MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Akumai,akumuliatoriai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5875)

Batonas 2010-11-27 11:19

Akumai,akumuliatoriai
 
kazin ar yra siam pasauly geru akumu,jau esu pirkes visokiu,ir pigesniu ir brangiu, 2 metai,atejo ziema gali mest lauk,is kokio Š juos dabar gamina.Ar yra kuris vaziuoja kokius 4 metus su dyzeliu ir neturi problemu,ypac ziema?

juozas 2010-11-27 12:04

nu vat man irgi toks klausimas, nes vat 3ziema atejo ir vakar jau nebeuzkuriau , bandysiu dar kraut zesim kas cia bus :confused:

Darius 2010-11-27 12:08

Yra geliniai akumai, tik kad jie labai jau brangus:confused: jie nebijo pilno iskrovimo ir daug greiciau atsistato jei jie buna iskrauti. Ju tarnavimo laikas taip pat daug ilgesnis.

v-220 2010-11-27 13:02

Buna beda ne akume. Mašinose buna elektros nutekimas. Vasara to mes nejaučiam nes šilta ir nereikia tek sroves. Rieikia tikrinti viso pirmo nutekima. Imobilaizeriai daug buna valgo, pas mane taipat sedi vagys, negalim surast. Buna normaliai, buna valgo.Turi neviršiti 0,03 Ampero. :zenklas:

mikis 2010-11-27 13:45

pritariu. ne akume problema buna. juolab kad akumas laikitu tik du metus..


Citata:

Pradžioje rašė v-220 (Post 111615)
Buna beda ne akume. Mašinose buna elektros nutekimas. Vasara to mes nejaučiam nes šilta ir nereikia tek sroves. Rieikia tikrinti viso pirmo nutekima. Imobilaizeriai daug buna valgo, pas mane taipat sedi vagys, negalim surast. Buna normaliai, buna valgo.Turi neviršiti 0,03 Ampero. :zenklas:


juozas 2010-11-27 15:58

nu cia 0.03 A valgo pati paprasciausia signa , jei kazkas biski sustriau tai ir valgo kazkiek daugiau :) bet patikekit akumai ne patys geriausi parduodami :) nes va i tevo vito buvo idetas is gamyklos tai laike gal kokius 5 metusn idejo nauja jau 2 metai ir jauciasi kad ne toks koks turetu buti, su krovimu ir srovies nutekejimo viskas ciki ;)

v-220 2010-11-27 16:10

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 111636)
nu cia 0.03 A valgo pati paprasciausia signa , jei kazkas biski sustriau tai ir valgo kazkiek daugiau :) bet patikekit akumai ne patys geriausi parduodami :) nes va i tevo vito buvo idetas is gamyklos tai laike gal kokius 5 metusn idejo nauja jau 2 metai ir jauciasi kad ne toks koks turetu buti, su krovimu ir srovies nutekejimo viskas ciki ;)

Iš dales tiesa. Pas mus parduodasi akumai prastesni.Žinau tk viena, kad po užvedimo mašinai atstatiti sunaudota energija reikia pravažioti kai minimum 10km.Žiema dar daugiau, nes jungiam langu, veidrodžiu pašildima, sediniu.Jeigu stovi gera aparatura tai dar valgo .Pas mane kaip veikia magas su stiprintuvu nedideliu garsu kai jau valgo 3,5 A o pilnu daeina iki8A..O jeigu prieš tai buvot ijunge Webasto, tai inai valgo 8 A.Kad paskui atstatyty akuma reikia daug važineti. Kai važinedavau po 500km i diena jokiu problemu nebudavo.:) :zenklas:

augi$ 2010-11-27 18:01

Va, va pas mane ir beda su akumais! origalus tai buvo nuo gimimo masinos, na nebent belgas keite i originala ir su tuo gimtu akumu kur su masina pirkau 3,5 metu atvazinejau ir praeita ziema pakeiciau ji i BOCH, bet tas per praeitos ziemos salcius vos suko pasirodo kad per silpna idejo tada galingesnio vietoje neturejo idejo KOBA sako neblogas 100 Ah ir 850 startine srove, bet va pavarnejau 11 men ir poto prasidejo t 2-3 dienas nepavazineji tai jis nusesta ir vos uzkuria, tai cia kai masina garaze stovi) nuvariau i garantini tai pakeite i nauja> sako tipo akumas geras cia del sroves nutekejimo,bet tikrino tikrino ir nieko nerado tai ir pakeite-paziuresim kiap laikys, bet jauciu ir ilgai netemps. Idomu paciam kaip ta nutekejima patikrinti? Idomu kiek silberyje originalas kainuoja?

v-220 2010-11-27 20:14

Del akumo iš Silberio tai gali but kad sumokesi dvigubai o gausi ta pati, nes je gauna per Varšuvos sandelius.O del nutekimo tai reikia tureti testeri, reikia dar moketi su jo elgtis. Atjungi minusine klemma nuo akumo,Pajungineji testeri tarp klemmos ir akumo.Uždarai vika,ijungi signalke ir stebi ka rodo testweris.:confused: :zenklas:

v-220 2010-11-27 20:17

Jeigu nesugebesi tai parašik, galim susitikti Vilniuje ir pamatosiu.Atjungiant klemmos magai buna prašo kodu, išpradžiu pažiurekit ar turit koda, nes reikes tada maga kodot.:zenklas:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.