uz apsvietima

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 35155)
Prie to pačio gali patikrint srovę užkurtam motorui, nes MB turi tokią relę, kuri nukertą visą elektrą (šviesos, skydelis, šildymas ir t.t.), kuri neįtakoja variklio darbui, tuo atveju jei miršta generatorius.


Edgis 2009-08-05 20:38

Apšvietimas tada ir dingsta, o tau viskas dingo išskyrus mechaninius daviklius. Edgaras išvardino galimas bėdas, o aš įvardijau gan dažną priežąstį, kodėl dingsta elektra

mikis 2009-08-05 21:17

Oke, vyrukai, dekui uz patarimus :-)

pradziai galojau kad uzsitrumpino ta cipalka, kur garsa skleidzia kada faros ijungtis durys atidaritos, nes ja buvau keites.. bet pasirodo nejoje problema :-) na rytoj parasisiu rezultatus

Edgis 2009-08-05 21:19

Laukiam gerų žinių

mikis 2009-08-06 20:03

:-) nu tai vor vyrukai zinokit, jei jums nuspaudus stabdziu pedala, nusimusa visas spidometras, ir girdisi lengvas cipimas, tiesiog pasikeiskit saugikli po kapotu :-)))

pasirodo pas mane jis susitraishke kazkokiu budu :-/ tai gaudavo kontakta tai ne..

karolissan 2015-02-04 18:13

Pas mane tokia problemėlė. Veikia tik laikrodis ir spidometras. Jokie kiti agregatai neveikia. Įjungus degimą ar užkūrus iš spidometro pasigirsta toks caksėjimas. Gal kas nutuokiat kame bėda? Sutrumpintumėt paieškas.

e220 c124 93m.

Dėkui iš anksto. :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.