MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   A208 ECU problemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1298)

cabrys 2009-02-10 12:47

A208 ECU problemos
 
Sveiki, ieskau meistriuko, gerai nusimanancio apie masinos elektronika, kuris galetu pilnai programuoti ECU, trinti "crash data" ir statyti SRS reles. Butu gerai kurnors arciau zemaitijos: Telsiai, Mazeikiai, Klaipeda, Siauliai ir pan.
Jei kas zinot tai buciau labai dekingas jei pasidalintumet informacija.
Is anksto dekoju :)

vaiduska 2009-02-10 14:47

cabrys cia tavo mersui prireike

cabrys 2009-02-10 16:42

Jo neuzsiveda vargselis :confused: Neateina kuras i purkstukus, tai siurbli istraukus ir prijungus ji prie akumo jis dirba, o idetas nedirba. Vedant prie siurblio + ir - buvau pridejes testeri, bet srove neateina, tai manau kad kazkas su merso kompiuteriu bus :confused: Tuo paciu dar reikia SRS lemputes uzgesinti :wavecry:

vaiduska 2009-02-10 20:25

mano r129 buvo panasi broblema,bet vedant dingdavo auksta ytampa(kibirkstis)meistrai keisk kumutatoriu,kitas zvakem paskutinioji,trecias ecu tavo nusibaige ir t.t bet vienas apsieme per 2 dieneles rado gedima ,Telsiuose sutvarke galesiu pakalbeti su juo

cabrys 2009-02-10 21:19

Citata:

Pradžioje rašė vaiduska (Post 15160)
mano r129 buvo panasi broblema,bet vedant dingdavo auksta ytampa(kibirkstis)meistrai keisk kumutatoriu,kitas zvakem paskutinioji,trecias ecu tavo nusibaige ir t.t bet vienas apsieme per 2 dieneles rado gedima ,Telsiuose sutvarke galesiu pakalbeti su juo

Labai buciau dekingas jei paklaustum :)

cabrys 2009-02-11 12:40

1 Attachment(s)
Kad nekurti naujos temos tai cia paklausiu:
Ar gali buti kad mano mersiukas neuzsiveda del rakto? Nes dabar atsiminiau kad buvau atjunges akuma neistraukes rakto - ar tai galejo pakenkti raktui?
Toks mano raktas:

Attachment 512

mersukas 2009-02-11 12:49

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15197)
Kad nekurti naujos temos tai cia paklausiu:
Ar gali buti kad mano mersiukas neuzsiveda del rakto? Nes dabar atsiminiau kad buvau atjunges akuma neistraukes rakto - ar tai galejo pakenkti raktui?
Toks mano raktas:

Attachment 512

Man meistras irgi sake kai imi akuma reikia kad butu istrauktas raktas, as kai keiciau akuma buvau istraukes rakta, po to dar uzrakino o po keliu savaiciu jokios reakcijos ( nei rakina bei degimo irgi nera ) sako kad nuo akumo keitimo:confused:

cabrys 2009-02-11 13:48

Citata:

Pradžioje rašė mersukas (Post 15198)
Man meistras irgi sake kai imi akuma reikia kad butu istrauktas raktas, as kai keiciau akuma buvau istraukes rakta, po to dar uzrakino o po keliu savaiciu jokios reakcijos ( nei rakina bei degimo irgi nera ) sako kad nuo akumo keitimo:confused:

Zinojau kad reikia rakta istraukti, bet ta karta pamirsau :confused:
Jei raktui butu kas blogai ar man ji ikisus girdetusi "nuskaitymo garsas"? Nes kai ikisu man girdisi kad nuskaito ir isijungia degimas :confused:

yamato 2009-02-11 13:55

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15204)
Zinojau kad reikia rakta istraukti, bet ta karta pamirsau :confused:
Jei raktui butu kas blogai ar man ji ikisus girdetusi "nuskaitymo garsas"? Nes kai ikisu man girdisi kad nuskaito ir isijungia degimas :confused:

manau, kad ten ne nuskaitymo garsas, o atsirakina vairas, kai toks garsas ;)

o kai rakta palieki spyneleje ir atjungi akumuliatoriu, ir pajungus atgal ji, tiesiog uzsiziebia airbag lempute ir tada jau reikia varyti elektrikui, kad istrintu klaida ;)

cabrys 2009-02-11 14:08

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15208)
manau, kad ten ne nuskaitymo garsas, o atsirakina vairas, kai toks garsas ;)

o kai rakta palieki spyneleje ir atjungi akumuliatoriu, ir pajungus atgal ji, tiesiog uzsiziebia airbag lempute ir tada jau reikia varyti elektrikui, kad istrintu klaida ;)

Jei tas garsas ne nuskaitymo, ai reiskiasi velniai zino ar mano raktas isvis veikia :) Gal zinot kaip nuspresti (paciam) ar raktas vaikiantis ar ne? Siam forume radau info kad pakeitus raktelio bateris reikejo paskui kazka perprogramuoti rakte, tai dabar bijau pats bateris keisti :geda:
O ar isvis gali taip buti kad del issovusio SRS atsijungia siurblys?

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15208)
manau, kad ten ne nuskaitymo garsas, o atsirakina vairas, kai toks garsas ;)

O jei raktas butu blogas ar issikrovusios jo baterijos - ar man butu tas garsas?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.