MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Namų stereo sistemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17289)

Mb 140 2010-11-12 08:37

Namų stereo sistemos
 
noreciau padiskutuot ta tema,gal kas daugiau susigaudo apie tai
idomu kas kokias firmas vertina,kam kokia kokybe tinka

ledas 2010-11-12 08:50

visu pirma tau reikia apsispresti i hi-fi ar i hi-end taikai ir kiek pinigu pasiryzes tam skirti :) plius reikia apsispresti ar CD ar vinilo klausysies, na o tada pradedam diskusija.

vejasg 2010-11-12 08:58

ar isvis namu kino sistemas turi omenyje

Mb 140 2010-11-12 09:00

na noriu padiskutuot apie viska,siaip daugiau i namu kina taikau ;) pas mane nera galimbiu statyt dideles pastatomas koloneles,as jau kaip ir nusipirkau sau mini namu kina,bet renkam broliui pas kuri labai didele kvadratura salono,cia ir prasideda visos problemos ;) kai nueini i parduotuve tai pasakai mazdaug kaina,tai renka renka,o po to nueina pradavejas ir rodo uz 3 kart didesne kaina koloneles ir kaip jos skamba,kad cia ir taip aiksu kad kuo brangiau tuo geriau ;)

vejasg 2010-11-12 09:08

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 108712)
na noriu padiskutuot apie viska,siaip daugiau i namu kina taikau ;) pas mane nera galimbiu statyt dideles pastatomas koloneles,as jau kaip ir nusipirkau sau mini namu kina,bet renkam broliui pas kuri labai didele kvadratura salono,cia ir prasideda visos problemos ;) kai nueini i parduotuve tai pasakai mazdaug kaina,tai renka renka,o po to nueina pradavejas ir rodo uz 3 kart didesne kaina koloneles ir kaip jos skamba,kad cia ir taip aiksu kad kuo brangiau tuo geriau ;)

o i kokia suma taikot?

ledas 2010-11-12 09:19

Na del namu kino tai as nelabai kompetetingas ka patarti. man tai nesuvokiamas ir beprasmiskas pinigu metymas. kas kita- muzika.
jei didele patalpa lai pirma susigaudo aida, nes garantuoju, kad ten jis bus. ir kol bus aidas, tol niekas neskambes, net ir kinas :)

Mb 140 2010-11-12 09:20

Citata:

Pradžioje rašė vejasg (Post 108713)
o i kokia suma taikot?

bendra sistema (6 koloneles ir resiveris) iki 6000-7000lt

ledas 2010-11-12 09:31

Namu kinui as imciau Klipsh koloneles. muzikai jos nelabai (cia mano akimis ir ausimis), bet namu kinui pats tas.imanoma ju surasti nelabai brangiai, firma su savo istorija ir koloneles specifines, turesit idomu daikta.

vejasg 2010-11-12 09:45

dar pasiuliciau ziureti yamaha ir infinity
o kokia kvadratura ten yra

woodoooo 2010-11-12 09:48

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 108712)
na noriu padiskutuot apie viska,siaip daugiau i namu kina taikau ;) pas mane nera galimbiu statyt dideles pastatomas koloneles,as jau kaip ir nusipirkau sau mini namu kina,bet renkam broliui pas kuri labai didele kvadratura salono,cia ir prasideda visos problemos ;) kai nueini i parduotuve tai pasakai mazdaug kaina,tai renka renka,o po to nueina pradavejas ir rodo uz 3 kart didesne kaina koloneles ir kaip jos skamba,kad cia ir taip aiksu kad kuo brangiau tuo geriau ;)

jei namu kina tai rinkis geriausia tospacios firmos kaip ir telikas, dabar jau siuliciau nepagailet lt ir pirkti beviele sistema.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.