MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Laikinai paklydusieji ... :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8631)

DTM 2014-04-11 20:48

Super das auto, :)

sharrasitto 2014-04-11 20:53

su tuo pezo viskas labai gerai isskyrus viena dalyka - tai salionas... Siaubingas, desimt metu atgal :)

Tomskis 2014-04-11 20:57

man tai ten viskas siaubinga, jeigu ziuret i kaina. Butu kaina 2x mazesne, butu daugmaz normaliai.

Finalfour 2014-04-11 20:58

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 325110)
su tuo pezo viskas labai gerai isskyrus viena dalyka - tai salionas... Siaubingas, desimt metu atgal :)

Atsisesk i ji :) As zinok ilga laika i juos neziurejau buten del salono, kuri vertianu tik pagal fotkes. Kai atsisedau, buvau maloniai nustebintas. Daug kas is vis sake pugu klube, kad si auto reikia pamatyt gyvai. Zinok ten su salionu viskas labai gerai. Ir tos knopkes, is foto vis ziuredavau ir galvodavau kad prancuzai asilai, milijona knopkiu sukiso i viena vieta be jokios dizaino minties. Gyvai pasirode viskas tikrai kitaip. Na, zodziu, ne taip viskas blogai kaip foto atrodo :) Cia ne visai tas pats kas paprastas 407 sedanas. Panasu, bet medziagos panaudotos kokybiskesnes ir pan.
Aisku, ta jo multimedia gana ribota, bluetooth nera pvz, HDD nera, SD kortos nera. Blogai. Ka nors sugalvosiu. Merso NTG 2.5 buvo rimtesnis reikalas. Aisku, dvd, mp3, telefonas su sim, navi aisku yra, bet siais laikais to maza.
Ir is viso, cia for fun, palakstysiu, parduosiu ir vel mersa nusipirksiu :)

Hunter 2014-04-11 21:03

Tai volvo tada nupirkai ar iki dabar su skoda vazineji?

Tomskis 2014-04-11 21:06

Man asmeniskai is to laikmecio imponuoja Lagunos salonas. Bet pugo tai nzn, draugas turi keturduri, tai baidykle. Kaip matau panele tai ta pati, tik telikas yra

eSaS 2014-04-11 22:08

oo finalfour welcome back,senai matytas :wave:

sharrasitto 2014-04-11 22:10

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 325112)
Atsisesk i ji :) As zinok ilga laika i juos neziurejau buten del salono, kuri vertianu tik pagal fotkes. Kai atsisedau, buvau maloniai nustebintas. Daug kas is vis sake pugu klube, kad si auto reikia pamatyt gyvai. Zinok ten su salionu viskas labai gerai. Ir tos knopkes, is foto vis ziuredavau ir galvodavau kad prancuzai asilai, milijona knopkiu sukiso i viena vieta be jokios dizaino minties. Gyvai pasirode viskas tikrai kitaip. Na, zodziu, ne taip viskas blogai kaip foto atrodo :) Cia ne visai tas pats kas paprastas 407 sedanas. Panasu, bet medziagos panaudotos kokybiskesnes ir pan.
Aisku, ta jo multimedia gana ribota, bluetooth nera pvz, HDD nera, SD kortos nera. Blogai. Ka nors sugalvosiu. Merso NTG 2.5 buvo rimtesnis reikalas. Aisku, dvd, mp3, telefonas su sim, navi aisku yra, bet siais laikais to maza.
Ir is viso, cia for fun, palakstysiu, parduosiu ir vel mersa nusipirksiu :)

Sedejes vaziaves ir ciupinejes. Viskas ten liux apart pigiako saliono baisaus dizainom

eSaS 2014-04-11 22:14

tai pas ta peza taspats motoras kaip ir pas jagus ir range roverius? cia labiausiai kreipiuosiu i Edgi? :wave:

Finalfour 2014-04-11 22:16

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 325134)
Sedejes vaziaves ir ciupinejes. Viskas ten liux apart pigiako saliono baisaus dizainom

Dizainas skonio reikalas :) Bet medziagos na tikrai ne pigiakas, panele oda, apsiuvineta viskas ir t.t. Aisku, ode ne tikra, be abejo :) Bet ten tikrai ne plastmases. Tikejausi plasmasiu, ir nustebau kad ten ju beveik nera. Gal tu kokia pigesne komplektacija ziurejai? Yra sport ir platinium, pas mane platinium.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.