MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   TV antenos gedimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6829)

Edgaras 2011-03-23 21:29

TV antenos gedimas
 
turiu tokia beda :confused:
kazkas su tv antena, gal kas susidures ir patarsit.

situacija tokia:
nuo vakar pradejo zyst tv garsas, net nesigirdi kas kalbama, tik burzgia ir tiek, per visus kanalus tas pats. (antena vietine ant stogo tik lt kanalai)

is lauko ateina antenos laidas i tokia dezute is jos pasiskirsto i visus namo tv.
pradejau savo tv junginet per kitus isejimus tos dezutes. tas pats, ant visu burzgia... (kiti namo telikai veikia normaliai)
atsinesiau pas save kita tv, pajungiau vietoj savo ant to pacio laido - veikia gerai.
ijungiu savo tv burzgia.
nu galvojau jau teliko gedimas, dar pabandziau atsinest ta mazyte antena kur ant teliko statosi, ijungiu ir viskas veikia gerai, rodo be burzgimu. reiskias tv veikia normaliai....

nesuprantu kas cia darosi :xx:

dar vienas bairis jeigu laikau uz savo laido fyskes ir lieciu kitas fyskes kurios eina i kitus tv jauciasi srove :confused: net prilietus prie teliko antenos jungties laida, meta svelnia skierka. ir beje kad zyzimas atsirastu net nebutina ikisti pilnai laido uztenka tik minusa priliest.

tai va gal turit kokiu minciu kaip isgelbet mano telika ??? nes negaliu sedet prie kompo kai fone nekalba telikas :D

PANTERA888 2011-03-23 21:32

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 138072)
turiu tokia beda :confused:

ka vartojai pakutines 24h? :)

kaip tik filmas geras prasidejo per LNK

Edgaras 2011-03-23 21:33

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 138076)
ka vartojai pakutines 24h? :)

spalvotas tabletes :xx:

woodoooo 2011-03-23 22:39

isivesk kabeline, arba lekste pasikabink :xx:

Edgaras 2011-03-23 23:06

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 138108)
isivesk kabeline, arba lekste pasikabink :xx:

uztenka ir taip tu leksciu :xx: yra sekanciam kambary viasat'as o dar sekanciam gala tv :xx: o man tereikia tik paprastu lietuvisku kanalu kuriu nebematau... tiksliau nebegirdziu :xx:

woodoooo 2011-03-23 23:15

as tai negaliu gyvent be discovery, pas mane metrinis led tv ir discovery HD :)

Edgaras 2011-03-23 23:19

nu va o mano poreikiai tik tv3 :xx: nu dar kartais lnk bet retai :D praktiskai uztektu ir vieno kanalo man :D

woodoooo 2011-03-23 23:34

pikina mane nuo to tv3 :xx: visa diena tam tv3 ari ari kad tokie kaip jus galetu megautis :xx: juokauju aisku :)

Edgaras 2011-03-23 23:38

uztat geriausias kanalas :good::xx:
beje toks pat tv3 yra ir latvijoj ir estijoj, pas ka atsirado anksciausiai?? pas mus ?

samagonas 2011-03-23 23:42

nelabai supratau kas ten pas tave darosi, bet pabandyk viska ishlupti ish rozetes porai sekundzhiu. ir gal dar isigijai koki nauja radijo telefona ar kita elektrini prietaisa ? Laidas,tv pazhiurek ar nepersipina su kokiu telefono laidu,-daug bajeriu gali buti,bet stebuklu nebuna :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.